Anketa- pocet pac. na protokolu
Omlouvam se, ale hrabala jsem se v nastaveni a nejak jsem to zbastlila, takze jsem musela anketu uzavrit. Vysledky nejsou konecne, ale i tak dosavadni prehled muzete videt tady. V dubnu udelame novou, kvalitnejsi.
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
- 1008 x přečteno
No hlavně, že jsem se
No hlavně, že jsem se zaregistrovala!
To jsou věci, to jsou ... na tom světě!
Zdenka 2
HLA-B27, bolesti zad, kříže, vystřelování do kyčlí, artritida, astma, blokace žeber ..
U mne je třeba počítat
U mne je třeba počítat nikoliv s jednou osobou ale třema i když zatím jen vytvářejí zásoby.
Na Wheldonovu protokolu od 12/2006 ; problémy s očima (poruchy barevného vidění, rozostřování až občasné nevidění), únava, cukání ve svalech, chronická cystitida a reaktivní artritida, bolesti v krku atd
Zdenko, dej si do podpisu
Zdenko, dej si do podpisu protokol a ja v dubnu vyvesim novou anketu, ktera snad bude presnejsi :-) Tusim, ze uz nas bude kolem padesati, coz je celkem reprezentativni vzorek.
Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..