Jak na průjmy - hnačku?

Dobrý den, poradíte prosím něco proti průjmu. Jde pravděpodobně o vedlejší účinky ATB. Carbofit nepomáhá, naopak mám pocit že průjmy zhoršuje. Možná se pletu. Co Vám pomáhá mírnit průjem?

Franto, můžu se zeptat, co

Franto, můžu se zeptat, co teď bereš za atb, případně jak dlouho? Kolik si bereš toho Carbofitu?

Na WP od 10/08 do 4/09, problémy: bolest kostrče, únava, malátnost, ataky paniky, brnění a ochrnování končetin, bolest v bedrech, záškuby ve svalech, kolapsy apod.  Sievers 5/09-12/09, od 1/10 MP
Na WP od 10/08 do 4/09, problémy: bolest kostrče, únava, malátnost, ataky paniky, brnění a ochrnování končetin, bolest v bedrech, záškuby ve svalech, kolapsy apod.  Sievers 5/09-12/09, od 1/10 MP

Bral jsem formilid 3 týdny,

Bral jsem formilid 3 týdny, ted AZI 500mg denně. Přestal jsem s tím Carbofitem a průjmy jsou mírnější. Lepší se to. Dostal jsem tip na alternativu carbofitu.
www.enterosgel.eu  co myslíte?

Ahoj rozhodně ber 

Ahoj rozhodně ber  lactobacily (dobrej je např. Biopron kapsle),musí se brát s odstupem 2 hod od antibiotik.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1

Ahoj díky, laktobacily beru

Ahoj díky, laktobacily beru každý den.

Franto, to ti může dělat

Franto, to ti může dělat Azi, mám po něm šílené bolesti břicha i průjem. Tad to kombinuju s Minem.....pak do toho dám trochu Entizolu. Hlavně nepřestávat !!!

Ahoj Irčo, já mám

Ahoj Irčo, já mám problémy už od Fromilidu ( ale carbofit jsem bral od začátku užívání ATB stejně tak i Lactobacily ) ted jsem carbofit vsadil a je to trošku lepší. Možná je nesmysl prát Carbofit do sebe denně co? NAC jsem taky stopnul na zkoušku.

Může ENTEROSGEL nahradit

Může ENTEROSGEL nahradit Carbofit?

NAC nestopuj, to je důle

NAC nestopuj, to je důležitá součást protokolu. Ale dávej si ho po jídle a pořádně zapij!

Jestli se ti spustil průjem po CArbofitu, možná je to prudká detoxikace. POkud je to nesnesitelné, zkus chlorellu místo Carbofitu, třeba nebudou takové vedlejší účinky. Taky se bere s odstupem od ATB a doplňků.
Enterosgel neznám.  

Budu pokračovat s

Budu pokračovat s Carbofitem a vyzkouším chrolleru. Možná za průjmy může AZI, možná moc hořčíku, nebo silná detoxikace, ale asi nic lepšího nebude. Žádný protokol teď neužívám, jedu jen AZI, přidám asi Mino uvidíme. Na WP se fakt ještě necítím. Přidám hříbky ( Housenici ) a teď jsem objevil Šišák bajkalský.

Vím že tento web není o alternativní léčbě, ale zkusím všechno co jde.

hořčík může dělat

hořčík může dělat průjmy

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k