Zkušenost s Mudr. Šlesingerem

 

Ahojky, prosím, mohla by se ozvat " dasa" a porefererovat, jak dopadla u MUDr. Šlezingera ve FN Bohunice Brno na infekčním oddělení? Také bych se k němu ráda objednala. Děkuji ivča

V případě pozitivních

V případě pozitivních IgM u chlamydií dostane 2 balení ATB a půjde za 3 měsíce na kontrolní odběry krve a za další měsíc pro výsledky k MUDr. Šlezingerovi. Lékařská zpráva neobsahuje kompletní výsledky odběrů (průklepák, na kterém laboratoř posílá výsledky lékaři v KICHU vyhazují - i na požádání ti jej nedají) a i když o kompletní výsledky požádáš, nedostaneš je se slovy, že ostatní lékaři těm výsledkům nerozumí. Je to lékař, ke kterému musíte jít připraveni s pečlivě prostudovaným protokolem a být pečlivě připraveni na výměnu názorů. Celkově se dá říct, že chlamydie, jak jsem popsala výše, léčí - ale postupuje podle doporučených postupů pro praktické lékaře vypracovaných Českou lékařskou společností.

Šest let chronická borelia a CPN, opakovaně přeléčena různými i širokospektrálními ATB i LENDACINEM 20 dnů v kapačkách.  Po zjištění těchto nemocí se postupně přidaly další.

Za hlavní problém označuji nesnesitelnou trvalou bolest kloubů

No asi ani to ne, neb i ty

No asi ani to ne, neb i ty obsahují větu, že v případě chronicity je nutná dlouhodobá léčba. Je otázka, co si pod tím kdo představuje!

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ...6. 2007 zlepšení ve všem

březen 2013 ukončení CAPu 

Janas Ahoj dasi a ivco,mám

Janas Ahoj dasi a ivco,mám stejnou zkušenost s FN Brno-inf.odd. Zmíněný dr.mi předepsal 3 balení doxybene,manželovi Summamed na přeléčení. Problém celkem bagatelizoval -předepsanéATB jsou pokus-omyl. V září mám přijít na kontrolu a nový odběr. Jelikož necítím zlepšení,zdá se mi maření času pochůzkami a čekáním na další výsledky. Pokud jste ještě někdo z Brna a máte jiné zkušenosti , ozvěte se. Jinak zvažuji objednání dr.Nouzovi do Prahy. Jo, a navíc, celý hovor o nemoci u něj trval trval 3 minuty.

Janas

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k