Ahoj,
potřebovala bych nějaké rady a zkušenosti s léčbou chlamidie
trachomatis. Jen nevím, zda jsem na správných stránkách...léčím se s
chlamkami více než rok. Vždy beru ATB pak dva měsíce čekám na výsledky,
ty přijdou negativní, já se raduji, ale jen tak asi další měsíc. pak
vše jede nanovo. Já nemám žádné příznaky, ale u přítele se to vždy hned
projeví. Takže pak se necháme vyšetřit a znovu nejíždíme na ATB. Už je
to asi čtvrté kolečko, tak si říkám, že to není normální. Můžete mi
prosím poradit? Četla
jsem si mnohé komentáře na těchto stránkách a musím souhlasit s tím, že
chodit k lékaři, který Vám již dopředu říká, že je to pohlavní nemoc a
tudíž jsme promiskuitní je velmi nePříjemné a ponižující. OMLOUVÁM SE, ŽE PÍŠU TO STEJNÉ DO RŮZNÝCH RUBRIK, JEŠTĚ SE TU TAK NEORIENTUJI.
CHLAMIDIA TRACHOMATIS-PORAĎTE S LÉČBOU
- Blog uživatele janis
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
- 836 x přečteno
Udělal jsem si taky pár
Udělal jsem si taky pár koleček u lékařů a výsledek je takovej že sem musel najet na WP,léčili mě 3x po měsíci DOxybene a s 2měsíčníma přestávkama kvuli nezkereslení výsledků po atb,a díky tomu se mě to pěkně rozjelo,,a jaký příznaky má přítel??proč se teda léčíš kdyř nemáš žádné příznaky???
Bolesti hlavy, brnění HK a DK,problémy s očima,zažívací problémy,tuhnutí krku,časté chřipkové virozky,
Co na to říct stejné
Co na to říct stejné zkušenosti jsem měl s lékaři i já.Mně WP velmi dobře pomohl a v současné době cca 3 měsíce po ukončení WP jsem bez potíží a žádné se zatím nevrací.Je potřeba si uvědomit že v některých případech i jeden měsíc jednodruhového ATB nezabírá jak by mělo.A potom se vše vrací jako bumerang .Je potřeba samozřejmně současně léčit i partnera ať zabráníte pingpong efektu.Určitě stojí WP za zvážení.