Jak to bylo u mne

Ahoj všichni,

 Nevím přesně co odstartovalo mé potíže, ale jako dítě jsem měla chronický zánět průdušek do svých 16let a šelest na srdci , sem tam bolesti hlavy, záněty močáku, ale nic zvláštního. Ve 30 letech jsem začala trpět na žaludeční vředy a nyní v 37 letech mám pocit, že „začínám pouze přežívat a né žít „.

stav: Od července  2006 jsem nezažila den, kdy by mi bylo dobře a mohla fungovat v práci,  domácnosti, mé sportovní aktivity šly k bodu mrazu. Od roku 2001 mám dg. vředovou chorobu  duodema. Zpočátku mé žaludeční problémy bývaly na jaře a podzimu, ovšem poslední dva roky jsem měla žaludeční problémy snad nepřetržitě. Začátkem roku 2006 jsem na sobě pozorovala, že jsem častěji unavená, nachlazená, neustálá bolest v krku, poté se  mi vytvořily na pravém stehně a v dekoltu takové nepěkné vyrážky, které se začaly množit a některé hnísat, dg. fotosenitivní dermatitida. Začala jsem mít pocit žízně, z 1,5 l denně jsem se postupně vyšplhala na 8 l Poté se k tomu začalo přidávat občasné brnění končetin, naprosto šílená únava, pobolívání kloubů, bolest zad,  motání hlavy, střevní nevolnost, zahleněnost, zánět hlasivek, zimnice, nesoustředěnost.

Listopad 2006 : bolest zad – léčba Dolmina, injekce  

                         gynekologie – zánět dělohy, kvasinky – léčba Entizol 1 týden

Prosinec 2006: hospitalizace v nemocnici pro bolest břicha, zad, pocit na zvracení, brnění končetin, motání hlavy. Provedeno EKG, RTG S+P, RTG břicha – vše v normě, gastroskopie – v bulbu na horní stěně drobný vřídek, dle biochem. laboratoře totální minerálový rozvrat – hyponatremie, hypokalemie. Dle neurologa doporučeno psychiatrické konzilium. Léčba Helicid, 5% glukosa, fyz. roztok + Algifen, KCl, elektrolyt, 10% Glukosa + inzulin HMR, Plasmalyte, Magnesium lactici 3x1, Lexaurin 2x1

Leden 2007: otok II prstu pravé ruky, dg. synovitis a  tendosynovitis flexorů – léčba Celebrex, ortéza, dlaha, po 2 měsících bezúspěšné léčby doporučeny rehabilitace

Březen 2007: Anti Chlamydie Elisa IgA   0,654  

                      Anti Chlamydie Elisa IgG   1,362     

                  Anti Chlamydie Elisa IgM 0,762

Rodové testy, anamnestické protilátky proti chlamydiím.

Mycoplasma pneumonie IgA  negativní

Mycoplasma pneumonie IgG pozitivní

Mycoplasma pneumonie IgM negativní

Mycoplasma pneumonie KFR 1:8

Alfa- amyláza   1,72   ref. mez do 1,50

Cholesterol   4,32 ref. mez 3,10-5,20

Imunoglobulin G   10,35 ref. mez 11,4-21,6

Imunoglobulin A      1,48 ref. mez 1,96-4,36

Imunoglobulin M      0,90 ref. mez 0,61-1,82

CRP, FW – negativní

Tumorový marker CEA 8,5 ref. mez  do 7,0

Erytrocyty 4,16   ref. mez 4,20-5,40

Hemoglobin 119 ref. mez 120-160

Hematokrit 0,36 ref.mez 0,37-0,46

Monocyty 0,13 ref.mez 0-0,12

Vyšší kortizol

Vyšetřena na revmatologii, gastroskopii, ORL – vše v normě.

 Doporučena návštěva endokrinologie, imunologie.

Duben 2007: imunologie – zjištěna alergie, alergická rýma, vyšší FW 45/7min. – léčba Sumamed 14 dní, Aerius, Nasofan. Provedeny odběry na toxokaru, toxoplasmosu, borelie, EBV, Listeria, CMV – údajně dle sdělení imunoložky vše v pořádku, pouze ze strany buněčné imunity – snížení NK buněk.

Hospitalizace v nemocnici pro nejasný stav – pocit únavy, bolesti kloubů, svalů,  polyurie, polydypsie. Opět hyponatremie, hypokalemie.

Serologické vyšetření chl. Pneumonie Elisa IgA – negativní 0,60

                                  Chl. Pneumonie Elisa IgM – negativní 0,25 

                                 Chl. Pneumonie Elisa IgG – pozitivní 2,50

                                 Chl. Trachomatis Elisa IgA – negativní 0,29   

                                 Chl. Trachomatis Elisa IgG – pozitivní 1,10

Jedná se o prodělanou infekci Chlamyda pneumonie.

Byl mi proveden koncentrační test, test s ADH, magnetická rezonance. Závěr „mudrců“ zněl, že má polyurie a polydypsie je patrně psychogenní etiologie a bylo mi doporučeno psychiatrické vyšetření, diabetes insipidus málo pravděpodobný.MR mozku : neurohypofýza beze změn, drobné ložisko ve struktuře adenohypofýzy, které může příslušet mikroadenomu o velikosti 1-3mm, kontrolní MR za půl roku.

Závěr: Pomoci jsem se od žádného navštíveného lékaře nedočkala i když z počátku mne imunoložka přislíbila léčbu dle WP. Během 1 měsíce si vše rozmyslela a sdělila mi, že tato léčba je drastická, že si odrovnám ATB své zdraví a také ohranou písničku, že takové zdravotní problémy chlamydie nezpůsobují. Můj zdravotní stav je postupně čím dál horší, velká únava, bolest svalů i kloubů, bolest zad, brnění končetin, zánět šlach, zánět hlasivek, rozostřené vidění,  2x výpadek zorného pole, motání a bolest hlavy, nevolnost, neustálé zahlenění, zimnice, pocit mrznoucích končetin ……..V této době jsem již díky  stránkám  chlamydie.info a pomoci Vás rozhodnuta se léčit dle WP i přes „údajné negativní výsledky“.

 

Nejspíš asi imunologie

Nejspíš asi imunologie (doporučení by měl zřejmě napsat prakt.lékař)a zažádat rovnou o testy na chlamydie, já na tom jsem podobně-taky od listopadu, všchny testy negativní, už sem začínala mít pocit že mě má doktorka plný zuby a že si vše vymýšlím,a ze zoufalství mi doktorka nakonec udělala chlamydie a byly tam. Jsem tu nováček, ostatní tady by mohli vyprávět- no vlastně stačí se začíst, já zatím jedu klasickou atb léčbu, ale zřejmě brzo najedu na protokol(viz léčba) držím palce :o)

Ahoj Bobo, dííííky za

Ahoj Bobo, dííííky za odpověď a podporu, také ti držím palečky, ať ti atb zaberou!!!

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

Ahoj Kikino a vitej

Ahoj Kikino a vitej :)

Predne vredy- predpokladam, ze mas na mysli zaludecni vredy. Ty se daji take vylecit kombinaci antibiotik. Viz zalozka Zakladni informace. To procti cele. Dal by to chtelo nejake podrobnejsi testy na imunologii, jak pise Bobo, nejen chlamydie, ale i mykoplasmy a dalsi, jak se tu doctes v par poslednich prispevcich.  Pak soudit, co dal. Na chlamydie chtej druhove specificke testy- serologii.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj Adriano, děkuji za

Ahoj Adriano, děkuji za uvítání i odpověď Ano, léčím se na žaludeční vředy. Dneska jsem byla u paní doktorky na interně, měla už nějaké krevní testy hotové. Říkala, že mám zvýšené odběry na slinivku břišní, dále tumorové markery CEA 8,5, imunoglobulin G 10,35, A 1,48, monocyty 0,13, chudokrevnost. Tak mě poslala na gastroskopii, imunologii a revmatologii. Musím se objednat, všude se čeká hrozně dlouho. Říkají ti ty hodnoty něco? Dííky za radu a drž se

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

Kikino nebyly jsme spolu v

Kikino nebyly jsme spolu v Havlíčkově Brodě? Taky tam byla jedny Kikina, co se léčila jako ty? napiš, zda-li to jsi ty?

Hojky Janko, já jsem

Hojky Janko, já jsem bohužel z Přerova, ale i tak tě zdravím a přeji hodně síly

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

kiki taky tě zdravím,

kiki taky tě zdravím, bohužel jsem se dostala přes chlamydky až k psychyatrovi, což tady taky hodně lidí píše. Dlouhá léta  únavy, nesoustředěnosti, bušení srdce a jiné deptající příznaky, což už díky těmto stránkám vím čemu to přisuzovat jsem skončila až na psych. v HavlBrodě. Tam byla taky Kiki, fantastická ženská / učitelka/  tak jsem si myslela , zda to nejsi ty. Ale určitě jsi taky fajn baba. Tak do likvidace chlamydek, těch hnusnejch vetřelců.

Já už na psychiatrii byla

Já už na psychiatrii byla také. Minulý týden mě tam poslal obvoďák, jestli prej nemám tyhle problémy z depresí. Já mu říkala, že doma i v práci žádné problémy nemám, spíše s doktorama je to horší - posílají tě od čerta k ďáblu. Takže tě naprosto chápu. Držím ti pěstičky, ať ty vetřelce zlikviduješ co nejdříve

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

Kiki, ja nejsem doktor.

Kiki, ja nejsem doktor. Kazdopadne vsechny ty veci musi mit nejakou pricinu, kterou by to chtelo nalezt. Tak az pujdes na imunologii pozaduj podrobne testy na chlamydie, mykoplasmy a dalsi parazity. A hlavne pozaduj radnou lecbu tech vredu, Helicid te nevyleci, jen muze ulevit potizim- snizuje zaludecni kyseliny.

Cituji ze zakladniho infa:

Máme tu skvělý příklad v helicobacteru pylori, bakterii, způsobující peptické vředy. Tato bakterie byla objevena roku 1982 Barrym Marshallem. Vedl velké množství dobrých výzkumů o h. pylori, který způsobuje peptické vředy, ale byl ignorován. Proč? Protože „každý ví“, že bakterie nemůže přežít v žaludku (špatně) a musel doslova spolknout tuto bakterii sám a ukázat, že mu způsobila vřed. Když ho vyléčil antibiotiky, ostatní konecně akceptovali jeho výzkum. Je velmi těžké přimět medicínu k tomu, aby akceptovala nové vědní postupy a objevy, přestože jsou naprosto korektní.

Vsadím se, že si myslíte, že každý dnes na vředy dostane antibiotika, ale to se pletete. Až 9 z 10 vředů se dá vyléčit pomocí příslušných antibiotik 2 týdenní kúrou. Ještě dnes, 23 let po objevu, že vředy způsobuje bakterie, tedy ne životní styl nebo stres, je přes 50% vředů STÁLE léčeno pomocí „proton pump inhibitor“ (= skupina léků, která snižuje žaludeční kyseliny) nebo jiného utišujícího opatření, které bakterii nezabijí. Což také nejspíš hraje svou roli ve věci rakoviny žaludku. Toto je link na americké Centrum pro kontrolu onemocnění, rozvádějící tato fakta, ZDE (AJ). Představuje to skutečně „slepý bod“ medicíny – infekční případy chronických onemocnění. Tedy jasně, i ověřený fakt může být doktory stále ignorován.

Jinak tumorovy marker CEA je karcinoembryonalni antigen a vztahuje se k zazivacimu traktu. Tudiz bych v prvni rade zacala resit tohle. Trvej na testech na helicobacter pyroli a na radne lecbe.

 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adrianko, mě vředy

Adrianko, mě vředy vždycky léčili jenom Helicidem a to už je mám nějaký pátek, nebo také Omeprazolem, ale to je v podstatě to samé. Já si přečetla ty základní informace a to je tedy síla. Takhle mě léčí už asi 6 let, poprvé jsem tam měla helicobacter pyroli, teďka v prosinci tam údajně nebyl. Doktor říkal, že to mám všechno ze stresu, ale já jsem se cítila v poho... Ještě jednou ti děkuji a blahopřeji ti k tvým zlepšujícím se výsledkům, jen tak dále.

Na Wheldonově protokolu od 12.5.2007 pro chronickou infekci, bolesti zad, kloubů, bolesti a cukání ve svalech, zhoršení zraku, žaludeční vředy, diabetes insipidus atd.

Omeprazol můžeš kdyžtak

Omeprazol můžeš kdyžtak brát i s ATB. Aspoň někteří doktoři ho předepisují třeba ke kombinaci Amoxicilin+Klacid nebo k tetracyklinu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k