Dvanáctý měsíc na Weldonově protokolu.

Moc Vás všechny opět po nějakém čase pozdravuji. Hodně lidiček je mi zde nápomocno a web funguje jako nesmírná podpora, když hledám informace. Díky za to. Musím zkonstatovat,že po záhadné viroze mé zubožené tělo (nemocí a léčbou) napadl zánět nosohltanu a za ním pěkně úporná střevní chřipka. A ty sny, noční můra z Elm Stread je slabý odvar. Vysvětluji si to rapidním zhoršením zdrav.stavu. Myslela jsem též, že můj imun.systém už nezvládá tyto infekty popř.léčbu a opravdu jsem chtěla aspoň na týden vysadit. Nejhorší bylo, že jsem po zánětu nosohltanu sezobala Entizol a herxy se prolínaly se střevními problémy. Kdo to nezažil, tak neporozumí. Ale protože jsem narozená v býku, tak jsem asi šla proti zdi a přestála jsem to. Celkově však musím konstatovat, že můj zdravotní stav se nelepší a oproti stavu před léčbou se spíš trochu zhoršil. Hrozná únava, bolesti nohou, svalů, břicha, hlavy,nausea. Nic jiného jsem si zatím od léčby neslibovala, jen jsem chtela, aby mi nebylo každý den špatně. Vše ostatní beru, asi za to mohou TNF proteiny, které se vylučují při nemoci.  A neuroinfekt bude u mě více problematický než čistá nákaza chlamydophilou pneumoniae. Dnes docházím k přesvědčení, že  jsou to i viry HHV6. Ale protože mě ta mrcha chlamydophyla p. i t. taky sužuje, byť i druhotně, jsem rozhodnutá, jak to půjde, jí  n i č i t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak říká Dr.Stratton : "chlamydie je potměšilá a záludná" , je to vetřelec. Tak musíme bojovat jako "Rypleiová" máme prostředky. Tak vzhůru do boje.  Moc Vás zdraví                                 IvankaC

 

Ivanko, kolik mas za sebou

Ivanko, kolik mas za sebou pulsu? Obcas se nam to krasne sejde, strevni potize s opuchlymi vicky, otekle nohy, praskani v zadech, sliz v puse a nalada zavrazdit souseda.. :)

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriano, teď se chystám na

Adriano, teď se chystám na 8 puls. Naposled jsem dávala 3x400 mg denně po dobu 4 dnů. To se mnou hrozně mávalo, teda i s tou stř.chřipkou. Sliz v puse ještě nemám, ale co není muže být. Povinnou suplementaci mám všechnu, jedině někdy váznu s B12. 3x týdně injekce 1000 mcg,jinak doplňuji  cyanokobalaminem v tbl. PL mi dělal rozbor B12 z krve a říkal, že je vpořádku 2000 mcg. (Bylo to na začátku Weldon.protokolu.)                                                                                        Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě.  200 mg Doxy, 250 mg Azi dle protokolu, Entizol 7 plus 3x 400 mg 4 dny.

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Ahoj Ivanko, takze se ti

Ahoj Ivanko, takze se ti doposud nijak neulevilo? Je to peklo!! Beres jeste nejake jine leky nez ATB? Neco na ty viry? Ivanko obdivuju te, si silna!! Ja uz nejak meknu a dost ztracim optimismus, ale v poradku, drz se!!

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Keiro, ještě neulevilo.

Keiro, ještě neulevilo. Když zazlobí herpet.viry dostanu herpesin. Už mě ale síly taky opouští. No, jsme na tom asi podobně. Já ti závidim to hučení, že ti přešlo. S tím není člověk v pohodě i když by spoustu věcí překousl. Neschopnost si odpočinout bere síly, ale snad bude lépe. Na viry jsme krátcí, ale s chlamkama asi budeme muset bojovat dále. I když by zapřičinily sec.infekt. drž se.                                                                                Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Zdeni, ten cervenej

Zdeni, ten cervenej citlivej pruh sem mela taky, kolikrat, sem si rikala co to je, na noze, ale casteji na brisku, bolel na dotek, jak kdybych se o neco rizla..pak to zas zmizelo...nechapu. Vim stopro ze sem se o nic nestrajchla.

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


No z tvých příspěvku

No z tvých příspěvku skutečně není jasné co a jak bereš. Kolik pulsů, kolik aztromycinu, kolik doxycyklinu a tak.....

"Hrozná únava, bolesti nohou, svalů, břicha, hlavy, nausea..." asi jsi chtěla říci hnus,mdlo, nevolnost, odpor, ošklivost, zhnusení, zvedání žaludku apod. Tak to bohužel k tomu patří. Jediná možnost je "ubrat na plynu", ale pak je to zase asi delší! 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Psala jsem vše v 11

Psala jsem vše v 11 měsíci Weldon. léčby. Takto pokračuji stejně dál. Teď při střev.chřipce jsem ATB srazila na půlku. Po největších problémech (cca týden) jsem opět na plném dávkování.Chystám se na 8 puls. Uvidím, jak vše půjde dále. Drž se mazáku! Nic ve zlym.                                                                           Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě.

Na Weldonově protokolu od 2/2007, chronické zánětl.onemocnění CNS, silná únava, fibromyalgie, parestézie, tinitus, závratě,

Mám podobnou zkušenost,

Mám podobnou zkušenost, podobně jsem teď do virózy náhodou připojil i Entizol 6,5 dne 3x400 mg (11- tý pulz). Potíže vygradovaly až jsem vykráčel pro  prášky "na hlavu" (Zoloft). Nicméně po zdlouhavém a složitém překonání to najednou odeznělo a bylo mi výrazně lépe, klouby odlehly a zklidnily se. Jako by vyvolaná imunitní odezva. Jinak ale nic moc.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Karle a seš si jistej, že

Karle a seš si jistej, že to byla viróza a né reakce na léčbu. Obvzlášť když se pak udělalo lépe. Jak sleduju míchání tvých atb. koktejlů, tak by se za ně nemusel stydět ani Dr.Hellenthal.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k