Močový měchýř - reakce na entizol

Ahoj všem,
mám dotaz zejména na ty, co mají problémy se zánětem močového měchýře vlivem chlamydií a co se léčí pomocí WP. V současné době jsem na ATB protokolu více než rok. Už kombinace Azi + Doxy mě téměř zbavila gyne obtíží. Přidala jsem nicméně Entizol. V těchto dnech prodělávám svůj 5 entizolový pulz, s pulzy jsem začala až v listopadu a pořádnější kalibr (4 denní pulzy 2x 500 mg denně, víc nejsem schopna) jsem nasadila až od 3. pulzu. U pulzů se říká, že reakce často přicházejí až po několika dnech. Já mám reakci do 30 minut po požití Entizolu a celý pulz je pro mě utrpení - pálení, bolesti močáku. Po vysazení Enti problémy poměrně rychle mizí, resp. vracejí se do původního chronickoho stavu, a přicházejí zase s dalším pulzem. Nemám nic jako opžděné reakce po několika dnech či trvající několik dnů až týdnů. Jak nasadím Enti, tak to přijde, jak ho vysadím, tak to odejde. Víc než reakce na zabite chlamky mi to připadá jeko alergie - intolerance na Entizol, která jde ruku v ruce s tím, že jak mám ty sliznice poškozené, tak úplně stejné rychlé reakce mám na lepek, cukr, mléko, koření... Tak nevím - je to reakce na chlamydie, nebo není.... Uvítám od podobně postižených info o tom, kdy jim přicházejí reakce na močovém měchýři a kdy odcházejí. Moc děkuju.
Sheila

Nie je to síce presne

Nie je to síce presne odpoveď na tvoju otázku, ale moje skúsenosti s entizolom (a neskôr tini) boli také, že počas pulzu a nasledujúci týždeň sa mi vždy silne zhoršili všetky prejavy candidy. Možno je to u teba podobný prípad, aj keď v inej oblasti. Aj keď tá rýchlosť reakcie do 30min od entizolu je fakt zvláštna aj na variantu s candidou.

WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ahoj Michale, já jsem

Ahoj Michale, já jsem krytá proti candidě Flukonazolem. Mám za to, že by to mělo stačit. Já mám ty reakce opravdu hodně rychlé... podobně reaguju na to jídlo. Nevím ale moc, jak se 100% jistotou zjistit, co to je, co to způsobuje. Ale díky za názor.

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k