Změny počasí!!!

Máte někdo taky tento týden kolabsní stavy? Já jsem z toho totálně vyřízenej!!! Od pondělí co se změnilo počesí a s ním asi i tlak, tak jsem totálně mimo. Nevím, jestli je to spojený i z herxem po pulzu, který jsem ukončil před 16 dny, ale je mi šíleně, sotva jsem došel na nákup. Na změny počasí jsem reagoval i před WP, ale při WP je to tak 10x horší a to hlavně od tý doby co beru Doxy. Měl jsem na Doxy reakce i dříve když jsem ho bral, ale to bylo týden a po vysazení pohoda, ale teď je vysazení v nedohlednu a to počasí mě ničí. Potřeboval bych se po čas léčby odstěhovat někam na jih, kde se to moc nemění.

Napíšem moje skúsenosti

Napíšem moje skúsenosti z posledných 4 rokov. Na WP zatiaľ nie som. Každoročne som absolvoval vlny zlepšení a zhoršení, počas leta som sa cítil dobre, na konci zimy (január, február, marec) vždy najhoršie. Momentálne posledné dva mesiace (žiadne slnko, vonku studeno) sa cítim tiež maximálne mizerne a to som pritom bol v januári na tom ešte pomerne dobre a kedykoľvek sa ukázalo pekné slnečné počasie, tak som sa znovu cítil lepšie.

Môže byť, že ak máš mykoplazmovú sprievodnú infekciu, mykoplazmy sa intenzívnejšie množia v prostredí s nižšou hladinou kyslíka (nevetrané miestnosti, nizky tlak, prostredie veľkomesta v zime s množstvom áut spaľujúcich kyslík, atď). Naopak vysoký obsah kyslíka zastavuje ich rast a umožňuje tak imun.systému ich efektívnejšie ničiť. Zopár ľudí tu malo skúsenosť, že pobyt v horách (v prostredí bohatšom na kyslík ako veľkomesto) im výrazne prospieval.

Zdá sa mi tiež, že v posledných dvoch mesiacoch tu dosť ľudí na blogoch a diskusiách spomínalo zhoršenie stavu, ale zdá sa mi, že to nesúvisí s WP ale vlnou viróz a slabou imunitou. Mnohí totiž popisovali presne rovnaké symptómy, aké som v danom týždni (mesiaci) prežíval tiež ja a pritom ja zatiaľ WP nerobím.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Taky mě to s těma

Taky mě to s těma mykoplazmama napadlo, a když jsem byl tento týden na kontrolních odběrech na chlamydie, tak jsem si nechal nabrat rovnou i mykoplazmy. Tak jsem zvědavej jak to dopadne, výsledky by měly bý tento týden.

Ty reakce jsou u mě vyloženě na počasí(změnu tlaku)  a s kyslíkem to u mě nemá nic společnýho, můžu být zavřenej doma nevětrat a zatemníno, a když se vyjasní, tak ti to přesně řeknu, a pak ti přesně řeknu kdy se zase bude počasí kazit. Na horách jsem před nedávnem byl a ty na mě vliv nemají. Ale to až teď na WP(a to od nasazení Doxy) jsou ty reakce takhle silný. Před WP jsem to vnímal mnohem míň. A teď se to ještě vystupňovalo po pulzu a navíc to počasí se teď příšerně mění.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Na WP od 3/08 (WP navázán na atb. Klacid od 1/08) - bolesti svalů, bolesti a brnění třísel, zvětšené uzliny, šumění v uších, pocity chladu, bolesti v podžebří atd.

Já léta funguji jako

Já léta funguji jako rosnička. Pamatuji jak mne bolely klouby a svaly, když jsem jel na dovolenou před 20 lety a ze západu se valily mraky, povídal jsem, jestli nemám otočit auto a jet domů, no neotočili jsme a dorazili na místo. Byla to jedna z nejhorších dovolených. Červenec a lilo a lilo a dokonce nějaký domorodec naměřil u potoka k ránu teplotu u nuly!

Poslední dobou jsem se snažil tento vztah rozklíčovat a jako na potvoru se mi vždycky sejde stav po pulzu Entizolem a změna počasí, tak nevím, co víc z toho má na to vliv. Asi obojí! Každopádně ale bývalo hůře!!!

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... únor 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Naprosto souhlasim s mykym,

Naprosto souhlasim s mykym, uplne stejna zkusenost, mne ted pocasi doslova rasi, pred WP sem zadny velky zmeny nezaznamenavala, ale ted je to teda husty a ne jen me, vic lidi v okoli je z toho prechodu jara rozsekanejch. Ale spis nez na zmenu pocasi asi reaguju na zmenu rocniho obdobi.

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Ano, změny počasí mohu

Ano, změny počasí mohu taky spolehlivě předpovídat. Příšerně se zhorším ve všem. Je to prostě zřejmě tím, že jsme chronici a na těch se projeví vše, zvlášť když jsou to citlivější lidi jako já, která přesně ví, když jde měsíc do úplňku (bez podívání do kalendáře). Neklid, třes, nespavost, nervozita. tu si rázem člověk uvědomí, že je součást přírody, ať se tomu brání nebo vzdálil jakkoli.

Na WP od 10/07pro Chlamydia pneu.,revmat.artritida,bolesti hlavy,nesoustředěnost, neklid a totální nespavost a tím pádem od 06/07 na neschopnosti...

Na WP od 10/07pro Chlamydia pneu.,revmat.artritida,bolesti hlavy(neuropatická bolest),nesoustředěnost, neklid a totální nespavost a tím pádem od 06/07 na neschopnosti,od6/08 invalidní a zároveň intenzivní revmatol.léčba, proto končím s protokolem a uv

Posted Srpen 27th, 2008 by

Chtěl jsem se zeptat jak to vidite s tou zmenou počasi, všim jsem se že mene-vice všichny  tim trpime ? Je nejake  logicke vysvetleni toho problemu ? Ja treba jsem UPLNE MIMO když je zmena tlaku nebo fouka vitr.

 

No, tak koukam, ze takovych nas je dost, ja s tim mam dost potize, a protoze se pocasi meni pomerne casto, je to mazec. Nekdy nemuzu ani spat nez prijde dest. ted mi zacal haprovat i tlak, motani hlavy, temer padam, coz se samozrejme dosti zhorsilo v tehotenstvi. Nejsi sam, asi nas to zna vetsina. A milion dalsich priznaku. JAk rikam ja, nikdy nevis, co te zas dalsi den prekvapi. Hezky den. Lucie

Logické vysvětlení pro

Logické vysvětlení pro to neznám..Je to jeden z typických příznaků lidí s touto infekcí.S tím větrem-to je zvláštní,já se cítím jak v jiném světě,mimo realitu,nejsem schopná se soustředit,fakt jak v rauši..Proč,ví Bůh..

Taky nevím proč, ale

Taky nevím proč, ale změna tlaku a hlavně ten vítr děs. To je zajímavé, že mi ten vítr dělá zle ať je -15° nebo +35°.    Lili

Závratě, záškuby v páteři, kožní problémy, bolest nohou, zhoršení zraku, a řada dalších problémů. Roxi, doxy, entizol. Na WP 1/07

No ja jsem zase citlivej i

No ja jsem zase citlivej i na rychlou zmenu tlaku. Napriklad kdyz se rychle zavrou dvere male mistnosti jako WC nebo koupelna, ci zmena tlaku s vyskou v letadle. Jsem an to ted mnohem vnimavejsi a je to i bolestivejsi.... 

Příprava na CAP. Mycoplasma pn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, zhorš. paměti, zhorš. hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, tinitis. Castecne zlepseni po doplni

Organismus je spojený s

Organismus je spojený s přírodou víc než se asi vědecky zdá. Bioenergie a elektrický náboj, elektrosmog to asi vše nás omývá a reaguje s naším vlastním potenciálem. Proto také někteří léčitelé opravdu léčebně pracují s bioenergií u každého člověka- je dána i jeho nemocí.

 


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k