Tak mám tu nové informácie

Dnes som absolvovala prvú návštevu u primárky Klinickej farmakológie, kde sa má určiť smer mojich ďalších vyšetrení. Sedela som u nej skoro hodinu aj pol.Vzhľadom na jeden ukazovateľ z mojich  krvných testov  - málo bielych krviniek( čo vlastne ovplyvňuje fagocytózu) a ostatných klinických príznakov, suché oko, rezanie v kútiku oka, fotosenzitivita, občas pocit zaľahnutia v uchu, niekedy pískanie - to len zriedkavo na chvíľu,gastritída, gastroezofagiálny reflux - pažerákový vred, únava, bolesti kĺbov, svalov, zápaly močového mechúra-cystitídy, pocit meravej cudzej nohy - toto všetko jej vraj nasvedčuje k autoimunitnému ochoreniuSjögrenov syndróm, ktorý má všetky tieto príznaky. Môže sa vraj vyskytovať ako primárny, alebo aj sekundárny - vyskytujúci sa spolu s inými  zápalovými reumatickými chorobami. Sekundárny často sprevádza systémový lupus erytematosus, progresívna systémová skleróza, dermatomiozitída a Sharpov syndróm. K tomu, aby sa potvrdila  alebo vylúčila táto diagnóza, dala primárka urobiť ešte kopu vyšetrení, medziinými aj na štítnu žľazu- čo by tiež nasvedčovalo tejto dg, no a ešte kopu ďalších. Zatiaľ si nemyslí, že by to spôsosbovala chlamydia pnem. - nakoľko som mala len ten pamäťový faktor zvýšený a IgA negatívne. Po mesiaci bolo obidvojo negatívne.(igG aj IgA ). PCR testy by momentálne vraj asi nič neukázali, nakoľko odber z miesta infekcie - u mňa z dutiny  by ukázalo niečo len vo fáze akútnej chlamýdiovej infekcie - a tá na zákl. výsledkov je teraz nie v akútnom stave. Ďaľšie vyšetrenia dala robiť na EBV vírus, borelie a čojaviem čo ešte všetko.

Bojím sa ak potvrdia túto diagnózu, a kedže je toto autoimunitné ochorenie, neviete niekto nedávajú sa na to lieky na potlačovanie imunity? Nemám zatiaľ o takýchto chorobách  informácie, ale tuším, že potlačovanie imunity nie je moc dobrá cesta.  Ak niekto viete k danej téme niečo dodať, poradiť, budem povďačná.

Giovanno, napis tohle

Giovanno, napis tohle prosim od sveho blogu, sem to nepatri. Tam se ti treba nekdo ozve s podobnym postizenim. Viz. Informace pro  novacky http://chlamydie.info/node/113

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ďakujem Adriana, nevedela

Ďakujem Adriana, nevedela som či pridať príspevok sem, alebo do blogu. Už je aj v mojom blogu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k