Zdravim vespolek.

Psal jsem sem naposledy nekdy v kvetnu tusim. Dokturek mi dal Doxybene 100 1-0-1 na deset dni. Problemy vymizeli, bylo me faajn, secko v normalu. Ted se mi to zacina malinko vracet, doktor mi dal Doxybene 200 0-0-1 na dvacet dni. Ocekavam ze to pomuze, upravil jsem stravu, navyky atd, takze pohoda, jen to paleni pri moceni se vraci no. Testy zadne mi nedelal, ale dneska sem mu nesl moc, takze asi je znova bude delat.

Jsem zvedavy, co to udela, nehlede na to, ze dvacet dni nesmim alkohol, slunce, sex atd... takze mesic leta v pr... :)

Mam jen dotaz. Koupil jsem si ACClong, kdyz vidim ze to tu vsichni pisete, ze to k tomu pomaha, tak jsem chtel vedet jak to mam davkovat. Jesli to mam brat k tomu vecer, nebo rano. Diky za rady.

Btw muj doktor vi o chlamydii tolik asi co ja o molekularni chemii, hledi na me jak na vola, takze mu o tomhle ani rikat nebudu.

Martin

Marto, určitě umíš

Marto, určitě umíš číst a je to dobré nejen pro tebe. Najdi si tu diskusi o ACC, je poučná a tam se dočteš vše. Myslím, že je jen malinko zaléčený a proto se ti to bude neustále vracet, ale jak myslíš......my nežijeme normálně už roky někteří, ale chtěli by jsme, tak se snaž, at nedopadneš, jako ostatní!

A pročti si i lišty o léčbě, když už máš ten měsíc pokažený ...

Jop, diky.

Jop, diky.

Jestli jsem dobře viděla

Jestli jsem dobře viděla ve tvém blogu, tak máš pozitivní chl. trachom. a vypadá to, že bys je nemusel mít moc dlouho... Tak si myslím, že by to chtělo zaléčit hned v začátku WP, snad půl roku by mohlo stačit... ale to je různé... Ale určitě bych se snažila doktora do toho zasvětit, třeba tak, že si vytiskneš Dopis lékaři, nebo WP, či ještě něco jiného a dáš mu to na prostudování... pokud to přijme...?...? Když to nepřijme, hledala bych jiného Dr. který by mě byl ochotný psát ATB a léčit podle WP!!!!!! Pokud to nedoléčíš pořádně, tak budeš mít problémy, které se ti budou stále vracet a neustále zhoršovat!!! Nakonec budeš mrzák jako my tady!!! Ale 14 dní, či měsíc nějakého ATB fakt nestačí!!! Potřebné dokumenty najdeš nahoře v oranžové liště, viz. Příručka k léčbě... atd... (Na WP od 1.6.08. Je mi 49r. syn 29r. jinak bez rodiny. Od dětství stále záněty,angíny,snížená imunita. Dále opakovaně -záněty-únava-teploty-reaktiv.EBV-Chlam.pneu.-Chl.trach.-bolesti celého těla-kolapsy-křeče končetin, migrény, výpadek zorného pole a
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k