Logické zamyšlení

Nedá mi abych nezareagoval na dlouhodobou léčbu někerých z vás.První věc je obdiv ,že jste to vydrželi tak dlouho.Ale stále musím myslet na to že chlamydie když je tak odolná a i dvouletá léčba ji nezlikviduje tak přeci z toho logicky vyplívá,že ty léky prostě neůčinkují dostatečně.Když přežije dva roky ataků

antibiotik tak akorát zmutuje v silnější kmen a další léčba ji nezlikviduje,maximálně utlumí.Nehledě na to v jakém

stavu je imunita po dvou letech užívání antibiotik. viz tento článek-

Jako všechny živé organismy, i bakterie se vyvíjejí, a odolnost vůči antibiotikům je pouze jedním z aspektů tohoto vývoje," upřesnil Patrice Courvalin.

Některé bakterie mají odolnost vůči antibiotikům přímo zakódovanou. V tom případě se hovoří o jejich "přirozené odolnosti". Častější je však odolnost získaná právě častým stykem s antibiotiky. Děje se tak v zásadě dvěma způsoby. V prvním případě se v kultuře bakterií objeví jedna zmutovaná, která potom své vlastnosti předá dalším odnožím. V tomto případě se hovoří o "vertikálním" šíření. Častější je však šíření "horizontální", kdy si imunitu předávají bakterie mezi sebou. Tato varianta je také nebezpečnější, protože jedna bakterie se tak může stát odolnou vůči celé škále antibiotik.Masové užívání antibiotik ve vyspělých zemích, a to jak v medicíně, tak například v zemědělství, tomuto vývoji jen napomáhá. Ještě horší je situace v rozvojových zemích, kde jsou antibiotika většinou volně v prodeji a pacienti s nimi zacházejí podle vlastního uvážení. Nedodržení předepsaných dávek, svévolné přerušení léčby, či naopak užívání dávek příliš vysokých, zde bývají na denním pořádku, a mutacím bakterií se tak vytvářejí ideální podmínky k "otužování".

Rezistence je vlastně

Rezistence je vlastně schopnost mikroorganismu, v tomto případě především bakterií, odolávat účinku léků-antibiotik. Jak to dokáží? Laicky řečeno, dělají to několika způsoby. Například změní povrch buňky tak, že do ní antibiotikum nevnikne, a tudíž ji nezničí. Změna povrchu ale může vést také k tomu, že antibiotikum buňku nenalezne. Další obrana buněk je aktivní: pomocí určitých látek - enzymů - dokáží antibiotika zneškodnit či v případě, že již do nich proniknou, tak je "vypumpují".

Proč se to bakterie naučily? Velmi nadneseně lze mechanismus jejich obrany přirovnat k jedu na krysy. Už nezabere, protože krysy si mezi sebou předají informaci o škodlivosti dané látky. Hlavní příčinou vzniku rezistence vůči antibiotikům je proto jejich nadměrné používání. Antibiotika likvidují jen některé, zpravidla citlivé bakterie - ty necitlivé přežívají, množí se a předávají odolnost dalším "generacím".

No a právě to snad

No a právě to snad studují  spec. odbornosti v medicíně . Asi se nad tím bádalo a zkoušelo třeba v případě chlamýdií v  Americe, a byl nějaký výsledek . U nás se taky chlam. léčí a né jenom 14 dní doxy. Jsou i jiné metody a studie, výsledky. Proč je tato problematika nedostatečně řešená ?A to indiv. u pacientů např. s přidr. infekcema vir. mykotickýma, i jinýma bakter. Přece nelze zjednodušeně si toho nevšímat a ignorovat určitá fakta.Léčba má být především v rukou lékařů i z důvodů psychického dopadu nejistoty na pacienta. Kdo pěstuje něco na zahradě tak moc dobře ví, že bez postřiků to vůbec nejde. Přesto rostlino -lékaři zkouší bádají, a nenechají  rostlinky hynout. Včetně biologického zemědělství a snahy se v něčem vrátit. Proč to samé nelze u lidí.

Organismus se stále obnovuje, přijímáním potravy, vzduchu vody, léků , bioenergie, a je možné, že obnova se podaří i zhlediska pročištění zamořených oblastí od příliš něčeho namnoženého, a produkujícího tak příliš toxinů-které  mají vliv na cílová místa. To přece neznamená že se úplně zničí vše, jen se dá možnost včas zachytit návrat k určité rovnováze a biol. ochraně vycházející ze schopností samotného organismu.  K tomu cílená léčba antibiotiky,chemoterapeutiky patří a v historii se zatím osvědčila jako jedna ze základních v potírání nerovnováhy v důsledku přemnožení nějakého organismu/v určitém terénu-to by také mělo být záležitostí výzkumu/.Ale vždy bylo důležité včas !

1) Petisi a co jsi těmito

1) Petisi a co jsi těmito výkřiky do tmy chtěl říci?

2) Léčíš se nebo ne? A jak?

3) Proč si myslíš, že v protokolech jsou zařazena dvě rúzná baktriostatika z různým způsobem účínku?

4) Nepleť si dojmy s pojmy a nemať!

5) Každá léčba má svá rizika, ale znáš lepší? Bez rizika? Pak jí předveď, zdůvodni, prokaž!

6) Pokud si mylíš, že jakákoliv léčba je blbost, pak se neléč! Je to tvoje volba! Nebudeš se muset pak bát vlka nic!

7) Mně osobně je jedno, jestli mne žerou rezistentní či nerezistentní baktérie. A kterémukoliv postiženému taky!

8) To, že se nejen ATB zneužívala, nadužívala, nesprávně užívala atd., je jiná záležitost, ale hlavně ne záležitost nemocných. Na to měly a mají myslet jiní! Ale máš pravdu, kdyby se vším zacházelo jak má, možná bychom my teď neměly problémy! Nicméně se svými stezky jsi na špatné adrese!

 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Jde jen o to podívat se na

Jde jen o to podívat se na tuto problematiku ze všech ůhlů.A ty odborné články dokazují to,že antibiotika dnes už na některé nemoci prostě nestačí.Natož pak na tu ultra odolnou chlamydii.Důkazem jsou někteří z vás co se léčíte dva roky.Pokavad po dvou letech ty mrchy nevychcípaly co je donutí aby najednou chcíply?Snad ne ty antibiotika kterým ůspěšně odolávaj.Pokud se nevyrobí nové ůčinnější léky tak je to zatím marný boj.Na druhou stranu neléčit se není řešení.Takže je to patová situace.

"...Pokavad po dvou letech

"...Pokavad po dvou letech ty mrchy nevychcípaly co je donutí aby najednou chcíply?..." specialista na slovo vzatý Petis! Ten nám poradí. Hlavně vážení, ne abyste četli takové bludy, jako třeba

Léčba- Kombinované antibiotické protokoly (CAP)

nebo nedej bože

Patenty Vanderbiltovy univerzity (anglicky)

nebo

Stránku pro lékaře

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ze všech úhlů se dívat

Ze všech úhlů se dívat můžete v patové situaci být taky, ale když vám na rok , nebo třeba i 1/2 něco zabere a cítíte zlepšení, tak to má význam. Zítra taky můžete jít přes přechod a taky to špatně skončí, nebo sport a máte úraz, který změní celý váš život.Antibiotika jsou látky odvozené z přírody, příroda si je vyrábí sama, lide začali vyrábět antibiotika syntetická a tím rozšířili jejich možnost používání a studují od té doby jejich působení. Chemoterapeutika se používala dřív, třeba půjde cesta léčby jiným směrem, ale šance je.  Metronidazol není antibiotikum . Je prokázána  účinnost některých antituberkulotik na chlamýdie a to se z důvodu obav o rezistentní kmeny TBC v léčbě neužívá.TBC se také zatím léčí a lidé se vyléčí.Pokuď je léčba důsledná. Chlam infekce se řeší v případě trachomu už dlouhodobě, včetně možností očkování . Tak byla taky zjištěna původně Chlam pneum- jako kmen Ch. trachomátis - TWAR.Trachom se léčil už za starověku, a jsou zprávy , že se léčil ,jak a  s jakým výsledkem , no byla důležitá i hygiena.

Metrodinazol patří do

Metrodinazol patří do skupiny "Jiná antibiotika".

Napiš zdroj tvých

Napiš zdroj tvých informací, ať si je mohou přečíst i ostatní.  

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Metronidazolum - ENTIZOL

Metronidazolum - ENTIZOL -chemoterapeutikum nesulfonamidové, i s  kombin s anti mykot. účinkem

KLION, TIBERAL,

Gram negativní anaeroby, lambliázy, amébové dizentérie, i u Crohnovy choroby- mimo jiné indikace.

Alenko, napiš nám, jak

Alenko, napiš nám, jak tě tvůj lékař bude léčit, druh ATB ev. délka. Díky.

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Leona

Manžel Funy na W.protokolu od října 2006 pro letitou neléčenou neuroboreliozu, křeče, bolesti a ochrnování končetin. před protokolem léčen ATB Doxycyklin 500 mg denně po dobu 5 měsíců podle slovenských stránek borelioza.sk

Termín ATB původně

Termín ATB původně označoval jen antimikrobní látky produkované živými organismy, zatímco látky uměle připravené se nazývaly chemoterapeutika. Tento rozdíl se v současnosti stírá, protože ATB nové generace jsou semisyntetické nebo syntetické deriváty původních účinných látek. Z širšího hlediska se proto mezi ATB řadí i uměle připravené substance. Metrodinazol s obchodním názvem Efloran nebo Entizol je baktericidní ATB.

Já se s váma nechci

Já se s váma nechci přít, ale antibiotika si vyrábí především příroda sama a stále, např. propolis a  v půdě ,jiné, co třeba ještě neznáme . Tak tam klidně nechte Entizol , je antimikrobiální, bakteriocidní.

Pokud se Entizol už řadí

Pokud se Entizol už řadí k ATB, měl by se tedy brát s pravidelnými odstupy, jako jsme se učili u ATB. Tím chci říct, že užívat ho jen během dne a to např. 3x denně je tedy špatně, měl by se brát tedy po 6, 8, atd. hodinách, příp. i v noci, a ve stejně vysokých dávkách, nebo ne?

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlost, atd.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlos

Ale ve WP se píše 3x

Ale ve WP se píše 3x denně 400mg a předpokládám, že DW má na mysli po 8-mi hodinách. Alespoň mi to tak přijde logický. 

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Myky, já bych rozuměla

Myky, já bych rozuměla termínu 3x denně jako ráno, vpoledne a večer. Pokud by měl na mysli po 8 hodinách, tak by asi napsal po 8 hodinách, ne? 

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlost, atd.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlos

No bohužel je to jeden z

No bohužel je to jeden z velkých problémů, dodržet příslušné odstupy z důvodu dodržování příslušné a požadované hladiny účinné látky a zároveň, aby se jednotlivé komponenty CAPu navzájem netloukly! Ale odstupy v časové řadě je třeba dodržovat a hlavně číst, co je napsáno, ne si to přizpůsobovat svým přáním! I když při zaměstnání to je skutečně dost, dost těžké!!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

ALE PO 8 HOD TO VYCHÁZÍ

ALE PO 8 HOD TO VYCHÁZÍ TAKÉ 3X DENNĚ
49 roků, sama se synem, příbuzné nemám. Od dětství všemožné záněty-stále v nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o staré rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV, potvrzené Chlamidie, záněty,kolapsyteploty, bolesti celého těla...

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

myky ma pravdu, kdyz se

myky ma pravdu, kdyz se bere 3x denne, mel by se brat po 8h., kdyz 2x tak po 12, jako ATB.

Jani doxy tam je taky napsany 2x denne, rozumi se po 12.. 

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Entizol

Entizol se doporučuje jako součást  prevence ortográdní laváže před kolorektálním chirurgickým výkonem.Rozdrcené tablety spolu s antibiotiky se doporučují přidávat i do peroperační peritoneální laváže při léčbě dětských peritonitid apendiktálního původu.Metronidazol v rektální formě se doporučuje k léčbě peritonitid. Dokonce po něm přestane na chvíli bolet břicho.

Pište prosím česky,

Pište prosím česky, píšete tu hlavně pro lidi=

*ortográdní laváže před kolorektálním...???

*peroperační peritoneální laváže...???

*peritonitid apendiktálního původu...???

*k léčbě peritonitid...???

Dá se to napsat i lidsky a česky
(třeba do závorky)

49 roků, žiji sama se synem, sourozence nemám. Od dětství všemožné záněty-stále po nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o nemocné rodiče a tetu než umřeli, opakovaně EBV, záněty, kolapsy, teploty, bolesti hlavy a celého těla, úna

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Jo, to by se ti líbilo,

Jo, to by se ti líbilo, aby doktůrci psali česky, to bys tomu potom mohla i rozmět a hádat se  s nimi! Takhle to vypadá, jako učené, a vůbec nevadí, že tomu sami moc nerozumí....

 

*ortográdní laváže před kolorektálním...???

přímý výplach tělesné dutiny před chirurgickým výkonem u tlustého střeva a konečníku

*peroperační peritoneální laváže...???

předoperační výplachy  pobřišnice

*peritonitid apendiktálního původu...???

zánět pobřišnice následkem zánětu slepého střeva 

*k léčbě peritonitid...???

 k léčbě zánětů pobřišnice

ale není to přesné, protože je to vytržené ze souvislostí. 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

I takhle se ten entizol

I takhle se ten entizol aplikuje. Prostě se to tím entizolem dezinfikuje, ničí zlotřilé  mikroorganismy, které jsou tam a dělají neplechu při operacích, nebo zánětu, kde hrozí specifické infekce, a ohrožují vás na životě. Hlavně je člověk rád , když mu rozumí někdo, komu říkáte, že máte ty a ty potíže. A pokuď ten člověk je  doktor tím líp.   Tak se omlouvám za tu nesrozumitelnou terminologii, ale bylo to i nějak ve smyslu , že skutečně pomáhá a má význam, i na bolest. Reakce o kterých se mluví v souvislosti s pulzy a jinou aplikací entizolu - než ústní, při jiných použitích.

ANO ANO ... Jo, to by se

ANO ANO ... Jo, to by se ti líbilo, aby doktůrci psali česky, to bys tomu potom mohla i rozmět a hádat se s nimi! Takhle to vypadá, jako učené, a vůbec nevadí, že tomu sami moc nerozumí....

49 roků, sama se synem, příbuzné nemám. Od dětství všemožné záněty-stále v nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o staré rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV, potvrzené Chlamidie, záněty, kolapsy, teploty, bolesti celého těla...

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Hádat se s doktorama, a

Hádat se s doktorama, a odborně. Oni se kolikrát dohadují mezi sebou a taky odborně. A potom je to pro pacienta tragédie. Primář řekl , že tak, a ošetřující lékař to myslí jinak a musí poslechnout, a další sloužící lékař s tím nechce mít nic společného  a pacienta za to pomalu nenávidí.Je to někdy opravdu svízel.

lidi , proberte se

lidi , proberte se !!!!!!!!!!!!!!!!! asi je vam dobre, kdyz nemate na praci nic jineho

tohle není pavlač, dost lidí už sem radši nechodí

radi by se neco dozvedeli, tyhle utoky fakt nikoho nezajimaj

 

Jenom k názvu

Jenom k názvu medicom, někde byl doporučující propag. mat. na Chlamydyl, vyrobený z přírodního antibiotika-propolisu a bylinek, který je testovaný v zařízení Medicom.Bez chemie.

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k