dotaz

Ahoj jsem tady dvě minuty i s cestou.Chtěla bych se zeptat vás zkušenějších co proděláváte léčbu chlamýdií.Můj syn měl dva týdny a dostal těžký zápal plic a málem mi zemřel,po 10 dnech z toho byl jakž takž venku i když potíže měl ještě asi měsíc ale vykřesal se z toho a roste jako z vody,ale k věci,když jsem si četla lékařskou zprávu z nemocnice tak mne zarazilo to že syn měl napsáno,že v krvi má protilátky na chlamidie typu g.Když jsem se zeptala ošetřující lékařky tak ta úplně v pohodě řekla že má v krvi protilátky,ale ty nezpůsobily onen zápal plic,že ty protilátky získal ode mne v těhotenství,že jsem se já sama musela léčit nas chlymydie a syn získal protilátky.jenomže problém je v tom že si nejsem vůbec vědoma že bych někdy brala vědomě anibiotika na chlamýdie,je fakt že jsem byla občas nemocná a sem tam mi lékař antibiotika napsal,ale nikdy mi nikdo neřekl na jakou nemoc jsou.Já sama se cítím zdravá,jsem sice unavená,ale byla jsem od jakživa chudiokrevná a starámse o tři děti a manžela a k tomu ještě pracuji a peču na zakázky tak mne to pochopitelně občas zmůže.Problémy se zády mám od druhého těhotenství a pslední dobou se to zhoršilo,ale stačí jedna masáž a je to pohodě,uvažovala jsem že si zajdu k lékaři na testy na chlamydie ale hrozně se stydím hop o to vůbec požádat,a jestli už bych je měla mít tak opravdu nevím kde bych je dostala,já jsem byla vždycky svému muži věrná.Co čtu taqk jsou chlamydie pěkné svinstvo.Můžete mi někdo poradit jak je možné že syn má protilátky a já nemám žádné příznaky?A ani moje dvě děti nejsou nemocné,jsou zdrvé jako řípy.

Děkuji moc za radu terina 

Ahoj Terino, to co píšeš

Ahoj Terino, to co píšeš není rozhodně nic neobvyklého. Ošetřující lékařka má sice pravdu v tom že tvé dítě získalo chlamýdie od tebe buď v průběhu těhotenství nebo porodu, prostě protože pokud mu je 10 týdnů, tak nikde jinde je chytit nemohl. Víc pochybuju o tom, že ten zápal plic chlamýdie nezpůsobily. Když se dítě narodí, tak bohužel nemá žádný imunitní systém, ten se teprve začíná vyvíjet, no a pokud mu byly v krvi prokázány protilátky na chlamýdie, tak je velice pravděpodobné že to ty chlamýdie způsobili. Tělo novorozence se prostě nemá jak bránit. Spousta lidí má v těle chlamýdie několik let a ani o tom neví, takže to že nemáš žádné problémy vůbec nic neznamená. Stačí pak aby se ti trochu rozjela imunita a v ten moment zaútočí. A kde jsi k nim přišla? To je tolik možností, že po tom nemá cenu ani pátrat (bazén, sauna, pára, mohl tě třeba nakazit i tvůj manžel). Doporučuju návštěvu gynekologa nebo imunologa s žádostí o provedení odběru krve na chlamýdie. Neboj rozhodně se není zač stydět. Ono se všude dočteš, že to je pohlavní nemoc, ale ve skutečnosti tomu až tak není.

Držím palce.

Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

Díky zkusím tu imulogii

Díky zkusím tu imulogii ale musím zjistit jestli se můžu objednat sama na testy nebo jestli mi musí žádanku vystavit můj obvodní lékař.Pak dám vědět jak to dopadlo.Terina

Ještě jedna věc o které

Ještě jedna věc o které jsi se nezmínila a to který druch chlamýdií tvůj syn má. Pokud se zde trochu víc začteš, tak zjistíš, že existuje i plicní forma chlamýdií (Chlamydophila pneumoniae), která prvotně postihuje plíce. Pak už ti je asi jasné odkud vítr vane...
Na WP od 4.9.2008 pro pozitivní Chlamýdie, Raiterův syndrom, brnění končetin a mnoho dalších problémů.

Už jsem sehnala lékařku

Už jsem sehnala lékařku na imunologii,které jsem vysvětlila co a jak a ta si mne hned objednala na vyšetření,asi jsem měla štěstí na lékaře který to nebere na lehkou váhu,mnoho z vás tady píše že doktor to nebal moc vážně a když už tak se na člověka díval skrze prsty.Jdu na vyšetření 19.6 a nevím jak dlouho budu čekat na výsledky pak napíšu jak dopadly doufám že jestli ty chlamýdie opravdu mám tak se o chytí zavčas,nechtěla bych dojít do stádia do kterého tady mnoho z vás došlo a měli opravdu veliké problémy.Jsem máma tří dětí a musím být fit jinak bych je asi nezvládla.Přeju vám všem kdo jste nemocní abyste se rychle z toho všeho dostalije to hnusná a zákeřná nemoc.

 Zatím se mějte Terina 

Ahoj,chtel jsem se zeptat

Ahoj,chtel jsem se zeptat nevite nekdo o dobrym imunologovi okolo Karlovych Varu,Chomutovska,Nebo Karlovarskyho kraje,nebo z Plzne?Urcite neco zapomenu tak budu muset psat znovu,tak se na mne nezlobte.Dekuji.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k