Jaké vyšetření je nejprůkaznější?

Zdravíčko všici, chtěl bych Vás, někoho, hodného,....požádat o radu,

toto leto jsem podruhé padnul na 3 tydny, jakoby s virozou. Poprvé v Anglii (ještěže měli 3 tydny velikonoční prázdniny, páč jsem byl hotov). Byl jsem tam na testech a vše pry bylo v normě, tak jsem se s tim spokojil, ordinoval si každy den česnek a přistupoval k tomu, jako k horší viroze. Vrátil jsem se 1. září a podobné příznaky začaly znovu, všechno jak zde píšete (zrovna ted mám trochu mlhu a moc se nemůžu soustředit, podotýkám, že bolest hlavy jsem neznal, dále zatuhlost v zátylku, bolesti svalů, kloubů, hned se zadýchám,....uplně se z toho hrbým, jak mě to ohýbá). Začal jsem se zajímat co by to bylo a protože už v UK jsem viděl plakáty na Chlamydie a shodou okolností v tu dobu na Novinky cz. krátký článek o těch bestiiích, tak jsem zabrousil sem. Min. tyden jsem si nechal udělat odběr u obvodní lékařky, z kterého vylezla prodělaná infekce Chlamydie Trachomatis, ted jsem byl na Inf. v Pardubicich, kde jsem na Chlam. upozornoval, ale byl jsem doktorkou umlčen, že to už je paséé, proděláno a že z toho nemám jančit...výsledky budou za 3 tydny, ba po umlčení jsem ji do toho už nekecel a tedy nevim, co mi nechala dělat.

No a ted bych Vás zkušenější chtěl poprosit o rady: co znamená prodělaná inf. Chlam. trachomatis, to jako že už je v těle nemám, nebo je nemám zrovna aktivní? a protože Vy všici už máte za sebou tyšice vyšetření, co bylo ve Vašich případech nejprůkaznější vyšetření? Mám si zažádat o stěr z močové trubice, imunologické vyšetření?   Moc dikas za jakoukoli reakci 

-s pozdrávkem Beatjery-

Ze svych zkuseností muzu

Ze svych zkuseností muzu doporucit se pani doktorce v pardubicich na infekcnim vyhnout.Pozitivni chlamydie ve tride IgA a IgG je prodelana infekce a vsechno uz pry bude v pohode.Ma to pry hodne lidi a dal se to uz nijak nelecí.Tak mi tam bylo bohuzel receno.

Naprosto souhlasim,p.

Naprosto souhlasim,p. doktorka Svestkova neleci nybrz opovrhuje :)))Unavovy syndrom,bolesti v leve casti hrudniku,paleni koncetin,zarudle a palici oci,motani hlavy,studene koncetiny,nadymani,celkova slabost a mnoho dalsich priznaku.

Zjistena prodelana infekce CPn + zanet prostaty a dalsi....

Unavovy syndrom,bolesti v leve casti hrudniku,paleni koncetin,zarudle a palici oci,motani hlavy,studene koncetiny,nadymani,celkova slabost a mnoho dalsich priznaku.

Zjistena prodelana infekce CPn + zanet prostaty a dalsi....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k