Brneni, znecitliveni koncetin

Zdravim spolubojovnici,

mate nekdo zkusenosti s brnenim necitlivenim chodidel? Vypada to jako vedlejsi efekt Metronidazolu dle popisu a mel by se informovat lekar coz v mem pripade je tezke. Uz nekolik tydnu s tim bojuju. Diky za odpoved.

To nebude vedlejší efekt,

To nebude vedlejší efekt, ale bohužel asi průvodní efekt. Při tomhle neřádu - chlamydiích - se člověk nestačí divit, co to s ním dělá a vyprávět to někomu je asi jako přežranému čuněti vykládat něco o hladu! Nezapomenu nikdy na ty tupé pohledy doktorů, když jsem jim říkal, co to se mnou dělá! Teď už mi zřejmě věří, když vidí, že už nejsem ten vyděšený, ubolený blázen, ale člověk, který ví, co chce, se všemi pěti pohromadě! Ale bylo to to nejhorší na tom, že mne měli všichni za cvoka! A pomoci neuměli!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... duben 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Brnění,

Brnění, mravenčení chodidel a různých částí těla, hlavně nohou a chodidel, ale třeba i poloviny hlavy, jsem měla několik let průběžně. Stávalo se mi pravidelně, že jsem třeba necítila 2 nebo 3 prsty na jedné či druhé noze, a trvalo to vždy v řádu dní i týdnů, pak to zmizelo, a zase se objevilo... Někdy se mi i hodně špatně chodilo. Tyto potíže jsem měla průběžně "on and off" od neléčené chlamydiové infekce v dýchacích cestách před 4 lety. Na WP jsem od začátku března, a tyto potíže se zpočátku ještě zhoršily, při prvním pulsu Entizolu se objevily pátý den doslova dublovaně, brněla mě celá polovina těla, polovina hlavy, necítila jsem část nohy, zhoršila se arytmie atd... Takže v mém případě šlo o kombinaci chlamydií s toxickou rekací. Co mi na tohle výrazně pomáhá, a ráda bych to ještě napsala separátně do blogu, protože to mám skutečně vyzkoušeno na vlastní kůži a funguje to - aspoň na mě! - je následná koupel: hrst dubové kůry, hrst třezalky (byliny, které prodávají normálně v lékárnách) a osm lžic kmínu - to zalejte 4 litry vody (normálně v hrnci velikosti papiňáku), uveďte do varu, pak nechte pobublat 8 minut a nalejte přes síto do vany, kde už máte napuštěnou vodu. Poležte v koupeli - ne příliš horká - 20 minut. Vytáhne to z těla toxický sajrajt, kmín to dostává z kloubů. Jde o recepturu našeho nejlepšího léčitele pátera Ferdy, již zesnulého,  a je to určeno původně proti zánětu míšních nervů a detoxikaci. Tuhle koupel dávám dvakrát týdně. Jen vana zůstane trochu zabarvená, ale dá se umýt cifem. Při Entizol. pulsech, když přijde brnění a necitlivost, piju také čaj z šalvěje (silný antioxidant a protibakteriální účinek), a šumivý vitamín C 1 gram do sklenice vody klidně i 3x denně. Takže bojuj dál, vše, co se děje, je "normální", jen neklesat na duchu. Co se týče brnění, po 3 měsících na WP, výrazně ustoupilo, a řadu týdnů se objevuje již minimálně. A když se objeví, tak dám dubovou koupel, a úleva nastane brzy.  Hodně štěstí!

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 3 měsíce zlepšení ve všem

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, arytmie, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atdZa 8 měsíců zlepšení ve všem

Jan má pravdu,bude to

Jan má pravdu,bude to průvodní jev. Já jsem také měla brnění nohou od kolen ,prsty i plosky,pálení,jako když mám zmrazené končetiny. Taktéž tyto pocity iv hlavě. Později i brnění i pal celé levé poloviny těla.Co jsem začala WP27.4. t.r.mám zmírnění všech potíží,jen při klimatických změnách mám zhoršení,ale jinakse cítím lépe,hlavně,že můžu spát. přeji všem úspěšnou léčbu.
NaWP od 27.4.2008 pro chlam.pneumo,kolapsové stavy,parestéze končetin,bolesti páteře, polyneuropatie nezn.etiologie,mnohočetná ložiska v bílé hmotě mozku,palení na hrudníku a jazyka atd.

Brnění a pálení jsem

Brnění a pálení jsem zažila při nasazení homeopatik na EBV, a HSV. To byla teda reakce jak když vám pálí celá kůže, podkoží, i na dotek, celé paže, nohy. Homeopatka na to upozornila , že u tohoto  homeop.léku mají pacienti tyto reakce jako následek detoxikace org.  Řešila jsem to koupele-sprcha a lexaurin na zmírnění podráždění nerv. zakončení. Pak to samo po vysazení homeopatik přešlo. V takové míře se to už nevrátilo, ani po nasazení dlouh. antibiot. léčby /zatím bez metronidazolu/ se to nevrátilo.Naopak se stav zlepšil. Nikdy předtím jsem takové stavy ve svém životě neměla a EBV, HSV jsem měla už dříve pozitivní i v IgM. Až po těch homeopatikách. To je také zajímavé.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k