Léčba chlamydií dle WP na Severní Moravě

Dobrý den,jsem tady poprvé,tak snad uspěju. Zjistili mi chlamydie trachomatis,mám snad nejvyšší možné hodnoty. Alergoložka mi napsala dva Sumamedy,což vůbec nezabralo. Chce mi aplikovat další měsíční léčbu,ale nemám k tomu důvěru. Máte,prosím,někdo zkušenosti s doktory,kteří se nebojí léčit dle Wheldonova protokolu,případně kde takového najdu na Severní Moravě ? Děkuji za tipy.

Ahoj trentino. Taky jsem

Ahoj trentino.

Taky jsem ze SM  a zatím jsem tady nenarazila na odborného lékaře, který by mi byl ochoten psát psal WP. (Možná ale takový je:) Na podrobné krevní testy jezdíme s manželem k Dr. Klubalovi do Prahy, asi 1x za půl roku až za rok. Ten napsal manželovi jen Minocyklin. Na počátku léčby nám psal ATB MUDr. Nouza z Prahy. Asi před rokem jsme změnili praktického lékaře a ten teď píše manželovi Azitromycin a Entizol na pojišťovnu, ale mně na "hradí pacient" .

 

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

Ahoj Žanet,pokud je MUDr

Ahoj Žanet,pokud je MUDr Klubal jediné rozumné řešení,tak se k němu asi taky objednám. Léky bych si už někde sehnal,jen bych rád slyšel od odborníka,že je WP v mém případě to nejlepší a jak a co brát+kontroly

tohle ti ale nerekne nikdo,

tohle ti ale nerekne nikdo, ze WP je "ve tvem pripade to nejlepsi"... osobne si myslim, ze se to da dost tezko rict zvenci. ale kdyz te predtim poradne otestuje, diagnostikuje, vylouci priciny potizi a odhali nepoznane koinfekce jako bonus .) to je potom jina - aspon se tim minimalizuje riziko ze strelby slepyma. takze timhle smerem ano.

nicmene podtrzeno secteno - to rozhodnuti lezi na cloveku, nikoliv na odborniku. at uz se rozhodne pro CAP jeden ci druhy, nebo pro alternativni cesty. tvoje telo, tvoje rozhodnuti .) nicmene pro to rozhodnuti je klicova diagnostika. a nakonec pokud mas vubec mit sanci na jakoukoli lecbu od lekare, mel bys mit pozitivni i jine druhove titry nez IgG (mozna je to jinde jinak, ale tohle je takova obecnejsi zkusenost).

hodne stesti .)

Advocatus diaboli. CAP od 11/08 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM. Chripkove stavy, subfebrilie, unava, skuby a cuky, netolerance prostredi v supermarketech :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Nikdo .

Nikdo .

Hm,, 

Hm,,  suché,výstižné,smutné...Ach jo.

DORA

Znám už za tu dobu pár

Znám už za tu dobu pár doktorů co nezakrývají oči a nedělají, že jsou hluší, když je řeč o WP, ale neznám nikoho kdo byse pod něj podepsal.


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k