Zdravím, mám problém, a to s vysokým ASLem, už asi dva roky sleduji vysoké ASLO, začlo to na hodnotě kolem 400 a dnes to je už 1.425. Přes léto mi zjistili bakterie v moči, ty mám již přeléčené, ale ASLO se ještě zvyšilo. U všech různých doktorů mi bylo řečeno, že jediné co mi pomůže je vytrhnout mandle, to ale nechci, možná jen jako tu poslední možnost. Jinak jsem alergik, astmatik a taky se léčím na poruchu štítné žlázy. Prosím o radu co s tím, jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti. Díky
Vysoké ASLO
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
- 3037 x přečteno
Vysoke ASLO neni prace
Vysoke ASLO neni prace chlamydii, ale streptokoka. A ten muze sidlit v mandlich, takze nekomu vytrzeni mandli pomuze. Ten zbytek by ale na chlamydie mohl ukazovat, tak si nech udelat testy druhove a rodove specificke z krve a taky serologii na mykoplasmata pneumoniae. Treba se neceho dopatras, jinak studuj prirucku k lecbe.
Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Můžu se zeptat co je
http://www.google.cz/search?
http://www.google.cz/search?hl=cs&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-...
Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..