Chlamydie a síra

Chtěla bych se zeptat zda a jaký vliv může mít síra v organismu na chlamydie. Před 6.lety mi jen trochu bolela levá noha a to jen ke kotníku. Bolely mě však také kyčle a tak mi ortoped doporučil výživu DONA kde je glukosamin sulfát. Klouby mi za čas bolet přestaly, ale začaly mi dost bolet celé obě nohy spíš ve svalech. Do roka se to tak nějak sklidnilo, ale kyčle začaly znova, nechala jsem si Donu předepsat znova. Celé se to opakovalo s tím rozdílem, že ta bolest ve svalech se sklidnila jen drobet a vlastně se pomalu zhoršuje pořád. Jsem si jistá, že to bylo po té Doně, prostě to něco obsahuje, co mi vadí, dnes si myslím, že má vliv na chlamydie. V roce 2003 jsem si nechala udělat prvkovou analýzu vlasů v laboratoři BIOMOL a síry v těle jsem měla tak o třetinu více než je normál. ACC long by měl také obsahovat síru. Právě po něm se mi zdá, že jsou zase ty bolesti horší. Možná jsou to všechno nesmysly, ale mě se nějak ta síra do těch bolestí motá.

Chlamydie a síra - koukám,

Chlamydie a síra - koukám, že už to tady Věra nakousla. Moje problémy jsou velmi podobné symptomům RS, ale LP ani MR RSku nepotrvdily, takže dle doktorů jsem zdráv a zralý na psychoterapii. Tak pátrám a občas zabrousím i sem na Chlamydie. Výsledky testů na CPn teprve čekám. Na jakýsi exzém na chodidlech jsem začal mazat Kittlovu mast (podle "vůně" je to hlavně Kafr a Síra). A co se nestalo, během tří dnů se mi zhoršily svalové obtíže, hlavně slabost nohou a šílené záškuby lýtkových svalů. Možná je to jen souhra náhod, ale podobně jsem o souvislostech mezi sírou a zhoršením obtíží uvažoval už na podzim. Zítra zkusím Kittlovku namazat pořádně na celé nohy a uvidíme co to provede. Jestli v sobotu nevstanu tak na tom asi něco bude.  Dám vědět, jak to dopadlo. Ale může to být jen souhra náhod, kdy se sešla ataka zatím nerozpoznané RS s mazáním sirné masti.

Hanesi, já myslím, že si

Hanesi, já myslím, že si to do souvislosti s RS dávat nemusíš.Moje bolesti na 99,99 % nebudou od RS. Ale ta síra mi svého času hodně vrtala hlavou. Ještě - jednoho "kluka" s přezdívkou Hanes jsem znala. Nejsi "kluk" kolem padesátky s Plzeňského kraje?

  Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

  Donu a Condrosulf beru

 

Donu a Condrosulf beru pravidelně na klouby, kyčle, koxartrózu. NAC jak by smet. S bolestmi nohou nemají nic společného, pokud se nejedná o reakce na endotoxiny v případě NACu.

Ty bolesti nohou nebyly u mne ze síry, ale z poškozených nervů včetně demyelinizace na periferii, tak hlavně asi všude v kořenech míšních apod. Jestli i tam byla demyelinizace, to nevím, ale zánět tam byl určitě a jak likviduji chlamydie, mizí bolesti i v nohách. Síru bych nechal čertovi. Koukejte likvidovat chlamydie.

 

Hanesi, ten exem mne zajímá. Jak to vypadá.

 

Není to podobné tomuto

http://arty.ic.cz/Chlamydia/foto/Obrazek4.jpg

nebo

http://arty.ic.cz/Chlamydia/foto/Obrazek3.jpg

e to lépe vidět.

nebo zde http://arty.ic.cz/Chlamydia/foto/Reaktivni_artritida.ppt je to vidět lépe.

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k