Co je to chlamydia spec?

Dělali mi testy na chlamydie, pneumo i trach. negativní, ale mám pozitivní nejakou chlam.spec.,prý se šíří vzduchem...nikde nemohu najít, co to vlastně je...

 Chlamydia species nebo-li

 Chlamydia species nebo-li rodově společné protilátky proti LPS bez ohledu na druh.

 CO, KDO JSOU CHLAMYDIE

http://www.lkmstbk.cz/files/seminar2007/chlamydie2007.pps 

Docela pěkná prezentace. Sice  plně nedoceňuje co Chlamydophila pneumoniae asi umí, ale nicméně za zkouknutí to stojí, zejména pro nováčky.

 

" Výsledky serologického vyšetření jsou součástí komplexní diferenciální diagnostiky.
Bez klinického stavu pacienta a kontextu s anamnézou a výsledky ostatních laboratorních vyšetření jej jako samostatné vyšetření hodnotit 
NELZE !"

 

Kéž by si to zapsali už konečně za uši  všichni, kdož by měli nás léčit a nedělat z nás blby!! 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Díky moc za info, na tom

Díky moc za info, na tom odkazu jsem uz byla...brouzdam po netu a hledam info uz docela dlouho....Takže je to vlastne jakysi obecny nalez protilatek bez specifikace?protože všude se pise o chl.pneumoniae nebo trach., ale to jsem mela negativni....co se tyka potizi, tak mam vyhradne urologické - opakoval se mi zanet mocoveho mechyre a kamaradku - zdravotni sestru napadly chlamydie, tak jsem si nechala udelat testy a ejhle...ted jsem brala 25  dní Doxybene a ted cekam na vysledek kontrolnich odberu.....

dle přesného názvu, za

dle přesného názvu, za který děkuji jsem našla toto:

http://www.onkologickecentrum.cz/downloads/laboratore/imunologie/chlamydia-species.pdf

No pěkný odkaz, ale

No pěkný odkaz, ale opětně jen stydlivě na konci je podstaná větička

"Pozn.: Při interpretaci sérologických výsledků je nutno zohlednit klinický stav, epidemiologické údaje a další laboratorní nálezy."

U chronické infekce je všechno jinak, toto dokola  omílané

"...Samotná přítomnost IgG protilátek bez známek onemocnění je považována za sérologický obraz prodělané infekce. Za známky infekce lze považovat buď čtyřnásobný vzestup protilátek IgG po 3 týdnech ve druhém odběru od začátku infekce a nebo v samostatném odběru vysoký index pozitivity IgG protilátek (IP > 3,8)..." u chroniků neplatí! Chronik klidně vyjde jako negativní! 

" -   -   +   Perzistentní IgG po proběhlé infekci. " je největší omyl. 

 

WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... srpen 2008 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

achjo, to je

achjo, to je informaci...takze pokud uz mam ty potvory v chronickem stadiu, muze se stat, ze testy odhali jen protilatky a nic vic?

potize mi zacaly asi pred 2 - ma mesici, ale to asi nic neznamena, mohla jsem to v sobe mit klidne kdovijak dlouho....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k