pobyt na slunci

zajímalo by mě, jestli ostatní taky nesnášíte jakýkoliv pobyt na slunci jako já teď. Jsem si vědoma, že je to v důsledku braní atb(hlavně doxybene - je slunce zakázané), ale přesto mě zajímá jestli máte stejné reakce jako já. Na jednu stranu mi dělá dobře teplo, takže mám tendenci se na slunci chvíli nahřívat, pak mi ale hrozně hoří kůže a trvá mi celý den, než se zase zchladím, takže se sluníčka snažím vyvarovat. Jaké máte zkušenosti se sluncem vy ostatní? Určitě to tady ve fóru bude někde zmiňované....ale bylo by to hledání na dlouho. Omlouvám se... :-)

 

No nic proti, ale ja to

No nic proti, ale ja to nasla zhruba za dve vteriny

http://chlamydie.info/node/607

a jako nevim no, ale prijde mi logicky ze kdyz beru doxy tak nepolezu na slunce, znam to moc dobe, paleni kuze jak cert..proste se to nevyplati..mne teda urcite ne, pac mimo reakci na doxy se zhorsim neurologicky temer hned, holt smula

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Keiro, děkuju za odkaz,

Keiro, děkuju za odkaz, jinak nerozumím proč hned tak nevrle :-(, slušně jsem se chtěla zeptat na názor ostatních. 

Beztak se asi jedná o něco jiného, alergii ani žádné vyrážky nemám, jen mě prostě strašně pálí kůže a mám horečku, která se zklidní až za dlouho. Mimochodem, přestože se nechci opalovat, tak se slunku bohužel vždycky nevyhnu, kanálama totiž nechodím, ať už jdu z práce, nebo na výlet. Minulý rok to ještě nebylo tak intenzivní jako teď když už beru léky rok a půl. Jinak díky za přízpěvky :-)

 

 Wheldonově protokolu od 7.3.2007 pro chronický únavový syndrom a chlamydii pneumoniae, chřipkové stavy, teploty, slabost, výpadky paměti, vyčerpanost, bolest celého těla, problémy s pletí, 200Doxy + 250Azitro, Entizol 5x 250 denně - pět dní co tři

Na Wheldonově protokolu od 7.3.2007 pro chronický únavový syndrom a chlamydii pneumoniae, chřipkové stavy, teploty, slabost, výpadky paměti, vyčerpanost, bolest celého těla, problémy s pletí, 200Doxy + 250Azitro, Entizol 5x 250 denně - pět dní co tři

Ja to mam stejne kdyz jsem

Ja to mam stejne kdyz jsem dyl na slunci, coz staci tak 15min. pali me kuze jak cert a zhorsim se neurologicky  takrka hned, taky nemam zadny fleky cerveny ani vyrazky, tak nevim jestli je to doxy, nebo ten TH1 a slunce:-/...a promin ze jsem byla nevrla:)

WP od 27.4.2007 pro neuroinfekci, pozit. chlamydie, fibromyalgii, CFS - zimnice, zhoršení zraku, tuhnutí, pálení a třes svalstva, závratě, nestabilita, návaly nevolnosti, suchá pokožka atd. (Doxy200, Roxi300, 5. pulz Metro)


Já teda taky

Já teda taky přispěju.Před měsícem jsem byl na dovolené u moře a bral jsem 100mg doxy+enti rano a večer a mužu říct,že kromě alergie na rukách,se mi vůbec nic neobjevilo a to jsem byl celé dny na sluníčku a přijel jsem krásně opálen.Samozřejmě,že jsem se bál a každý den se kontroloval,jestli se mi někde něco neobjevilo.Jinak ta alergie asi neměla spojitost s doxy,protože kamarádky ji měla víc než já a za 2 dny to začalo ustupovat..tak asi jak kdo.

Behem sve 18 mesicni lecby

Behem sve 18 mesicni lecby jsem zatim nemel zadnou reakci na slunci a to se mu rozhodne nevyhybam spis naopak. Pravda je ze sem dobrej fototyp jsem hned opalenej. Ale opravdu me slunce problem zatim nedela.

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007 Suma, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), . Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom, chronický kašel, otoky měkkých tkání na krku, atd.

Alegeny, na Wheldonově protokolu od 15.12.2006 s ACC Long, 28.12.2006 Doxy, 3.1.2007(8/2008/Minocyklin), Sumamed, Entizol (Prvni pulz 16.2.2007 tri dny), 7/2008, Pyruvat Calcia hodinu pred Atb Azi. Crohnova choroba, problémy s očima, CFS - únafový syndrom

byl bych opatrnejsi, 14 dni

byl bych opatrnejsi, 14 dni chorvatsko/pokud mozno ve stinu/ tam pohoda, 14 dni po prijezdu zhorseni svalu a vseho

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k