Inkubace- jaká je u chlamydií???

Ví se vůbec, nebo napadlo někoho, jestli jsou chlamydie v latentním (chronickém) stádiu stále nakažlivé??? Jsou na to někde nějaké odborné studie???
Každá infekční choroba má přeci nějakou inkubační dobu... (neštovice, zarděnky, angína, Mononukleoza, Citomegalovir, EBV atd.) Jak je to s inkubační dobou u Chlamydií?!
Ví to někdo???

Vysoce nakažlivé jsou

Vysoce nakažlivé jsou asi některé sérotypy. ale jak je zjistit když mají křížené reakce. Protilátky po prodělané chlamýdie pneumonie asi moc dlouho nebrání vzniku nové reinfekce. oni jsou ty chlamýdie prostě v buńkách zalezlé. Snad se je naučit milovat nebo jak už na ně, nebo jim domlouvat a´t to nepřehánějí s rozmnožováním.

Vážení, kdybyste četli

Vážení, kdybyste četli co máte a ne hlouposti, pak byste dávno přišli na to, že u těchhle potvor je vše jinak, než u těch "slušně" vychovaných ostatních bacilů!

Chlamydie plicní se neprojevují standardně, kromě té tzv. "atypické komunální pneumonie", což není nic jiného, než počáteční infekce a co je dál, nikdo neví! Obecně se tvrdí, že si s tím organizmus poradí a tím to hasne! To jsou ty jejich anamnestické, paměťové protilátky! Jen tak sem tam se připouští, že by tomu mohlo být taky jinak, pak tomu říkají např., že dochází ke kolonizaci tkání pacienta nebo, že to přechází do chronicity, což prý je příznak "stabilizace" a pacient je tím pádem zdravý - tohle mi např. tvrdila posudková, že jsem stabilizován, tím, že to mám chronické! A tudíž už mi vlastně nic není a můžu vesele pracovat! Jinak taky píší do zpráv MUDrcové, že "protilátky jsou hraniční a pod., nevysvětlují však pacientovi potíže, není indikována ATB léčba!" To, že to s námi cvičí tak, jak tu všichni píšete, nikoho nezajímá, kromě pár osvícencům, kteří se ale bojí mluvit nahlas!

Když se někdo nakazí spalničkami, dostane spalničky, když se někdo nakazí úplavicí, dostane úplavici atd. Ale co se z toho vyvrbí, když někdo spolkne pár chlamydií, to nikdo předem neví a taky neví kdy a jak!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Děkuji Janovi a Hannah za

Děkuji Janovi a Hannah za reakce. Víte myslela jsem, že jestli jste někde někdo třeba v angličtině nějaké takové zprávy nenašel... Já to na netu a PC fakt moc neumím... i s klávesnicí mám problém... tak se nezlobte za můj dotaz... Mám totiž starost, protože syn má podobné problémy, teploty, začínají ho bolet kolena, únava, ráno je rozlámaný, večer trochu lépe... a jeho přítelkyně to jaksi nechápe... (já ano, vím o čem mluví) Nedávno jeho přítelkyně Kačenka měla najednou 40 horečku... bylo jí zle... dostala nějaká ATB.. a tím to skončilo... od té doby má skleněné oči a stále pofrkává... občas si postěžuje, že je unavená, i když před tím byla plná energie... Asi víte co mě napadá... Začala jsem před ní mluvit chlamydích, ale nějak to nebere vážně... no ještě jí není tak zle... No tento týden chci zajít za obv. Dr. a nějak se s ní domluvit na léčbě a taky chci nechat otestovat syna na chlamky... Kačce jsem to taky doporučila, že by se to u ní mohla chytnou hned v začátku... ale asi nee... 49 roků, sama se synem, příbuzné nemám. Od dětství všemožné záněty-stále v nemocnicích, snížená imunita. Od r.90 podnikala, pečovala o staré rodiče a tetu(než umřeli) Opakovaně EBV-potvrzené Chlamydie -záněty-kolapsy-teploty-bolesti celého těla...
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k