Problémy

Ahoj, jsem tu, protože mám nějaké problémy. Ať zadám do vyhledavače jakýkoliv ze svých zdravotních problémů, tak alespoň každý druhý mne "hodí" sem ...

Takže konkrétně: prostatitida, nějaké ty virózy ... a teď to hlavní: bolestli kloubů, MRAVENČENÍ KONČETIN A OBLIČEJE - z toho mám hrůzu !!, bolest hlavy v temeni a zátylku, bolesti páteře, tlaky v očích, nažloutlé bělmo, zvýrazněné žilky, povlak na jazyku, zimnice bez teplot, zažívání "kdesi". Tak ... a dotaz jsem tu správně ?

TESTY: pouze rozbor spermatu na chlamydie, mykoplasmata, ureoplasma ...  Výsledek byl ureoplasma pozitivní, 15 dnů ZANOCIN 200, 3 dávky ( 2 tbl po týdnu ) AZITROMICIN 200. Výsledek po 70ti dnech NEGATIVNÍ.

Pro jiný nález, než ureoplasma ( ne chlamydie ani mykoplasma ) mám nyní opět 10 dnů ZANOCIN a poté hned 20 dnů DOXYHEXAL 200 ( 1 tbl denně ).

Kdybych chtěl testy na chlamydie, mykoplasma, ureoplasma z krve, co přesně mám po OL chtít ? A udělá mi to vůbec ? Jak dlouho to trvá ? 

Chystám se k neurologovi ... :-(

Děkuji moc za rady.

 

nechci rýpat, samozřejmě

nechci rýpat, samozřejmě i já mám spoustu příznaků, ale zkus hlavně testy - příznaky jsou stejné pro řadu odemocnění. Tím nechci říct, že chlam nemáš nebo máš. Já u sebe si myslím, že ano. Jde prostě nejen o to, jak se cítíš (pravověrní mi prominou), ale i o to, jak dopadají výsledky, zda se tvůj stav zhoršuje, zda to může být něco jiného apod. Ale začal bych krevními rozbory.

Jestli ti to udela, to se s

Jestli ti to udela, to se s ni musis domluvit. Na chlamydie druhove specificke z krve a na mykoplasmy a ureaplasmy taky serologii nebo at te posle na imunologii, kdyz nebude chtit. Trva to ruzne, podle laborky.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Co prosím znamená IgA (

Co prosím znamená IgA ( Imunoglobin -A- ) S:4.48

"G" i "M" mám v mezích.

Díky 

  Zvýšení

  Zvýšení koncentrace Snížení koncentrace
IgG Revmatické choroby
Chronické záněty
Choroby jater
Cévní záněty
Vrozené a získané chybění protilátek = imunodeficit
IgA Chronické záněty s postižením sliznic
Tuberkulóza
Postižení jater alkoholem
Zdraví lidé
Vrozená porucha tvorby protilátek IgA = selektivní IgA imunodeficit
Alergie
IgM Akutní infekce
Revmatické choroby
Některé jaterní choroby
Vrozené a získané chybění protilátek = imunodeficit

Predpokladam ze nemas tuberu ani nejsi alkoholík. 

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Výsledky !! konečně

Výsledky !! konečně ....

Chlamydia trachomatis IgA NEGATIVNÍ, IgG NEGATIVNÍ

Chlamydia pneumoniae IgA NEGATIVNÍ, IgG NEGATIVNÍ

Mycoplasma pneumoniae IgM NEGATIVNÍ, IgG NEGATIVNÍ

Ornitóza Ig - KFR NEGATIVNÍ

Borreli IgM ELISA NEGATIVNÍ, IgG ELISA NEGATIVNÍ

.... a zjistili mi Ab-gliadin IgG silně pozitivní ... takže ALERGIE NA LEPEK

u neurologa vše OK, EEG i CT mozku bez nálezu, tak prý mám být s RS klidný. Tak snad .... Myslím, že to vše zní velmi dobře.

 

Poznám jako laik zánět

Poznám jako laik zánět očního nervu ? Jaké jsou příznaky ? Prosím, poraďte. Děkuji.

Ab-gliadin IgG silně

Ab-gliadin IgG silně pozitivní

to není rozhodně žádná alergie, jsou to protilátky proti lepku, můžou znamenat celiakii (v případě pozitivity dalších specifických testů), ve spojitosti s tím zvýšeným IgA to taky může být "nespecifický střevní zánět" s přechodem do autoimunity. Viz můj syn. Doktoři tomu taky říkají např. "suspektní celiakie" atd, ale léčit to neumí/nebudou. Podle mě je to způsobené chronickou infekcí.

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

No, já mám chronickou

No, já mám chronickou prostatitis, takže to IgA může být taky pěkně od toho :-( Myslím ... 

http://www.aktivnizivot.cz/a

http://www.aktivnizivot.cz/aktivni-zivot/zivot-s-roztrousenou-sklerozou/ocni-priznaky/ 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Hurá a sláva ... jsem po

Hurá a sláva ... jsem po letech v cajku, 2 roky bez "čehokoliv" Cool

 

Co se to deje, na jare 2013

Co se to deje, na jare 2013 se najednou rozhodly vsechny mrchy hromadne zdrhnout a emigrovat, ze je tu tolik pozitivnich reportu najednou? :) 2 roky bez problemu, doufam, ze si tu cte nekdo z Bulovky ci podobneho zarizeni

teda ted me napadlo, ze 2 roky bez cehokoliv muze znamenat bez leku i bez problemu, tak jak to vlastne je?

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj ... no je to jak bez

Ahoj ... no je to jak bez nálezu, tak bez projevů a i bez léků. 

Ale bylo to těžký. ATB jsem měl relativně krátkodobě + "miliony" doplňků + TOTÁLNĚBRUTÁLNĚRAZANTNÍ změna životosprávy a fyzickýho zatížení. Pak už to šlo samo. Jistojistě jsem měl kliku a asi začal včas a povedlo se. Přeji všem totéž. Hlavu vzhůru. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k