Arficin, závěr protokolu

Dobrý den,

zajímalo by mne, zda jste někdo už ve fázi konce protokolu a nasazujete Arficin... Jaké máte zkušenosti?? Pročetla jsem diskuse a objevila znovu blog uživatele "srv", který to vzal hopem, nicméně se už strašně dlouho neozval, jak je na tom. Možná už je z toho svinstva venku a proto ani nepřispívá, nečte. Zajímavé by taky bylo zase po čase udělat sumář lidí, kteří se léčí protokolem a  taky jak dlouho, tak jak to tu už kdysi bylo. Mám pocit, že nás přibývá, nejen nemocných, ale i těch, co jdou do samoléčení.

Zdraví Leona

Fuj, teda mě napadá

Fuj, teda mě napadá morbidní humor... začala jsem se smát, když čtu " objevila znovu blog uživatele "srv", který to vzal hopem, nicméně se už strašně dlouho neozval, jak je na tom. Možná už je z toho svinstva venku a proto ani nepřispívá, nečte." Ale co mě v ten moment napadlo a proběhlo hlavou a při tom smích.... možná když se dlouho neozval, tak se přestal léčit a už to s ním švihlo ;-))) Fakt se omlouvám, nemyslím to špatně, ale to už spíš je humor ze zoufalství... Zrovna poslední dobou mě není dvakrát hej...

(WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k