Cena kompletní imunologie, sérologie, virologie?

Máte někdo prosím zkušenost, kolik může stát kompletní imunologie, sérologie a virologie? Myslím na vlastní náklady hrazená? A případně, jak dlouho se čeká na výsledky?

Děkuji!

Zkušenost nemám, ale zkus

Zkušenost nemám, ale zkus si vygooglit ceníky. Jeden je třeba tady: http://www.imumed.cz/cenikysamoplatci.html

Ty ceny má každá

Ty ceny má každá laboratoř jiné, je třeba se doptat různě a pak vyhodnotit, rádi ti to všude sdělí, jsou to pro ně peníze. Já kupříkladu jsem si nechala dělat homocystein, který dělají v rozpětí 250,- až 400,-, takže tak. Ale snaž se ukecat lékaře, nejlépe imunologa, máš na to právo!

!!Na WP od 10/07pro Chlamydia pneu.,revmat.artritida,bolesti hlavy,nesoustředěnost, neklid a totální nespavost a tím pádem od 06/07 na neschopnosti...

Na WP od 10/07pro Chlamydia pneu.,revmat.artritida,bolesti hlavy(neuropatická bolest),nesoustředěnost, neklid a totální nespavost a tím pádem od 06/07 na neschopnosti,od6/08 invalidní a zároveň intenzivní revmatol.léčba, proto končím s protokolem a uv

Co ten SYNLAB,má někdo

Co ten SYNLAB,má někdo zkušenost co se týče kvality testů?

já teda nevím, nechceš

já teda nevím, nechceš radši zkusit Klubala? tam to budeš mít za  2000, kdežto v laborce se sám nedoplatíš....

CPn, mykoplazmata, candida,stafylokok, streptokok, autoimunita a snížená f-kce štížné žlázy,chronicky zanet HCD.Tohle potvrzeno lékařsky, dalších x problémů, které tady všichni moc dobře znají:)WP od 1.2.08

 CPn, mykoplazmata, candida,stafylokok, streptokok, autoimunita a snížená f-kce štížné žlázy,chronicky zanet HCD.Tohle potvrzeno lékařsky, dalších x problémů, které tady všichni moc dobře znají:)WP od 1.2.08

Do synlabu ted poprve

Do synlabu ted poprve posilali krev me na chlamky a vysledky vysly dost podivne. Poprve uplne jinak, nez ze stare laborky. Takze to ve me moc duveru nevzbudilo. Na pristich testech se jeste jednou uvidi, co synlab vyprodukuje.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj, máš se Synlabem

Ahoj, máš se Synlabem nějaké další zkušenosti? Nám v Kyjově zřídili odběrové místo, tak by mě to celkem zajímalo... Díky moc.

Uz si to nepamatuju, miku,

Uz si to nepamatuju, miku, tam, kam chodim od te doby jeste dvakrat zmenili laborku...pricemz loni mi pul roku vychazelo vse negativni, nacez pak zniceho nic zas vsechno pozitivni. Ale vim, ze v synlabu mi to vychazelo zcela nesmyslne. A dokonce mi po peti letech atb najednou vysla trachomatis v IgM. Takze si myslim, ze pekne kecaji a tem zdejsim testum uz neverim vubec nic. Ze by se nejprve chlamky lekly a utekly a pak zas jsem se reinfikovala? To fakt tezko. Pred tim jsem mela na trachomatis desitky testu v ruznych laborkach a nikdy nenasli ani stopu protilatek. A ted najednou, kdyz partnera mam stejneho a koupat se nechodim po peti letech na atb toto? V jine laborce zas chl. negativni. Jednou do nejake te nove laborky moje doktorka volala, ze se ji to nezda ty vysledky a jak ze ty testy delaji a laborantka ji rekla, ze to tak nejak odecita od oka...Taky je prima, kdyz druhove vychazeji presne opacne, nez rodove, to se mi taky delo pravidelne. Takze ja uz si myslim svoje..lepe se ridit reakcemi.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k