Komentáre Dr. Wheldona k ukončeniu liečby

Nedávno sa na cpnhelp.org objavil zaujímavý komentár Dr. Wheldona k ukončeniu liečby. Preložial som koniec textu.

http://www.cpnhelp.org/comments_by_david_wheldon_in_response_to_question...

Komentáre Davida Wheldona ako odpovede na otázky o výbere antibiotík v jeho protokole v porovnaní s Vanderbiltským protokolom: 

Zhrnuté, myslím si, že poškodenie tejto baktérie a vystavenie všetkých jej fáz na rozpoznanie imunitným systémom a očistenie imunitných buniek (lymphocytov, macrophag and monocytov) od tejto baktérie je postačujúce. Nepotrebujete zabiť každú poslednú baktériu. Len zastaviť bakteriálnu proteínovú syntézu, dostať baktériu do neoxidačného stavu, potom poškodiť jej DNA s metronidazolom zatiaľ čo nie je schopná to opraviť. Chcete situáciu ako otvorenie scény Polanského Macbeth. Po liečbe možno budete chcieť pokračovať v prerušovanej udržiavacej liečbe, ale úprimne povedané, myslím si, že vyčistenie imunitného systému a vystavenie baktérie je pravdepodobne postačujúce.

 

S pozdravmi,

 

David

V tom je ten zakopaný pes.

V tom je ten zakopaný pes. Najít hranici, kdy už na to imunita stačí sama, pak jí dát šanci a všemožně jí podporovat. Atb jsou rozhodně nutná, ale ne do nekonečna, stejně je to pořád všude okolo. Podobně uvažuje Dr.Powell, všichni jsme to už jistě četli. Jak dlouho a jaká atb je silně individuální.

http://www.chlamydie.info/node/2696

Hele  - taky

Hele  - taky cyklista!
Člověče, nic jsem od tebe a o tobě nenašel. Napiš co tě bere a čím a jak to hubíš. Nejseš taky chronik - močopudník? -:)
Tady po poznatcích z léčby přímo prahnu (možná i prahneme více cyklistů...). Po skoro ročním přechodu na jiný typ kombinace bych řekl - čéče snad i dobrý! Dneska jsem dal 65 na bajku, včera 80 na silnici. Předloni jsem skoro chodil o holi a na hajzlík tak 15 x denně. Zavírali se mi oči únavou, strašně mě bolelo v kříži (SI skloubení), kolena, kyčle, a - všechno vlastně. Dneska - no hory nepřenáším, ale tak bábovičky alespoň....
Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní ACC 1 - 2x600, 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Leraku, v lednu 2008 jsem

Leraku, v lednu 2008 jsem byl úplně down, asi jako píšeš. Nyní už zase jezdím, vlastně jsem jezdil už hned od léta 2008, ale to byla mizérie. Ani teď to není ideál, ale dělá mi to radost a na můj věk přes 50 to i jede:-). Mám natočeno letos skoro tisíc km, silnice i bike, mohl bych i víc, ale není čas. Zatím jsem se z nejhoršího vyhrabal jen monoterapií azitromycinem a další podpůrnou léčbou k tomu (akupunktura, detoxikace, vitamíny). Teď momenálně mám jen slabou modulační léčbu azitromycin (Po-St-Pá 250). Ale cítím, že to bude chtít přes zimu definitivně doklepnout, uvidím, co na to MUDr.Klubal. Napiš mi do inboxu mail či telefon, prokonzultujeme detaily, nejsem velký písmák:-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k