Je mi dobře

Zdravím všechny. Narazil jsem ve svých oblíbených položkách na odkaz na tuhle stránku, která mi velmi pomohla zhruba před třemi lety. Zdá se, že můžu napsat, že se mi po zdravotní stránce vede dobře, záda mě nebolí. Na drobné bolesti jsem dostal nějaká cvičení od MUDr. Barny, což je v podstatě pilates  -  mohu doporučit každému. Od doby, kdy jsem se provedl popisovanou léčbu, jsem se nikdy nedostal do nějakých dlouhodobě nepříjemných bolestivých stavů. V létě hraji nejméně 5x týdně tenis, začal jsem běhat a v zimě hraji hokej. Dá se říci, že jsem bez obtíží a můj zdravotní stav je přiměřeně mému věku dobrý. Berte můj příspěvek tak, že jsem chtěl dát vědět, jak na tom jsem, pro ty, kteří se rozhodují o léčbě. To, co jsem spolykal já, mi pomohlo (léčba byla nepříjemná a bez podpory mojí paní doktorky bych to pravděpodobně nedotáhl do konce), ale nechci nikomu nic radit. Přeji všem hodně štěstí.

Ahoj srv,s chutí jsem si

Ahoj srv,
s chutí jsem si přečetl tvůj blog i se všemi komenty a musím říct, že jsem tu zatím nic zajímavějšího nečetl. Něco podobného zkusil tiller a tomu se to myslím nepovedlo ! Léčím se rok a mám naplánovaný ještě půl rok a myslím, že ten můj závěr by měl vypadat tak jak popisuješ ty svoji turbo léčbu ! Rád bych si už zase pořádně zasportoval ! Přeju pevné zdraví, Luboš

WP od 2.12.2009 - 4 roky chronické záněty HCD ( strept), únava, bolesti kloubů, nízké teploty, dušnost, srdeční arytmie, URL potíže, svalové záškuby atd.

WP od 2.12.2009 - 4 roky chronické záněty HCD ( strept), únava, bolesti kloubů, nízké teploty, dušnost, srdeční arytmie, URL potíže, svalové záškuby atd. WP ukončen 1.3.2015. Zdravotní stav se horší od 1/2 2019.

Jdu prostudovat tvůj blog,

Jdu prostudovat tvůj blog, nicméně ti musím poděkovat za velmi pozitivní zprávu. Také mám v plánu ještě půl roku, stále si říkám jestli to půjde tímto tempem, tak bych za ten čas mohla být z toho venku. Je mi měsíc od měsíce lépe a dokonce zvládnu i třikrát týdně chodit plavat. Z mých potíží mě trápí ještě svaly, ale stále to ustupuje a klouby, ale vše je stále mírnější a mírnější.

Můžu se Tě prosím

Můžu se Tě prosím zeptat, jak vypadají Tvoje testy? Jestli si je teda necháváš ještě kontrolovat. Docela by mě zajímalo, jestli i tam je vidět nějaká odezva, popř. jestli je máš negativní? Díky

Hm, 2,5 měsíce? A byla

Hm, 2,5 měsíce? A byla tedy skutečně CPN  ten důvod?
Nebo se vzepjala k funkci imunita? Poněkud netypický příklad.
Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní ACC 1 - 2x600, 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Dle názoru dr.Powella je

Dle názoru dr.Powella je vše hrozně individuální  (viz link níže). Někomu mohou pomoci 3 měsíce CAP, jinému 3 roky, někomu ani to ne a musí hledat jiné cesty. Asi neexistuje šablona, každý reaguje jinak. V tomhle komentáři je obsaženo vše, co říct víc?
http://www.chlamydie.info/node/2696

Ja som si prečítala

Ja som si prečítala pozorne blok srj. Myslím si že on nemal prevŕtané telo chlamýdiami skrz naskrz. Mal chlamýdie, len asi nie tak veľa a na začiatku liečby fungoval, s malými obmedzeniami, ale fungoval. je to jasný príklad, keď sa chronická chlamýdiová infekcia podchytí včas, liečba je krátka. My ostatní ťažkí dlhodobí chronici môžeme len ľutovať, že sme sa k protokolu nedostali skôr a musíme postupovať pomaly, lebo by nás to zabilo.

. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k