dotaz

Mám akutní Chlamydie Pneumo,teď jsem na tom tak,že užívám dvojkombinaci ATB a to již 5 den,zatím žádná výrazná změna zlepšení.ATB mám na 20 dní,dle přečtených příběhů zde soudím,že mám Chlamky od nějakých 10-ti let,či-li téměř 30 let.Chci se zeptat,jestli mám po tom dvacátém dnu rovnou pokračovat protokolem nebo přerušit a čekat na nějaké výsledky?

Nevim co jste dostali za

Nevim co jste dostali za dvojkombinaci ale rozhodne to stacit  nebude. jestli kontrolu delate kvuli jatrum, ledvinam a podobne tak ta ma smysl ale jestli myslite ze se ukaze jak jste na tom s chlamydiema tak to rozhodne nezistite, jinak muzete v klidu najet na  protokol.. Kdyz jsem cetl vas pribeh hodne mi to pripominalo moje probleme.


Na WP od 05.08.mycoplazma, chlam.pneu.borelioza, šilena unava, zavratě,stuhlost, problemy sa očima, bolest svalu, chron. prostatida,chron.zanet ten.streva,limfopenie, etc.
Na WP od 05.08.mycoplazma, chlam.pneu. prelečena borelioza?! šilena unava, zavratě,stuhlost, problemy sa očima,  teplota 37,2-37,5, bolest svalu, chron. prostatida,chron.zanet ten.streva,limfopenie, etc.

Pokud máš chlamydie roky

Pokud máš chlamydie roky či desetiletí, na co budeš ještě čekat ?

No,to je fakt:-))

No,to je fakt:-))
od 18.8.2010-DoxyHexal 200mg 1x1,Xorimax 500mg 2x1,ACC Long 600mg 1x1,APO.Curenzym 3x2,B-complex 1x1,Omega3-6-9 1x1,Multivitamin 1x1/po té na WP od 9/2011

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k