Doplnění mého příběhu

Omlouvám se ,že to píšu takhle nadvakrát.Poprvé jsem si na všechno nevzpomněla.Během těch 3 let jsem se léčila na imunologii v krajském městě-bezvýsledně.Dostala jsem bakteriální vakcínu,kterou jsem musela ukončit pro teploty,bolesti hlavy atd.Od MUDr Klubala jsem měla Luivac po kterém mi bylo ještě hůř.Výsledky vesměs normální až na herpetické viry CMV,EB virus a slabě pozivní protilátky proti axonům.Před půl rokem náhodně zjištěn nález na EKG.Podezření na prodělání virového zánětu srdce.Byla jsem na ECHU srdce a výsledek:mitrální a trikuspidální insuficience.Občas mám pocit jakoby mi srdce tak divně přeskakovalo.Teď od ledna mám problémy s virovou angínou,které se nemůžu zbavit.Mám čepy v krku,prosáklé mandle,uzlíky a zvětšené uzliny na krku.Výtěr v pořádku FW v pořádku,CRP nízké.Zkoušela jsem čaj z Lišejníku islandského co mi poradil můj obvodní doktor nepomohlo to.Za ty 3 roky jsem vyzkoušela všechno možné a nic.Když si čtu vaše příběhy,mnohé mi přijdou podobné,i když já měla chlamydie negativní.Myslíte,že je moudré zkusit test s ACC long?Díky za odpověď.

blando, tohle: čepy v

blando, tohle:

čepy v krku,prosáklé mandle,uzlíky a zvětšené uzliny na krku.Výtěr v pořádku FW v pořádku,CRP nízké

není rozhodně virové, ať už ti doktoři tvrdí cokoliv. Plíseň a/nebo bakterie, která se nedá jen tak nakultivovat...

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Testem NAC nic nezkazis,

Testem NAC nic nezkazis, takze uvidis, zda mas reakci nebo ne..... za tech par stovek to stoji ne? 

Příprava na CAP.  Mycoplasma pneu. IgG=0,9.  Opakované infekty HCD a DCD, únava, intenzviní pocení, rozbušování srdce, zhoršení paměti, zhoršené hojení ran, zaškubávání svalů, bolesti hlavy, krku, zubů, zad a očí, uší, cestující bolesti, šumění v uších.

WP. Mpn. IgG, Cpn - IgG, H. pylori IgG. Proste typickej hypochondr a simulant co dlabe ATB protoze ho to silene bavi a ma radost ze nemuze chlastat. Ida je jen jedna...

Díky za informace,už jsem

Díky za informace,už jsem si koupila ACC long a až se trochu dostanu z reakce na očkování proti tetanu tak to zkusím.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k