ROZESMÁNÍ

 DOSTAL JSEM TAKOVOUTO SKVĚLOU POCHVALU, TAK SE S VÁMI VŠEMI DĚLÍM!

> Jedna z vás mi pomohla velmi. Pochopila jak mi je a napsala mi základní věci.
>> Cítím z vás všech jakousi nervozitu a neochotu. To mi vadí. Píšeš, nech si vzít to a nech si vzít tohle....Imunolog se mnou ani nepromluvil. Na infekčním mají volný termín za měsíc...nevím KDE i tak diktujete, co chcete vzít a jak to udělat. Já mám své špatné zkušenosti s léčbou bolesti ale na netu se mi stejně postižení snažili pomoci. tady vidím jen nervozitu. Stránky jsou nepřehledné. Pokud na ně upozorním lékaře, pošle mě proto asi někam.
>> Vím, že si to musím odtrpět sám, že mi s tím nepomůže nikdo, ale chovejte s k sobě mileji, prosím!!!
>> Tahle nemoc je stresující sama o sobě a ti, kdo ji mají déle, by mohli projevit o něco více empatie. Jako jeden jediný z Vás. Děkuji.

 

Od: Jan
Komu: pochlebník
Předmět: Re: zpráva
Datum: Út, 25/03/2008 - 18:56

Milý  pochlebníku, nevím o čem to mluvíš, speciálně o ženském rodě, já jsem muž.

Nikdo ti nediktuje, stránky jsou takové, jaké jsou, dělají je nemocní lidé, kteří právě díky té tebou vzývané "empatii" je přivedly na svět a provozují a taky financují z toho nic, co mají. Buď tak laskav a vciť se do jejich kůže (pober více té "empatie" do mysli své) a pak kritizuj! Jestli je tu cítit nervozita, poděkuj různým provokatérům, podomním prodavačům kde čeho, jen ne ničeho užitečného pro léčbu této zpropadené infekce! Já a nikdo jiný za to, co to musí vydržet od hlupáků, kteří jen provokují a nic jim není, nemám ani floka a stojí mne to drahocenný čas, který bych a ostatní to samé, mohl využít pro sebe a rodinu!

Pokud si myslíš, že bys to udělal lépe, pak nekritizuj a udělej to! Lidi ti budou vděční a já též!

Jinak se s důvěrou obrať na oficiální zdravotnická zařízení, kde ti jistě fundovaně a ochotně pomohou placení lékaři z tvého, mého, našeho zdravotního pojištění a daní! A nechtěj to od stejně postižených, které stejně jako tebe ti placení "odborníci" dovedli tam, kam je dovedli, jen ne ke zdraví!

Jinak své představy o pomoci a "empatii" můžeš stejně ty, jako ti stejně postižení, uskutečnit a pomáhat, můžeš pro věc něco udělat, třeba v tom o.s., které se snaží Dra.po založit, a vidíš, tebe tam nevidím! Kde je tvá empatie, kde je tvá ochota? Pokud chceš od někoho to co chceš, musíš taky pro to něco udělat!

 

Jan

P.S.

Pokud nemáš námitek, tvůj dotaz a odpověď zveřejním. Pokud máš námitek, zveřejním ho též, jen vymažu přezdívku, pochlebníku!  

 

Jane, nechci ti pochlebovat

Jane, nechci ti pochlebovat jen ti chci říct, že jsi to napsal moc krásně a napsal jsi to za nás za všechny, protože opravdu jen ten, kdo zakusil, co dokáží chlam. udělat může psát takto zasvědceně. Já ti za tu odpověď děkuju, protože jestli by  nebyla už za nikoho jiného / a já věřím, že byla za většinu /, tak je to za tebe a za mne. Děkuju. Jinak mám v sobě tolik empatie, že bych jí mohla rozdávat a taky přání všem, aby se uzdravili nebo aby bylo aspoň každému o trošku líp. Jen jak to jinak zařídit, než zatnout zuby a jet protokol a věřit....  Ještě jednou ti moc díkuju. Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k