Mohou to být Chl.?

Dobrý den.
Zkusil bych popsat mé zdravotní potíže, které trvají již 5 let a lékaři mi stále tvrdí, že jsem zdráv když se tak necítím.

Jsem muž a je mi 33 let.

Do svých 28 – zdravý jako ryba, nevěděl jsem co je chřipka, angína a k lékaři jsem prakticky vůbec nechodil.

Začalo to před pěti léty rakovinou varlete. Odstranění varlete a léčba radioterapií.

Čtyři měsíce po té, se o mně objevila silná bolest v krku(jako by stažené hrdlo, pocit cizího tělesa a sucha v hrdle), součástí toho

Byla obrovská únava a stěhovavá bolest(píchání) na celém hrudníku, která se mi skoro vždy objevila, když přicházela bouřka nebo se měnilo počasí.  

Po dvou měsících vyšetření na ORL (na nic nepřišli), mne hospitalizovali v nemocnici, nasadili mi antibiotika,

S tím, že se pravděpodobně jedná o streptokoky. Antibiotika nezabrali – nulový výsledek.

Mezi tím jsem začal trpět tetanií, velkou úzkostí a mněl jsem neskutečně podrážděné nervy – (obrovské vnitřní napětí, ).

Předepsali mi hořčík a antidepresiva, po kterých se aspoň zmírnilo to obrovské vnitřní napětí.

Do té doby mně okolí pokládalo za velice klidného člověka, teď jsem pravý opak, každá blbost mne dokáže vytočit.

Přidala se ještě jedna zvláštnost, a tou je, že se můj zdravotní stav  (hlavně vnitřní napětí, třes a bolest v krku) zhoršoval

Při pobytu na slunci, byť byl krátký.

Následovali tři tetanické záchvaty  a můj zdravotní stav se pořád zhoršoval.

Po pár měsících nastoupilo pálení v očích, rozmazané vidění a častá ztráta stability. (vyšetření u neurologa – vše bylo OK)

Začal jsem u sebe pozorovat postupné zhoršování paměti, koncentrace, zamlžené myšlení, pomalu mi to pálí atd.

Tyhle věci mne nejvíc obtěžují, protože jasnou mysl potřebuji ke své práci.

Velice často se mi objevovali stavy, jako bych byl po flámu(kocovina). Nemohl jsem přemýšlet, byl jsem spavý,

Motal jsem se, střídavé pocity tepla a zimy, bolest hlavy a téměř vždy se objevila bolest v krku.

Následovalo několik návštěv u lékaře, ale vždy jsem odešel bez jakékoliv diagnózy.

Proto jsem změnil lékaře.

Nová lékařka je moc šikovná. Udělala mi spoustu testů (paraziti, chlamydie, plísně, atd.), ale vše bylo negativní.

Za posledních 2,5 roku se mi postupně zhoršuje  imunita. Mám neustálé bolesti (pálení) v krku, při čemž se mi v horním patře

Vytvoří žluté puchýřky a několik měsíců mně bolí stehenní svaly. Někdy bolesti odezní, ale i při min. zátěži to začne znova.

Bolest je spojena i se slabostí nohou a mírným třesem.

S mou ženou se již více než dva roky snažíme o dítě, ale marně. Prý je vina na mé straně, protože mám podle testů

poškozenou DNA – zlomy na chromozomech více než 8%. Norma je do 2%.

Neustále přetrvávající únava a každé ranní přemáhání  vstanout a jít do práce mne stojí mnoho sil.

Únava se zhoršila, když mi diagnostikovali helikobaktera a nasadili mi dvojí antibiotika(entizol a makrolidy).

To jsem byl schopen prospat i 14 hodin denně. A byl opravdový problém jakkoliv fungovat.

Tuhle slabost a spavost pociťuji do dnes a to je již dva měsíce po léčbě.

Z mého zdravotního stavu jsem zoufalý, ale ještě větší zoufalství pociťuju z chybějící diagnózy a s  tím související absence léčby.

Zkusil jsem taky pár přírodních preparátů jako je aloe, vilcacora, kokosový olej, ale po delším užívání (cca 1 měsíc) mi z toho

Bylo tak špatně, že jsem toho nechal. Pískalo mi v uších, velké bolesti hlavy, rudé oči, pálení v očích, spavost, únava, slabost,

pálení a bolest v krku,bolesti stehen a neschopnost cokoliv dělat nebo na něco myslet. Cítil jsem se, jako bych byl otrávený.

Ještě jeden poznatek mám a to je, že prvopočáteční potíže (únava, slabost a bolest v hrdle)mi začali asi týden po příjezdu z Egypta.

Pokud jste se pročetla až na konec, tak vám děkuji a zároveň bych se rád zeptal, zdali nemáte tušení o co by mohlo v mém případě jít.

Myslíte si, že by to mohly způsobovat chlamydie?

Uměla by jste mi případně poradit,  kterému odborníkovi bych se mohl svěřit do péče, aniž bych byl označen za hypochondra?

Velice děkuji za strávený čas nad mými řádky.

S pozdravem  Dan

 

 

Mohou i nemusí..Najděte si

Mohou i nemusí..Najděte si imunologa a chtějte laboratorní testy na chlamydie,borelie atd.
Pokud jste z Prahy tak se objednejte jako ostatní k MUDr. Klubalovi a nebo MUDr. Nouzovi.
Testy Vám udělají a budete moudřejší.

Zdar.Díky za info.Jelikož

Zdar.
Díky za info.
Jelikož jsem ze severní Moravy, tak to bude trochu složitější, ale když to nepůjde přes mojí obvodní, tak to určitě zkusím pře Klubala.
Dan 

a nebo najdi imunologa u Vas

a nebo najdi imunologa u Vas a zjisti,zda by byl cohoten ti udelat vsechny tyhle testya kdyby to vyslo na chlam. tak zda by ti napsal ATB..
Laboratoř by ti obvodní taky mohla udělat.
Hezký den!

Danielku, píšeš, že vše

Danielku, píšeš, že vše z toho, co ti testovali bylo negativní. Más nějaké výsledky v ruce? Je možné, že oni to pouze jako negativní interpretovali tobě. V tom, co píšeš se v mnohém poznávám, takže chápu, jak moc je to těžké. To si nikdo zdravý neumí představit.

Na WP od 10/08 do 4/09, problémy: bolest kostrče, únava, malátnost, ataky paniky, brnění a ochrnování končetin, bolest v bedrech, záškuby ve svalech, kolapsy apod.  Sievers 5/09-12/09, od 1/10 MP
Na WP od 10/08 do 4/09, problémy: bolest kostrče, únava, malátnost, ataky paniky, brnění a ochrnování končetin, bolest v bedrech, záškuby ve svalech, kolapsy apod.  Sievers 5/09-12/09, od 1/10 MP

Zdar.Dík za info.V pátek

Zdar.
Dík za info.
V pátek jsem byl u obvodní a vyžádal jsem si složku se všemi testy, které mi prováděla a mám tam pozitivní Chlam. pneu. IgG - 1,753. Borélie negat. Candida negat. Toxoplasma negat. Helicobacter Pozit. Iga,IgG.
Campylobacter negat. Beta hemolitické streptokoky typ C - pozitivní - ORL.
Její názor je ten, že prodělané chlam. již nemám akutní, proto se není čeho bát. S mým upozorněním, že trpím celou řadou problémů a že by za tím mohli být
nepřeléčené chlam. jen pokrčila rameny. A spoň mně poslala na imunologii a neurologii (bolí mně hrozně nohy) a ORL.
Na názor, že se někteří jedinci léčí antibiotiky řadu měsíců,  mi oponovala, že dlouhodobé užívání antib. mohou způsobit vážné potíže. (autoimunitní onem. atd...) ???????

No vidíš, tak máš

No vidíš, tak máš nějaké chlamydie- pneumonii a ty to způsobovat můžoou. IgG je vysoké, může tam být i něco jiného, na borelii ti můžou přijít až za roky.Dle mého názoru následuje rakovina až po neléčených infekcích. Ze synem řeším něco podobného, infekce léčit nechtějí, až bude mít prý rakovinu, tak uvidíme....na zabití doktorů! Do toho nějaký streptokok, určitě najdou i stafylokoka,možná sis přivezl něco z Egypta a jsi podle mě jasný !!! Jen pro doktory, kteří na pacienty kašlou, nic neznamenáme.Jsme pro ně jen dobrý zdroj obživy. Doktor, který se dál nevzdělává, je k ničemu a takových je mnoho.Takže nemají přehled! Candida přijde, až se budeš léčit dlouhodobě ATB asi, tu ted nemusela testovat. Parazity v ČR nikdo neumí ani najít, natož léčit!Takže klasika, člověk, kterého sžírají viry a bakterie je pro doktory magor! Fofrem najdi někoho, kdo ti bude psát ATB a začni se léčit. Vyhod antidepresiva, ty z tebe dělají blázna! Neléčíte podstatu věci, ale až následky, které páchají neuvěřitelnou škodu. Zaříží mě, že jsi měl rakovinu varlete, to by mohla být chlamydie trachomatis, tu testovali??? To bude asi jasná neplodnost:-(

Dík za názor.Tracho. mám

Dík za názor.
Tracho. mám negativní po všech směrech.
Uvidíme co mi povědí na imunologii.
Zdar

Irenko dobrý den,co se

Irenko dobrý den,
co se týká parazitů,tak jeden nejmodernější přístroj na toto zjištění existuje OBERON,nevím jak moc sázíte na alternativní medicínu.Zkuste se mrknout na int. pokud budete mít zájem.Je to zajímavé.A potom také Zapper.Hezký den

Ahojte Dane a všichni

Ahojte Dane a všichni ostatní,
píšete,že máte chlamýdie pneumonie v chronické fázi tak jako já.Mě se příznaky jako máte vy objevily na podzim a doktorka to sváděla neustále na vysoký tlak.Já jsem si to našla na internetu co to muže být,ale k doktorka mě ani nechtěla vzít krev,tak jsem si dupla a po příchodů výsledků mi řekla,že mám jít na plícní a basta.Hrozný přístup.Primář U nás na inf. mi říkal,že léčba akutních fází je obtížnější.Chce to posílit a to hodně imunitu, v tom je to kouzlo. Já mám teď Doxybene + přípravky Mgr. Podhorné z Konice u Prostějova, která se tímto problémem zabývá a podle primáře to hodně lidem pomohlo.Užívá se to asi 4 měsíce..
Alča

Ahojec.Copa to jsou za

Ahojec.
Copa to jsou za zázračné lentilky od té paní Podhorné?
Umím ji najít na vebu?

Dane,

Dane,
/www.nadeje-byliny.eu/.Zatím čauky

** jen zkouším taky

** jen zkouším taky něco,co zabere!!!**
já to také zkoušel a měl zalepené oči a mysl. Po vyzkoušení byl o tisícovku lehčí,chytřejší a po zdravotní str. mi bylo hůř. A chytřejší proto,že jsem si uvědomil ,že PAPÍR SNESE VŠECHNO a propaganda umí divy...dokáže oblbnout davy; a za propagandou může být třeba i jeden člověk (v minulosti třeba Gebls a v současnosti ? Jsou všude,na každém rohu a člověk musí hodně uvažovat,aby se nenechal oblbnout)

LB od r.2000;neuroborel. od r.2006 ?: MP od 7. 2008-nej.problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen : pozit.krev(IgG,M);pozit.mok(DNA); CFS a morgellons a pocit ,že zešílím; vnitřní třes- v prosinci ukonč.MP(1,5r.)příprava na boj s para
od r.2000

Podpis je starý,tak musel

Podpis je starý,tak musel být upraven; do blogu dopíši novinky posléze

borelioza od r.2000 do současnosti:průběh:xkrát doxy;2xPNCiv;1xLendacin;4xLP;6xCT;2xMR;1,5r.na MP;antiparazitika;zakončeno ČID. Začínám znovu - šel jsem špatnou cestou. Nová Cesta nebude ovlivněna propagandou,ale fakty a důkazy.
od r.2000

Ahoj Dane,musím teď

Ahoj Dane,
musím teď bohužel někam frčet,ale písnu po 16h.Ahoj

Alíčku,neblbni nám tady

Alíčku,neblbni nám tady hlavu!To máme téměř všichni za sebou. Na chronicitu určitě ne ! To je jen tahání peněz z kapes nemocných.A zapper? No, známý, co tomu rozumí mi doporučil vytočit na mobilu bezplatnou linku a přiložit na břicho. Efekt prý stejný a ušetřím asi 10 tisííc. Pa.Podhorná to má také jen na byznys,problémy lidí ji moc nezajímají! Přečti si na začátku, tady o alternativě raději ne!!! My jsme fakt nemocni, je dobře, že ti to pomohlo !

Irenko,já nikomu hlavu

Irenko,
já nikomu hlavu neblbnu, jen zkouším taky něco,co zabere!!!
Taky mě to trápí a nemůžu se toho zbavit, ale zkouším vše.A je mi líto,že jsem se někoho dotkla.Každý přece zkouší všechno.Hezký den.Neměla jsem asi na tyhle stránky chodit.

Alíčku, pokud hledáš

Alíčku, pokud hledáš něco o chlamydiích a jejich léčbě, tak jsi tu dobře, ale nedávej sem odkazy na alternativu, prosím, přečti si to na začátku. Jinak nabudu dojmu, že ti záleží na prodeji....

Irenko,prodej není má

Irenko,
prodej není má parketa.Já dělám ve školství, odkud jsem si také nasbírala tyto plícní chlamýdie.Prý děti a staří lidé je mají nejvíc,ale ty lékaři přeléčí, ale já a myslím si že je nás víc,kteří každou nemoc  řeší (li) možná tak paralenkem a myslíme si, že je to ok, ale opak je pravda.Teď je to tu a,je to na nic.Jenže peníze potřebujeme všichni a nemocenská nestojí za nic.Jen to vydržet a snad to někdy bude pryč.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k