Peklo

     

      Ahojte všichni nemocinkaní ,

 vaše stránky už študuju čtyři týdny a musím říst, že je to to nejlepší co jste mohli udělat. Najdu tady vše co neumím najít už deset let a ještě pořád ten šok z poznání tady toho všeho rozdýchávám. Všichni kdo jste tuto stránku založili máte můj obdiv a veliký dík.

Napíšu vám můj příběh, ikdyž už jsem ho tady četla mnohokrát. Snad budete mít se mnou trpělivost a dočtete až do konce, protože se vrátím daleko zpět a hlavně hluboko do nitra mě samotné.

V roce 1998 jsem začla trpět velkýma bolestma břicha, které se stupňovaly ob den po pohlavním styku a následnou šílenou únavou.Připadala jsem si, že mám spavou nemoc. V té době jsem byla na mateřské dovolené s dvouletým synem a skoro jsem nebyla schopná se o něj starat. Byla jsem dnes a denně na gynekologii kde mi pořád předepisovali masti a globule, ale ani jednou neudělali odběry. Po půl roce jsem skoro neuměla chodit přes bolesti břicha a gynekoložka mě poslala na vyšetření páteře a rehabilitace, že už si se mnou neví rady a bude to určitě od páteře. Bylo mi divné jak mě může řezavě bolet břicho po styku od páteře. I laik se nad tím zamyslí. Ještě další dva měsíce jsem se trápila a pak se rozhodla dobelhat k obvodní doktorce.

Všechno jsem jí povykládala, rozbrečela se a myslím, že na mě to zoufalství muselo být vidět. Doktorka nařídila odběry, tolik zkumavek mi ještě nikdo nebral. Za dva týdny přišly výsledky a byla jsem pozitivní na boreliozu a chlamydii trachomatis. Doktorka se přiznala, že nemá žádné zkušenosti s chlamydiema, že jsem první u koho se jí to prokázalo a nasadila summamed, s tím, že se poradí s kolegy jak dál.

Mezitím jsem zašla na gyndu pověděla doktorce co mi našla obvodní doktorka a její odpověď zněla, že to nic není a hlavně že to není pohlavně přenosná choroba, takže netřeba vyšetřit manžela. Jsem člověk, který se vždycky ve všem hrabe a potřebuje přijít věci na kloub takže jsem věděla, že se to pohlavně přenáší a musí se zabránit ping pong efektu. To jsem jí sdělila načež mě vykázala z ordinace ať si mě léčí obvoďačka když na to přišla a já jí nemám poučovat když ona studovala x let a já jsem jen hloupá kadeřnice. No všem kteří infekci zlehčují bych poslala dárek v podobě chlamydií, takovou malou pozornost. Tak se mě ujala odvodní doktorka nasadila Rovamicin 1,5MIU po poradě s kolegy. Pořád mi protilátky klesaly a stoupaly, tak mi dala Rovamicin 3MIU - silnější a začlo se mi ulevovat. Pozvala si na odběry manžela a vyšlo mu, že je silně pozitivní a léčili jsme se oba. Pořád mi bylo divné kde jsme přišli k pohlavně přenosné chorobě, ikdyž se to dá dostat i jinak, ale  ten brouk v hlavě nechtěl ven. Rovamicinem 3MIU jsem se léčila do roku 2001 vždy po dobrání s dvoutýdení pauzou, bez jakýchkoliv laktobacilů a doplňků a bez toho, že se u tetraciklinových antibiotik nesmí žádné mléčné výrobky, nikdy mi to nikdo neřekl. Po skoro třech letech jsme byli negativní ve všech IG hodnotách, ale s naprosto zdevastovanýma střevama, teda jen já. Po půl roce mi ještě udělali kontrolní odběr a byl pořád negytivní.

Peklo, jak tomu říkám skončilo a já se začla dávat pomalu dohromady a když už jsem jakž takž byla v pohodě zjistila jsem, že jsem těhotná. Asi si umíte představit můj strach jestli se to nerozjede znovu a neohrozím tím miminko. Už jsem věděla co to způsobuje plodu a díděti při porodu a litovala jsem, že jsem tolik seděla v knihách a o infekci tolik študovala. Nějaké problémy během těhotenství byly, jako krvácení, ale ustály jsme to. Narodila se mi doslova vymodlená dcera a byla vpořádku. Po roce a půl jsem náhodou přišla na manželovu nevěru a najednou začaly vycházet na povrch jeho epizody, jak tomu s oblibou říkal a mi naivce to konečně zacvaklo. Bylo toho hodně a žít se stím nedalo, byla jsem to já kdo řekl konec našemu manželství. Bylo to šílené ponížení a obrovské zklamání, milovala jsem ho celým srdcem a kladla si pořád otázku proč ? Přiznal se, že potřebuje sex v daleko větší míře a proto to řešil epizodama.

Teď jsem čtyři měsíce znovu šťastně vdaná. Manžel si poslední dobou stěžuje na únavu a bolesti nohou. Měla jsem podezření na borelii, ale měla jsem strach ať to není chlamydie. Jestli se to ve mě neprobudilo a já ho nenakazila. V listopadu loňského roku jsem totiž prožila dost těžký šok když měl můj taťka zástavu srdce a spolu s tím mnoho komplikací a vím, že i šok je spouštěč chlamydií.Poslala jsem manžela k doktorce na odběry a vyšly mu chlamydii pneumoniae. Prý né v aktivní formě, ale že se stou infekci už někdy setkal a nasadila mu Klacid 500.

Tak jsme v tom pekle znovu. Nechala jsem udělat odběry dětem a jsou negativní. Já budu mít výsledky tento pátek. Už teď si myslím, že jsem taky pozitivní. Jsem unavená, po ránu mě bolí hlava, je mi pořád zima a hlavně vůbec mi to nemyslí. Někdy mi připadá, že mi sedí na vedení celá republika. Začalo mě opět bolet břicho a tak jen doufám, že nemám ty potvory chlamydie obě, jestli jo tak to asi nedám.

Nejsem si jista co by se dělo po další drastické léčbě antibiotikama, ale vím, že na to nic jiného nezabírá. V pátek budu buď lítat v oblacích nebo spadnu opět dolů do tmy.  A kdybych měla být náhodou negativní tak vězte, že tady s váma všema zůstanu a budu se vám snažit nějak pomoct aspoň ve shánění léků.

Držte mi palce, já vám je všem taky držím.

                                                                            Luky.

Ahoj Luky, chci tě jen

Ahoj Luky,

chci tě jen pozdravit, a to proto že k tomu co jsi napsala nemám co dodat. Stejně tak chci pozdravit všechny ostatní, kteří bojují...

Já tyto stránky objevil dnes a zhruba dvě hodiny se jimi prokousávám. Prvotní důvod byl ten, že jsem potřeboval (potřebuji) zjistit, co že to Chlamydie vlastně je. Totiž skoro každý rok po roční lékařské prohlídce (od 2002) mi doktor na základě výsledků nasadí ATB. A za rok je to ve výsledcích znovu... A to mi bylo divné . Přiznám se, že mne žádné problémy, o čem jsem se na tomto webu zatím dočetl, bohudík netrápí.

Za to ze čtení mám velmi nepříjemné pocity - co to je za svinstvo..., to jsem tedy nevěděl, a myslím že nás neinformovaných je mnohem více. Až to dočtu, tak se možná ozvu s mým dotazem.

Takže ti (vám) držím pěsti, ať to dobře dopadne

a Adrianě (snad jsem se nespletl ve jméně) děkuji za její práci. Už jsem to tady několikrát četl, přesto se i já přidám - skvělý Web, skvělý administrátor. Klobouk DOLŮ! Pochval není nikdy dost...

Yarsk

Ahoj Luky a vítej!Je

Ahoj Luky a vítej!Je fain,že alespoň v osobním životě ted nacházíš spokojenost.Zmínila jsi se o testu na chlamýdie.Té jsou 4 druhy.Podívej se prosím,na který druh ti test byl dělán.Lidi to tady bude určitě zajímat.Nahoře v purpurovém rámečku jsou základní informace,formou  otázek a odpovědí .Mrkni tam,píše se tam o přenosu chlamýdie Pneumonie.Co se týče testů,někdy se stává,že vyjdou relativně v pořádku ale studie ukazují,že i tak může mít člověk s touto nákazou problémy.Hledí se tedy nejen na krevní výsledky ale především i na klinické problémy člověka.Někdy se může stát,že v rodině ten,co má kvůli nákaze značné tělesné problémy,má výsledky krevních testů lepší než ten,který nějaké významnější zdrav.problémy nemá.To je jedna z věcí,na které je vidět zákeřnost této infekce.Li
< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Luky  Ahoj Li, odběry mi

Luky 

Ahoj Li, odběry mi dělali na pneumonii a trachomatis. Vím, že je ještě psitaci, ale o té čtvrté nic nevím.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Já někde četla o 4

Já někde četla o 4 druzích.A ted tady taky přemýšlím kde jsem to vzala .-).-).Každopádně lidem se dělají zejména testy na ty 2.Ted jsem si všimla že se zminuješ o testu na trachomatis.Nedávno tady byl o tom rozhovor,že mezi lékaři to bývá propagováno jako výhradně sex.přenosné ale není to tak.Tento druh chlamýdie se objevuje i lidem,kteří žijí normálním manželským životem(bez nevěry) i řadu let.Možnosti přenosu jsou tedy i jiné.Smutné je,že toto tvrzení pak poškozuje vztahy v rodině i náhled na pacienty samotné.
< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Myslím, že ten 4. druh má

Myslím, že ten 4. druh má souvislost s nějakou těhotnou pacientkou...  a něco psali o ovcích.

zatím v tom sama hodně tápu, tak nevím, jestli je to ono.

Luky, co jsi měla na mysli,

Luky, co jsi měla na mysli, že by jsi pomohla ve shánění léků. Já tohle právě ještě vyřešené nemám. PL mi sice slíbila, že mi něco napíše, ale ne na tak dlouhou dobu. Budu muset najít někoho, kdo by mi léky přes internet objednával. Já anglicky neumím, ani nikdo z rodiny. Co jsem na inv.důchodu, už se s nikým nestýkám, i tohle bude pro mě "makačka".
Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Very, mám na mysli, že

Very, mám na mysli, že rozhodím sítě a pozjišťuji jaké mám možnosti. Třeba si to budu nechávat psát na sebe a pak vám to tady dám k dobru. Ty chlamydie na které jsem se léčila jsem měla ošacované u čtyř doktorů a celkem dobře mi to fungovalo. Nenapsal jeden, napsal další a tak.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Ahoj Luky a vítej! Trochu

Ahoj Luky a vítej!

Trochu tě asi zklamu, když ti řeknu, že negativní testy toho moc neznamenají, pokud máš obtíže, tak můžeš být klidně "pouze" pozitivní v titru IGG - což naši lékaři vyhodnocují jako setkal se s infekcí, ale není aktivní. A choroba ti může dělat stejně problém a je potřeba ji léčit. Takže se k těm testům moc neupínej, hlavní jsou potíže. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

kokii  Ahoj Luky,jsem tady

kokii  Ahoj Luky,jsem tady nová a přečetla jsem si tvůj článek.Zaujal mě protože mám stejné problémy jako ty.Hlavně ty bolesti při pohlavním styku,to je neskutečná bolest,kam se na to hrabe na porod.Byla jsem na různých vyšetření a nic nezjistili,tak na konec řekli že to je od páteře.Taky mě to zarazilo,jak to může být spojené.Dali mi prášky a čau.Bolesti mám pořád při styku,sice záda mě bolí,hlava každý den aunavená jsem taky.Můj přítel našel tuhle stranku a řekl že bych si měla nechat taky udělat test na chlamydii,že mám všechny příznaky.Tak se chystám k doktorovi a mám s toho strach,ale udělám to kůli sobě a hlavně kůli příteli.Tak se měj a at se ti to vyhne.kokii
kokii

Ahoj Luky, k tvému

Ahoj Luky,

k tvému příběhu není opravdu co dodat...držím pěstí at ti to v pátek dobře dopadne...

Na wheldonově protokolu pro únavový syndrom,bolesti....

Musím jen dodat,že kdysi

Musím jen dodat,že kdysi jsem měla také gynek.bolesti a bolesti v břichu a bylo to skutečně způsobené páteří.K tomu i závratě.V Praze na soukr.klinice Monada mi byla srovnána kostrč a od té doby to bylo v pořádku.Takže v některých případech to může být i tím.Li
< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

No, pěkné, další kousek

No, pěkné, další kousek do sbírky Perliček z našich lesů, vod, strání a ordinací.

"...Mezitím jsem zašla na gyndu pověděla doktorce co mi našla obvodní doktorka a její odpověď zněla, že to nic není a hlavně že to není pohlavně přenosná choroba, takže netřeba vyšetřit manžela. Jsem člověk, který se vždycky ve všem hrabe a potřebuje přijít věci na kloub takže jsem věděla, že se to pohlavně přenáší a musí se zabránit ping pong efektu. To jsem jí sdělila načež mě vykázala z ordinace ať si mě léčí obvoďačka když na to přišla a já jí nemám poučovat když ona studovala x let a já jsem jen hloupá kadeřnice...."

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Luky, jak dlouho jsi ten

Luky, jak dlouho jsi ten Rovamycin brala?  Z popisu to nejde vyčíst.

 

Dále jen malá poznámečka, nejedná se o tetracyklin, ale makrolid

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k