Můj příběh

V roce 2004 jsem se nakazila boreliozou a v roce 2005 chlamydiozou(chlamydie pneumonie) a v roce 2010 chlamydiozou trach.
Až v roce 2007 nákazu potvrdily krevní testy, které jsem si obtížně vymohla pro značné zdravotní obtíže. Potíže: bolesti kloubů, chronický únavový syndrom, od roku 2009 cukrovka, silné pocení, opakované záněty horních cest dýchacích, závrati, pálení očí apod.
Začátkem roku 2008 mi byl nasazen doxycyklin- 3 týdny. Potíže neustaly. Pak mi byl předepsán Sumamed - 12 dní.
Přestože potíže i další krevní testy potvrdily chronickou infekci další antibiotika jsem do roku 2010 nedostala, přestože jsem žádala o kombinovanou léčbu podle Wheld. protokolu.
V polovině roku 2010 se výsledky krevních testů zhoršily a nově se objevila infekce chl. trach. Byl mi nasazen opět Sumamed na 12 dní (na revmatologii). Pak jsem požádala svého závodního lékaře o kombinovanou léčbu podle protokolu. Dostala jsem jen na 6 dní Klacid a k tomu Entizol na 10 dní. Dále mi bylo sděleno, abych navštívila lékaře na ORL. Ten mi s obtížemi napsal na 10dní Doxybene a Sumamed. Dále mi při kontrole bylo sděleno, že mi další antibiotika již nedá.
Moje problémy se zhoršují a není nikdo, kdo by mi antibiotika předepsal ani na "hradí pacient". Jsem bezradná. Prosím poraďte mi.
Anežka

Ahoj Anežka Viem asi akoOn

Ahoj Anežka Viem asi ako


On Říjen 6th, 2010 renata8 says:

Ahoj Anežka

Viem asi ako ti musi byt chodiš po lekaroch a nikto nepomôže ja som tu už pisala o tom mna poslali na plucne tam mi robili vyšetrenia ..skus sa dostat k nemu .Bohužial naši lekari to neberu dost važne ,alebo sami nevedia ako stym bojovat,,,skus toho plucneho.ozvi sa

renata8

březen 2013 ukončení CAPu 

Milá Renato,díky za

Milá Renato,

díky za odpověď. Ještě než jsem Tvou odpověď přečetla obrátila jsem se na plicního lékaře a s úspěchem.

Hana Strnadlová

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k