Divný pulz...

Ahojte

Jen stručně: Pozitivní Borelky i CPN, 6 měsíců na WP plus přidávám Plaquenil kvůli Borel.

Před týdnem jsem skončil další pulz Entizolu, už potřetí to bylo 5 plných dnů. Ale doposud všechny reakce vypadaly asi takto: Do 24 hodin od první dávky svalová slabost, případně náznak únavy. Tak to přetrvávalo s kolísáním a asi 2 dny po dobrání poslední dávky přišla plná reakce, bolesti ve svalech, obrovská únava. To trvalo 2 až 5 dnů. Minulá reakce už byla hodně slabá, normálně jsem chodil do práce, jen večer už jsem byl hodně unavenej. Ale tentokrát bylo všechno jinak - únavy a bolesti byly silnější a BĚHEM braní entizolu a po dobrání už nebolelo skoro nic. Tušíte někdo co to může znamenat? Jsou reakce během dávky a po dávce způsobené různýma věcma? Díky za každý tip.

Nemusí to být způsobené

Nemusí to být způsobené ničím. Mně např. při pulzu vůbec nic není a ještě týden po něm je mi skvěle, reakce přijdou těsně před dalším pulzem, nebo jsem měla také slabé reakce při pulzu a pecka přišla až 11-14 den po. Každý pulz může být jiný. Možné je, že také zapracoval ten plaquenil, podle toho, kdy jsi ho nasadil.Každý to má jinak.

Na Wheldonově protokolu od 21.4.2007 pro CPn - epicondylitida obou loktů, bolesti kloubů, únava, cukání ve svalech, pocit cizího tělěsa v krku. DOXY+AZI+ENTIZOL

 

Ukončení CAP 2012. Zcela bez potíží.

Jo to jsem možná napsal

Jo to jsem možná napsal nejasně, Plaq beru od začátku. Ale dík, snad se teda nic neděje...
Ch. únav. s., pozitivní CPN i Borel,  WP (Doxy+Plaq+Azi+NAC, Enti pulzy)

 

Aladine nic to není, já

Aladine nic to není, já taky reaguju už v době pulzu,prakticky 2 hodiny po prvním entizolu :) nikdy nebude nic stejný, na to si při týhle léčbě nezvykej :) klídek :) 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP od 20.7.08 ACC + 13.8.08 doxybene + 27.8.08 azitrox + 6.12.08 entizol

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

To znam, u mne take reakce

To znam, u mne take reakce na Entizol/Tinidazol přichazeli predevsim po ukonceni petidenniho pulzu, vysvetluji si to jako reakci na vybijeni krypticke faze chlamydii. Vyrazne vetsi neprijemne reakce jsem zaznamenaval kolem 10 az 11 pulzu, kdy jsem si rikal sakra co to je, co se deje, pri dalsich pulzech pak reakce uminovali az skoro mizely. Mam zajimavy postreh u me milovane prostaty....pulzy nyni davam po 21 dnech, ale po uplynuti cca 14 dnu od predchoziho pulzu se prostata zacina lehce ozyvat, tlacit (vykladam si to vzpamatovanim se krypt v prostate po Tinidazolovem utoku) takze si rikam, ze by nemuselo byt od veci zkratit pulz na 14 dni...dva tydny po sobe, reakce po Tinidazolu mam vice nez zvladatelne. Drzte se, AM. 

Chronická prostatitida od roku 2004

Chronická prostatitida od roku 2004

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k