Alergologicka poradna dr. Nouzy

http://zdravi.idnes.cz/alergologicka-poradna-dr-nouzy-dml-/poradna.asp?p...

Ja si jen vzpominam, jak me dr. Nouza odrazoval od jakehokoliv brani antibiotik, nez jsem zalozila tenhle web. Tvrdil, ze za mymi obtizemi stoji psychika..

Jojo. Good job, Adriana :-)

Jojo. Good job, Adriana :-) A posledni slovo - nakonec asi diky za ten odkaz, ne? Cim vic lekaru je ochotno pripustit a medialne timto zpusobem akceptovat chronicke diagnozy tohoto typu, tim lepe. Asi je to i prirozeny vyvoj a pouceni se na laboratornich morcatkach (my :-)

Pro sirokou (i odbornou) verejnost muze byt prece jen nazor lekare smerodatnym a cennejsim nez aktivity poblouznenych pacientu, co patrej smahem na pavilon 28 (toto je fiktivni cislo, ne ze mi nekdo odepise, ze tam jsou alkoholici :-)

Příprava na CAP Mycoplazma pozitivni IgG, IgM, CPn?. Chřipkové stavy, subfebrilie, 'Falconovo hrdlo', únava, oportunní koky, zimnice, fascikulace - vše mírně. Od 06/2008 NAC 600.

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Ale Nouza si na tom založil

Ale Nouza si na tom založil jenom Job. On je chlapec hodně podnikavý, až tak o pacienty mu nejde. Zaplatiíš u něho za to, že ti napíše ATB na hradí apcient. já chápu, že pro spoustu lidí je to jediná možnost a on to moc dobře ví taky. Jenže by mě zajímalo, do jaké míry tomu věří.

... haha :-) musim priznat,

... haha :-) musim priznat, ze ja jsem dost naivni a verim kazdymu dobre umysly, takze mne tyhle interpretace mijeji, ve smyslu ze mne proste nenapadnou :-) ale i kdyby tohle doporuceni melo vest jen k tomu, ze jeden PL z deseti se byt jen dozvi o tom, ze IgG Cpn muze byt problem, tak je to pro budouci pacienty dobre. a o to jde predevsim.

jinak mas ale samozrejme pravdu. ovsem jestli veri nebo ne, to je v teto chvili jedno, protoze clovek musi verit predevsim sam. medicinske znalosti laiku jsou limitovane a je to vsechno hodne o empirii. nakonec i odbornici, kteri protokoly vyvijeji, rikaji, ze neni zaruceno, ze funguji plosne. kazdy je holt indivudualni jedinec a musi se to zkusit. minimalne tem, kteri zkusili jako prvni a dodavaji odvahu dalsim dik patri.

Příprava na CAP Mycoplazma pozitivni IgG, IgM, CPn?. Chřipkové stavy, subfebrilie, 'Falconovo hrdlo', únava, oportunní koky, zimnice, fascikulace - vše mírně. Od 06/2008 NAC 600.

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Adriano, rozhodně se u

Adriano, rozhodně se u něj přihlas o provizi:-) Systém "nastuduj si sám a přijď to k nám potom zaplatit" to je teda zlatej důl, že mě takový podnikání nikdy nenapadne... asi umřu chudá;-)))

Radka - syn Tomáš, 6 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Radka - syn Tomáš, 7 let, růstová retardace, chlamydie, EBV, candida.

Ctu to a celkem dobre se

Ctu to a celkem dobre se bavim :))

Ono už to

Ono už to jméno...Nouza...:-) On vlastně ani nemůže mít jiný job :-)

Dnes mě napadlo, pokud by se začali úspěšně léčit všichni chronici, jestli by šílené české zdravotnictví nekleklo a spolu s ním ruku v ruce celá plejáda farmaceutických firem, myslím těch co vymítají čerta ďáblem. Bolí vás klouby? Kupte si mastičku. Píchá vás u srdce? Kupte si prášek nebo vitamíny. Čím více tím lépe. Výzkum, ten se málokdy orientuje na objevení příčiny. Mrkněte na pořad Diagnóza ČT o RS (prý zánět periferních nervů, odpovědný je údajně vlastní imunitní systém...co dodat...o možných parazitech imunitního systému ani slovo): http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1095946610-diagnoza/204562241500008-03.04.2008-16:25-roztrousena-skleroza.html 

Už mnoho let jsem neviděla ani jednu propagační kampaň, která by říkala to nejjednodušší: "Lidi, učte své děti dávat si při kašli ruku před pusu a ty ruce si mýt". Místo toho máme Coldrex, který je za tu největší lahůdku, která vás učiní šťastnými. Vidím kolem sebe často spoustu poměrně vzdělaných lidí, kteří chrchlají, neomaleně prskají ty svoje hleny do rozhlehlého okolí a nic je nezajímá. Když je člověk upozorní, ještě jsou naštvaní nebo se vymlouvají na alergii, s tím, že v žádném případě nejsou infekční.  Udržovat nad vodou pojišťovny, firmy a špitály je nejspíš "politicky korektní".  Řešení hledá pár "Jánošíků" viz tento web. Je to celé postavené na hlavu :-(

Anamn. výskyt protilátek - EBV, CMV; Cpn pozitivní IgG a IgA (ELISA), mírně snížená buněčná imunita, zhoršení zraku, únava, bolesti kloubů a svalů, před 15 lety léčena na Ctr - nyní dlouhodobě negativní výsledky (stěry, IgA, IgM i IgG).

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k