Skrátená verzia príručky k liečbe pre nováčikov

Zdravím,

príručka k liečbe sa nám rozrastá tempom, kvôli ktorému bude pre nováčikov pomerne náročné pri prvej návšteve webu nájsť v nej tie najdôležitejšie informácie. Tak by som navrhol, podobne ako to majú na cpnhelp, vytvoriť pre čerstvých nováčikov zostručnenú (štartovnú) verziu príručky, len s tými absolútne najdôležitejšími informáciami. Približne v nasledovnom znení:

----- ZAČIATOK ----

Skrátená verzia príručky k liečbe

Základní informace

Diagnostika

Kombinované antibiotické protokoly

 

Dokumenty, ktoré môžete priniesť na preštudovanie lekárovi:

Základní informace

Wheldonův protokol

Dopis lékaři (od Dra.po)

poprípade Emil Bazala - česká studie o latentní chlamydiové infekci

 

Toto je zostručnená verzia príručky, ktorá Vám pomôže v rýchlej orientácii pri hľadaní odpovede na otázku, či môže byť Chlamýdia Pneumoniae príčinou Vašich problémov. Ak dospejete k názoru, že to tak je, určite si prečítajte plnú verziu príručky. Obsahuje množstvo dôležitých informácií potrebných pred začatím ATB liečby, ktoré boli z tohto krátkeho prehľadu vynechané.

Skôr než sa rozhodnete prispieť do diskusií, prečítajte si Informace pro nováčky .

------- KONIEC ----

Ak sa niekto z vás nudí, môže toto preložiť do češtiny :-) Nech to nie je takto fragmentovane multijazyčné

Vytvorila by sa samostatná stránka, s týmto zoznamom odkazov a komentárom a z príručky by tam viedol priamy (nejak zvýraznený) link.

TO JE DOST ROZUMNÉ ;-) a

TO JE DOST ROZUMNÉ ;-) a každý nový je z toho vykulený... vám jak jsem byla já... ně že ještě nejsem ;-))) (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

K tomu môžem potvrdiť,

K tomu môžem potvrdiť, že keď som po niekoľkých mesiacoch nanovo prečítal celú príručku a príbehy pacientov tak som mal dojem, akoby som čítal úplne iný text. Odrazu som rozumel toľkým novým veciam! :-)  Viď zúfalý chaos ohľadne názvov liekov a verzí protokolov...

Na cpnhelp mali pekné upozornenie v zmysle: prvý krát si prečítajte príručku, aby ste získali prehľad. Druhý krát, aby ste porozumeli podstate. Pri treťom raze môžete ísť do hĺbky problému. A potom môžete napísať svoju prvú otázku do fóra :-))))

WP od 05/2008. Mycoplasma Pn, Cpn(?), EBV, CMV. Chronický únavový syndróm

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

No jo no... co k tomu dodat

No jo no... co k tomu dodat ;-) (WP od 1.6.08.)Je mi 49r.Od dětství opak. infekty HCD, DCD, záněty. Nyní-teploty, únava, záněty, migrény, kolapsy, kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů a celého těla, ztuhlost, otoky, křeče DK, zhorš.pamět, bolavé oči atd.
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Renato, snad jen tolik: do

Renato, snad jen tolik: do češtiny přeloženo, že je vhodné více číst a méně psát;-)

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k