Koupim plaquenil

Zdravim shaním akutně plaquenil, na goldpharmě momentalně neni takže kdo by ho měl k prodeji bylo by to fajn.

Zkusím Ti poradit:Další

Zkusím Ti poradit:

Další regulérní možnosti získání plaquenilu v ČR:
1) na recept z české kamenné lékárny, hrazeno zdr. pojišťovnou, recept vystaven buď spřízněným revmatologem, nebo (pro některé (zřejmě značně omezeným) výčtem specifikované diagnózy) od dermatologa)
podle mého sic zadarmo (jen za reg. poplatky) ale nejspíš pro našince  neschůdné  

2) na recept od kohokoliv  s titulem MUDr (možná i podobným) na "hradí pacient" (v tomto případě není omezení preskripce na lékařskou specializaci). Jako důvod bych uvedl prevenci malárie před plánovanou cestu do Botswany (nauč se věrohodně lhát, pravdomluvnost je ti k prdu).  

a máte někdo zkušenost,

a máte někdo zkušenost, na kolik při "hradí pacient" plakoš vyjde?

Me ho psala i obvodacka,

Me ho psala i obvodacka, revmatolog bez problemu, na predpis je i levnej, jinak goldpharma. Ted ho beru asi 4 mesice 1x200 mg denne, negativa zadny, vesmes mene zachvatu chripkovych stavu, apod., jen je potreba mit podbrobny ocni vysetreni, zadnej chlast, pocitat s vetsim sklonem k depkam  a vyvarovat se slunce, onehda jsme tu cetl, ze nekoho po roce vysekal z chlamek (mozna ale spise z postchlam. reaktivni atritidy...), a tak jsem to zkusil. Jinak co se tyce brani, jsou lidi, co se Plaqueniulem krmi i vice nez pet let, osobne sem videl lidi v Revmatologickem ustavu, nekteri jedou i podstatne vaznejsi kombinace (methotrexat, sulfasazim, apod.) nez WP, klidne i roky a "zijou".

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k