Darování krve vs Chlamydie

Zdravím Vás, chtěla bych vědět, jestli při darování krve, dělají pak i z darované krve testy na chlamydie. Nemáte prosím někdo tuto informaci? Zdá se mi jako hrozný hazard toto nedělat. I když mé informace jsou právě takové, že tyto testy se nedělalí ... Setkali jste se někdo s tímto?

člověk, který má

člověk, který má chlamydie , bohužel může krev darovat. Testy na infekce se u dárců krve nedělají. Dělá se jen běžné JT+KO. Vždyť cena serologie by byla mnohem vyšší než je darovaná krev. A krev by neměli darovat lidé po žloutence, mononukleose a borelioze. Ale o chlamydiích se tam vůbec nic nikde neuvádí:-(((( V každém případě se určitě krev testuje na HIV + žloutenky. 

" ... Nejpřesnější se

" ... Nejpřesnější se zdá být test PCR reverzní transkriptázy z nositele RNA, který produkují infikované buňky. Tento test například prokázal, že 18,5% dárců krve má v mononukleárních buňkách periferního krevního oběhu nositele RNA. ... " (Hovori se o CPn.)

http://chlamydie.info/node/304, puvodni zdroj cpnhelp. 

Advocatus diaboli. CAP od 11/08 pro Mycoplasma Pneumoniae IgM. Chripkove stavy, subfebrilie, unava, skuby a cuky, netolerance prostredi v supermarketech :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Tohle je moje noční můra.

Tohle je moje noční můra. V době, kdy mi všichni doktoři tvrdili, že moje obtíže jsou psychického původu (a já jim to tenkrát žrala i s navijákem), jsem dárcovala A taky jsme si s kamarády půjčovali didgeridoo (dechový nástroj). Poslední dobou mám chuť si za to nafackovat, ale ještě větší chuť mám nafackovat celému zdravotnickému systému. To je skoro, jako kdyby někomu zatajili, že má AIDS.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k