chlamydie v TV

On Říjen 26th, 2009 morge

Nemáš nějaký přesnější odkaz? Nebo kdy?

Bylo to včera v neděli 25

Bylo to včera v neděli 25 na čt 1

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209411000101025-udalosti/

je to někde až po 20 minutách dál.....

Já to sem včera vlepila

Já to sem včera vlepila narychlo a pak mi chlamky spadly a nešlo mi se přihlásit, tak už jsem nemohla pohledat link a upřesnit to... tak díky za doplnění

Snad se to někam trochu pohne, když se problematika objevila v TV a proběhl ten seminář. I když už jsem opět slyšela názor, že je to blbost a jak si teď všichni budou "myslet, že mají chlamydie a otravovat s tím doktory" ...

To je dobře, jestli budou

To je dobře, jestli budou všichni otravovat doktory. O to přece jde, aby lékaři o té problematice konečně něco věděli.

A já můžu říct,že

A já můžu říct,že jsem dnes byla u lékařky,která na konferenci byla a celá návštěva byla o něčem jiném!Tímto chci Dra.Po poděkovat za spoustu práce,kterou v poslední době udělala,protože se malinko pohnuly ledy. Jsem ráda,že jsem v O.S,protože každá kapka informovanosti lékařské veřejnosti je velkou pomocí pro nás!

asi jsme to napsaly zaroven

asi jsme to napsaly zaroven :) ja to dala do diskuse o TV Nova

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jen mě nasrala ta poslední

Jen mě nasrala ta poslední věta:-(. Dají se vyléčit za 3 týdny ATB. Dra.po byla minulý týden hodně vidět.

Jo,tak ta poslední

Jo,tak ta poslední věta,že jinak se ale dají dobře léčit,ta to zas celé hodila někam jinam.

A muzes Doro upresnit, jak

A muzes Doro upresnit, jak se zmenilo jednani? Napsala ti napr. atb, ktera pred tim ne?

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Mám radost, bylo tam hodně

Mám radost, bylo tam hodně lékařů, plný sál, mluvil i Dr. Klubal a všichni doktoři byli celkem super, až na Dr. infekční (tuším z laboratoře či výzkumu) ta neuznává chronické chlamydie v IGg :-( Jinak bude ještě o chlamydiích i na TV NOVA ve Střepinách, buďto příští nebo přespříští týden. Byla jsem u toho šíleně nervozní, ale tak je to pro dobrou věc, tak snad to bude aspoň něco málo prospěšné ;-) (WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)
(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Tak  se těšíme, jak jsi

Tak  se těšíme, jak jsi to zvládla, nebylo   to jistě lehké.

No, snažila jsem se toho

No, snažila jsem se toho důležitého říct co nejvíc, ale bohužel jsou tam z toho jen střípky, ba ani to ne  ale budme vděční i za to málo konečně i v médiích.

(WP od 1.6.08.)50r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

(WP od 1.6.08.)53r.od dětství opak.infekty HCD, DCD,záněty.Dále-teploty,únava,záněty,migrény,kolapsy,kašel, reakt.EBV, Ch.pn.,Ch.tr.- bolesti všech kloubů-celé tělo,ztuhlost, otoky uzlin-třísel,křeče DK,zhorš.pamět,bolavé oči,mozková mlha atd.)

Samozřejmě,že můžu.

Samozřejmě,že můžu. Tak především-mé problémy již nejsou psychosomatické,neboť všechny mnou uváděné symptomy byly na konfernci zmiňovány.Dále-léčit se má, i když testy a stěry jsou negativní,jsou li evidentní klinické potíže. ATB mi byla nabídnuta,stejně jako i další vyšetření. Bylo pochopeno,že se jedná o systémový problém a že léčba může trvat velmi dlouho (neboť paní doktorka,která konferenci organizovala,se léčí již roky ). Také jsem se dozvěděla,že je nutná kombinace atb..Ale hlavně,Adriano,tato lékařka má vysokou pozici a je velká šance,že své poznatky předá  svým podřízeným. Moc mě to potěšilo.Poprvé jsem od Dr.neodcházela ponížená a se slzama na krajíčku. Pevně doufám,že takovýchto specialistů tam bylo víc a budou ve svých oborech své nové vědomost používat-pokud jim "směrnice" dovolí..

DORA

Je milé číst, že se již

Je milé číst, že se již někde objeví první chápající vlaštovna, která není tak tupá a věří se i pacientovi! Ale pokud se nebudou vzdělávat i ti malí obvoďáčci i specialisté a budou sedět na neznalostech a  tvrdit že infekce a  viry nic nezpůsobují a parazity nikdo nemá, tak to je neštěstí pro pacienta stále.. Už mě nebaví nabízení psychiatrů a antidepresiv! No, to bude běh na dlouhou trať.....

Zrovna to bych Ireno

Zrovna to bych Ireno netvrdila, má očařka a obvoďák , tohle porblemtiku znají víc , než většian doc. a prof. ve fakultkách.

FN jsou velmi problematická pracoviště- že většinu věcí  tam  dělají takzvaní " nösiči vody" - ale sami si téměř nemůžou ani prdnou a největší odborník na určitou problematiku se nechce třeba mnou zabývat. DORA ví o koho se jedna-)))).

Vážení, vše je jen o

Vážení, vše je jen o lidech. Jsou obvoďáci s velkým "O" a jsou obvoďáci, kterým by jeden psa po zkušenostech nesvěřil, jsou různí "specialisté", kterým radno se po zkušenostech vyhnout obloukem, ale jsou také  specialisté s velkým "S"! Těm s velkými písmeny děkuji za to, že jsem, těm ostatním se vyhýbám!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... říjen 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance.

březen 2013 ukončení CAPu 

Hledám doktory,lékaři mě

Hledám doktory,lékaři mě nezajímají.....
veraokb

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k