Reakce na PM Chlamydil Extra

Zajímalo by mne, zda má někdo podobnou zkušenost jako já s užíváním PM Chlamydilu Extra. Učinila jsem celkem 2 pokusy o užívání tohoto přípravku, ale měla jsem tak silné reakce i po minimální dávce - půl 1 tablety, že jsem s tím musela přestat. Zduřely mi uzliny na celém krku a naskákaly na nich velmi bolestivé pupínky, bolesti v krku a hlavy byly nesnesitelné. Stalo se někomu něco podobného ? Díky za odpověď. 

Ahoj, skús to vydržať, to

Ahoj, skús to vydržať, to je reakcia na odumieranie toxínov, ja ho beriem tiež, lebo by som sa chcela toho svinstva zbaviť prírodnou cestou, aj keď isto dlhodobo... beriem tiež k tomu wobenzym a celú radu vitamínov.
Mám stále síce hrozné stavy, tŕpnu mi nohy, kŕče v lýtkach, vysoký TK.....a to mám 31 rokov a ešte by som chcela mať 1 dieťa. Tak treba len pevne veriť, že sa nám podarí zvíťaziť. Držím palce :-))
Daj vedieť ako pokračuješ, ako sa ti darí.

Ahoj, díky za reakci .

Ahoj, díky za reakci . Kolik bereš toho Chlamydilu ? Držím Ti palce.

Beriem 2 tbl 2 -krát

Beriem 2 tbl 2 -krát denne.
Stále mi je úplne na figu, no a stále premýšľam o tom, či fakt idem dobrou cestou a začne sa to zlepšovať, ak do dvoch mesiacov nie - tak začnem asi aj ja pomýšľať o tom, kde zoženiem lekáreň, kde mi budú pravidelne predávať ATB podľa WP.....
držím palce

Čo je to odumieranie

Čo je to odumieranie toxínov?  A reakcia na odumieranie toxínov? Tu sa už píšu nové objavy.

Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

**PM Chlamydilu Extra.

**PM Chlamydilu Extra. Učinila jsem celkem 2 pokusy o užívání tohoto přípravku, ale měla jsem tak silné reakce i po minimální dávce - půl 1 tablety, že jsem s tím musela přestat**
dostalas radu vydržet,já však radím PM chlamydil VYHODIT do kýble nebo spláchnout . A víš kdo to vyrábí ? z čeho ? a je to schválené pro léčbu infekce ?
Tak máš dvě rady 1)vydržet a 2)vyhodit... a je na Tobě ,kterou využiješ

borelioza od r.2000 do současnosti:průběh:xkrát doxy;2xPNCiv;1xLendacin;4xLP;6xCT;2xMR;1,5r.na MP;antiparazitika;zakončeno ČID. Začínám znovu - šel jsem špatnou cestou. Nová Cesta nebude ovlivněna propagandou,ale fakty a důkazy.
od r.2000

Tak nevím, já nebral nic a

Tak nevím, já nebral nic a bylo mi přesně tak blbě, jako je tu popisován stav při zízračném Chlamydilu. Tak je to reakce nebo je to nic!? Prostě nemoc pokračuje s Chlamydilem či bez Chlamydilu?

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Presne tak, choroba

Presne tak, choroba pokračuje, menovaný prípravok nefunguje, treba ho vyhodiť a peniaze investovať do zdravia iným spôsobom. Mám s tým osobnú skúsenosť.

Cnp. Mycopl.pneu? na WP od 01/2010 Doxy+Azi+Enti+NAC, hučanie v hlave, bolesti ucha, zápal dutín, hrozná únava, zášklby svalov, neprekonateľná úzkosť a iné
Cnp, Mycopl.pneu? na WP od 01/2010 Doxy+Azi+Enti+NAC, hučanie v hlave, bolesti ucha, zápal dutín, hrozná únava, zášklby svalov, neprekonateľná úzkosť a iné

Ahoj, je zde prosím někdo,

Ahoj, je zde prosím někdo, kdo má zkušenosti s PM CHLAMYDILEM ? Když jsem ho začala brát, ulevilo se mi, ale teď mi dal doktor na 20 dní antibiotika doxybene a jsem strašně unavená..

Legrácky? 

Legrácky? 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k