Preskripční omezení při hradí pacient?

Zdravím, nevíte prosím někdo, jestli existují nějaká preskripční omezení na antibiotika, když je lékař píše na hradí pacient? (např. když je píše na pojišťovnu tak je možno předepsat max 3 balení...) Je možné předepsat antibiotika např. rovnou na 3 měsíce?

A ještě prosím nevíte jestli jsou nějaká omezení na  rifampin a INH (isoniazid), jako jestli je může předepsat kdokoliv, nebo jen plicní specialisté?

Díky moc za vaše odpovědi

jelen

Na CAP od 6.2. 2007 pro chronické bolesti zad, svalů, kloubů, škubání ve svalech, chronický únavový syndrom, tinnitus, štípání v uších, a další problémy…

Na INH a rifampin snad

Na INH a rifampin snad zadne omezeni neni, lidem to pise i obvodak nebo imunolog. Na hradi pacient netusim, ale bylo by to dost nelogicke. Jinak rifampin v davkovani 150mg je ted u nas jen jako benemicin.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k