Wobenzym k ATB?

Prosím o radu informovanější,mám chronické onem.chlamydií a chci najet na ATB lečbu,i když podporu u lékařů jsem nenašla. Je vhodné mimo doplňků brát ještě Wobenzym? K lepšímu působení antibiotik? Zatím jsem 4roky brala ATB dle doporučení lékařů,pochopitelně krátkodobě a k ničemu,zdr.stav se stále zhoršuje.Nebudu vypisovat potíže,jsou jako u vás ostatních postižených touto nemocí.Zatím jsem Wobenym užívala na posílení imunity a osvědčil se mě na snížení otoků. Zdravím a ještě chci poděkovat všem za setkání v Praze.

Jaruka

Wobenzym jsem brala po

Wobenzym jsem brala po operacích dlouhodobě, snad má zabraňovat srůstům/ má  snad navíc enzymy z trop. ovoce- to je v letáčku/  tak to se neukázalo. Jinak kdo má např. nedost. produkci trávicích enzymů /chron. zánet slinivky břišní/, tak ty wobenzym taky obsahule .Usnadńuje tak trávení. Ale to jsou i jiné přípravky např.panzynorm, pangrol,dříve pancreolan.

Ahoj, ja beru Wobenzym

Ahoj, ja beru Wobenzym temer po celou dobu WP (10-15.tbl denne) predevsim mi byl doporucen jako prevence proti vznikum pozanetovych srustu v gyne oblasti, ve ktere mam take nejvice potizi. Navic uz jsem kvuli srustum v teto oblasti byla operovana, takze pro me ma smysl ho brat, i kdyz do bricha si nevidim a nemuzu objektivne urcit zda-li by to bez nej bylo jiny....ale vzhledem k tomu, ze se mi jedna o zachovani plodnosti tak to pro me ma smysl....

kdysi sem nekdo kopiroval zpravu, podle niz ma wobenzym prokazatelny vliv na lepsi vstrebavani doxycyclinu (o 10%), no a mel by pry pomahat i na odplavovani toxinu z tela, zlepsovat propustnost cev i malych vlasecnic takze by se meli atb dostat lepe i k organum, jez jsou jim hure dostupne (v te uro-gyne oblasti napr. vajecniky, prostata).... imunolog mi ho doporucuje i kvuli vlivu na imunitu....no ale je treba mit na pameti ze je to jenom support telu pri lecbe, hlavni lecebnou funkci maji urcite atb....

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy..

Na Wheldonove protokolu od 02/2007 pro chronicke bolesti v podbrisku (recidivujici zanety adnex), chronicky unavovy syndrom, bolesti zad, a dalsi problemy,...200mg doxy,po-st-pa 250mg azi, 2400mg NAC,1250mg metro pulzy.od 02/2010 misto doxy 100mg mino

Mne wobenzym pomohol -

Mne wobenzym pomohol - využívala som 800 tbl balenie kvôli cystám na prsníkoch - najprv lekár povedal, že ich mám plné 13 mm cýst, po roku a boli "o polovicu menšie". Potom som brala kombi ATB na borelku + druhé balenie wobenzymu a cysty zmizli, ostatli len "mikrocysty". Tak som kúpila po roku zase tretie balenie, to sme využívali celá rodina spolu. Ale každý potrebujeme iné, preto si ho odskúšaj - sú aj menšie balenia na predaj. Ja ho môžem z vlastnej skúsenosti len odporučiť.

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

Chronic. CPN, borelia, dlhoročná bolesť srdca, alergie, dutiny, astma, úzkosť WP 9/7/2007 doxi+azi

zadej wobenzym do

zadej wobenzym do vyhledavace, uz tu bylo o nem napsana tuna veci, me nepomohl s nicim a brala jsem ho s atb i bez, takze z meho pohledu vyhozene penize 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k