Dopis lékaři II

Originál je pasovaný na RS. Ale v podstatě je to o tom, že si každý musí to de facto nastudovat sám, ne tady ve fóru, ale v oranžové liště od leva poctivě a až tomu bude rozumět, neměl by být problém si to dodělat. On je tu totiž jeden zásadní problém. Pokud ten, kdo to chce použít, nebude vědět, co v tom dopise je, nebude schopen oslovenému lékaři odpovídat na jeho případné upřesňující dotazy proč a nač apod.

dopis od MUDr. Polcarové je možno vzít sebou

Je potřeba si to upravit k obrazu svému.........

 

 

Vážený MUDr. ………..,

dovoluji si vás požádat o vaši pomoc v mé snaze o účinnou léčbu mé nemoci kombinovanou antibiotickou a dlouhodobou terapií a hluboce bych ocenil vaši ochotu dlouhodobě dohlížet na můj zdravotní stav při této léčbě. Chápu, že tento způsob léčby je zatím klinicky neosvědčený, a není bez rizik.

Navzdory všemu co je mi po léta tvrzeno věřím, že publikovaná data o konvenční léčbě prokazují nedostatečný efekt ohledně zamezení progrese mé nemoci. Při čekání na zázračné léky, na kterých se snad někde pracuje, jsem aktivně hledal slibné alternativní terapie několik let. Během této doby jsem se stal velmi skeptický k tuctům alternativních teorií, na které jsem narazil. Z mého sledování je zřejmé, že odborníci věří tomu, že se jedná o imunitní selhání. Jiní věří, že imunitní systém útočí např. na myelinovou pochvu neuronů na pozadí nějakých jiných základních příčin nemoci. Bohužel nikdo ještě 100% nezjistil pravé kořeny příčiny.

Jak víte dobře, některé bakteriové a virové infekce se mohou podílet na mnoha stejných symptomech u mé nemoci. Rozumím tomu, že podle lékařů zřejmě nemám dostatečný laboratorní důkaz o nějaké aktuální měřitelné infekci vyžadující antibiotika. Četl jsem teorie doporučující, že některé infekce, zvláště dlouhodobé infekce, nemusí být přesně objevené na základě výsledků laboratorní zkoušky. Specifický protokol, na který vás žádám dohlížet, byl specificky vytvořený pro vykořenění CPN (Chlamydophila pneumoniae) bakteriové infekce. Ale tento protokol je využitelný údajně i pro vykořenění jiných infekcí. Rád bych vyzkoušel tuto metodu použitím antibiotik pro minimálně zastavení progrese mé nemoci.

Již jsem s vámi tuto situaci předjednával /telefonicky/ při minulé návštěvě/ … .

Nechal jsem si udělat testy na chlamydie a borelii, začal jsem brát některé doplňky-vitamíny, NAC (acetylcystein) při přípravě na začátek antibiotické terapie. A nyní jsem odhodlán začít antibiotickou léčbu s vědomím veškerých rizik.

Protokol pracuje čtyřikrát efektivněji použitím obou antibiotik v kombinaci kvůli jejich součinnému účinku. Každé antibiotikum účinkuje na jinou fázi v bakteriální tvorbě bílkovin. Jejich primární účinek není přímo v zabití bakterií, ale v zamezení jejich schopnosti dělení se - replikaci. Pozdější zařazení krátkého pulzního (dávkového) užívání Entizolu (metronidazol, Flagyl) má pak za účel skutečné zabíjení patogenu ve fázi citlivé na toto chemoterapeutikum.

Navrhovaný ideální režimový plán:

1.) doxycyklin 200mg jednou denně (3 TÝDNY)

2.) azithromycin 250mg 3x týdně (o 3 TÝDNY POZDĚJI) – pokračovat souběžně s doxycyklinem

3.) krátké periodické běhy metronidazolu (Entizol, Flagyl), jeden kurs - pulz každé 3 týdny, 400 mg, 3x/den, nárůstově z 1 dne až po 5 dnů v souladu postupnou tolerancí. (přidají se o 2 MĚSÍCE POZDĚJI za pokračujícího - souběžného užívání obou ATB v bodech 1 a 2).

Rád bych začal 200 mg doxycyklinu ihned. Bližší detaily a případnou spolupráci bychom domluvili na naší domluvené schůzce.

Autorem tohoto specifického léčebného protokolu je Dr. David Wheldon ze Spojeného království.

Dr. David Wheldon, MD, konsultant microbiologist.

viz. např. http://chlamydie.info/node/2483

nebo v originálu http://www.davidwheldon.co.uk/ms-treatment1.html

http://www.davidwheldon.co.uk/ms-treatment.html

Děkuji vám znovu za pomoc.

 

(díky za zveřejnění Milanovi29 a Janovi)

Powered by Drupal - Modified by Danger4k