ketolidy

Zdravím,má někdo zkušenosti s léčením ketolidy což jsou makrolidy třetí generace?Např. s lékem KETEK .Podle údajů které jsem se dočetl na stránce http://www.zdrava-rodina.cz/med/med0101/med0138.html  jsou velmi nadějné při léčbě, údajně desetkrát účinnější než makrolidy.Na léčbu odpovídalo 93,3% infekcí vyvolaných Chlamydia pneum., 96,4% Mycoplasma pneum.Zní to velmi zajímavě.Jestli má někdo informace o těchto lécích sem s nimi.

Opatrně. Nahlédni na

Opatrně. Nahlédni na cpnhelp a najdi Ketek. Pokud máš promořená játra, mohl by to být tvůj konec. Přečti si znovu vše o chlamydiích a nespěchej!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

špeciálne na ten Ketek

špeciálne na ten Ketek pozor! viď http://www.cpnhelp.org/liverprotection  . Tak ako vraví Jan, mohol by si mať strašlivý problém so zlyhaním pečene

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

jj, s ketkem opatrne, viz.

jj, s ketkem opatrne, viz. http://www.lawyersandsettlements.com/case/ketek_antibiotic_side_effects.html

Neanglictinari mohou zkusit prekladac googlu http://translate.google.com/ 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k