Jak můžete dopadnout

Mám velkou prosbu, po peripetiích, kterými prošla má nevěsta (V současné době na invalidním vozíku, v plném důchodu). Kdo zná lékaře, který se problematikou bakterie C.pneum. zabývá? Tak aby byla léčena podstata nemoci a ne jenom její důsledek. Budu velmi vděčná za spojení a nebo alespoň odkaz.

Děkuji Babi

Babi,to je síla. Dole máš

Babi,to je síla. Dole máš dva-Mudr Klubal,nebo Nouza.|Klubal udělá všechny důležité testy a určitě poradí. Záleží,jesti jde jen  CPN,ale on to zjstí.Léčba,která řeší příčinu a ne důsledky, je tématem těchto stránek,pročtěte horní oranžovou lištu.Hodně vám to napoví o možnostech léčby.Můžeš její příběh popsat podrobněji? kdy začala mít probémy,co jí diagnstiovali,jak léčili a kdy zjitili chlamyde? Hodně šěstí!!
DORA

Souhlasím, jedině Mudr.

Souhlasím, jedině Mudr. Klubal, byla jsem tam minulý týden. Probere i rodinnou anamnézu a dělá testy na úplně všechno. V jeho ordinaci jsem byla asi 45 min. Stojí to za ty peníze!! Horší je čekací doba, teď objednává až na květen. U Nouzy je pouze jistota, že píše antibiotika na dlouhou dobu, ale testy....mně žádné nechtěl udělat.

No, on tady píše totiž

No, on tady píše totiž každý něco jiného, tak to je pak těžké , čemu věřit?!

Hm, to je celý to naše

Hm, to je celý to naše zdravotnictví na baterky. Kdybych dal na "nález" revmatologického ústavu, tak už jsem se chystal na berle. Včera jsem byl na běžkách!!! Uběh jsem sice jenom málo, bolela mne kolena a záda, ale jsem to vydržel a stav "chcípací" únavy odešel... Na WP znovu po roce.

Karlovo náměstí 7, DR Klubal (Sedláček) 222 16 21 71. 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k