Kontakt na lekare - Praha

Byla jsem pozadana, abych zverejnila kontakt na dobreho imunologa:

MUDr. Radek Klubal
Karlovo náměstí 7
Praha
tel.: 222 162 171

Z vlastni zkusenosti mohu tez potvrdit, ze se jedna o kvalitniho lekare.

Informace od Klary: Vložil

Informace od Klary:

Již několik dní věnuji svůj čas chlamýdiím. Byla jsem u svého gynekologa - ochotně mi udělal stěry a přiznal,že už tak 10 let se o chlamýdiích začíná více mluvit a vyplouvá na povrch, že jsou velký problém. Přiznal, ale že je na lékaři, aby se informoval. Na imunologii kam jsem byla poslána se nedostanu hned. Jak víte,je tam určitě měsíc a déle obsazeno. Neuroložka mi dala zatím nějakou rehabilitaci, léky proti bolesti a kontakt na svou kolegyni  - a to je to co chci hlavně sdělit !! Alespoň pro ty co jsou tu třeba ze severu. Paní doktorka Straková neurologie Chomutov, Blatenská ul.- světe div se jezdí pravidelně na semináře o chlamýdiích a má snahu opravdu nešťastníky vyléčit. Tak snad trochu pozitivních zpráv? No a na obvodě chtěla paní doktorka vytisknout Wheldona a má taky snahu pomoc.Důležité je nenechat se odradit a trpělivě vysvětlovat. Musím přiznat,že dokud jsem nevěděla,že jsem na chlamýdie pozitivní taky tu mám doporučení k psychiatrovi. Ale ještě si to rozmyslím. Ono mít sílu na tohle léčení je taky třeba. Tak to jsem přidala jen trošku pozitivního,ale jinak jsem stále na začátku a prvidelně sleduji příspěvky i komentáře.Ahojky Klára

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Homolka i Motol jsou Praha

Homolka i Motol jsou Praha 5, pokud jsi z petky nebo sestky, tak spadas pod oboji a krom toho je to dneska jedno. Muzes si vybrat nemocnici jakou chces. Pokud mas doporuceni na neurologii nebo si jen chces prenest kartu, tak se tam normalne objednej. Tam jezdi i lidi z Moravy, natoz z jiny Prahy. :)

na imunologii jsou dlouhe cekaci lhuty vsude :( a obavam se, ze MuDR. Klubala zahltil zcela nas web a borelioza..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Zdravím, chtěla bych se

Zdravím,

chtěla bych se zeptat někoho, kdo byl u Dr. Klubala, jak to tam chodí? Dělá automaticky imuno vyšetření na vše??? Chtěla bych se objednat, ale jelikož se to platí a já jsem student a není to pro mě nejlevnější, tak bych chtěla zjistit nějaké info, jak to tam chodí...díky za info.

Myslím, že podražil

Myslím, že podražil vstupní vyšetření - 2000,- kč, každý další pak 500,-, ale to se dá zvládnout, protože tam člověk jde jednou za dva měsíce. 

Objednáš se tam, na místě vyplníš dotazník - jak tvoje anamnéza, tak rodinná, pak jdeš k němu, on to s tebou projde a na základě tvých potíží a už zjištěných chorob dělá testy. Samozřejmě si mu můžeš i o testy, které chceš říct a domluvit se s ním.  O patro výš než je jeho ordinace tě naberou, no a pak záleží na tom, kdy s ním budeš mít další termín a on ti osvětlí výsledky. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Posted Listopad 2nd, 2007

Dobrý den, nedávno jsem se ptala na možnosti vyšetření mé maminky na podezření Chlamydie.Ráda bych se zeptala,zda máte nějaké tipy kam se obrátit v Praze, jelikož u nás na malém městě na nás koukají,jak kdybychom spadli z hrušky a očividně o této nemoci ještě neslyšeli.Poradí nám někdo odborníky?Děkuji mnohokrát.

Misa

Žádný předmět

Nejlepe bude se obratit na vaseho OL nebo imunologa. Kontakty jsou

tu dva na imunology. dr. Klubal a dr. Nouza. Ale zkuste to nejkdrive

u lekaru, ktere znaji vase diagnozy a problemy. Testy se delaji ze sera. 

WP od 26.6.2007 pro stale se opakujici zanety HCD, migreny, bolesti zad, chronicky unavovy syndrom, problemy s dychanim, zhorseni zraku a dalsi problemy

Ahoj Miso, chapu, ze na

Ahoj Miso, chapu, ze na malem meste na vas koukaji, jako kdyby jste spadli z hrusky, nouze o dobre doktory je i v Praze (paradox, ze jeden doktor v Praze ochotny psat atb na hradi pacient se jmenuje :) Nouza) a v cele republice se tady verejne o nikom, kdo leci Chlamydie nevi. Posilam Ti aspon odkaz na diskuzi z blogu Rijaka, kde o tomto je rec a muzes se pak rozhodnout, co a jak dal http://chlamydie.info/node/1429. Samozrejme, ze je lepsi vse konzultovat s doktorem, u ktereho je clovek veden a tzv. lecen, ale kdyz ani ten nevi, o co jde a co s lecbou, tak co potom zbyva nez si hledat reseni sam? Hodne stesti. (z kama jsi, neni -li to tajemstvi?) 

WP od 6/2007 Azi 250 mg, Doxy 200 mg (bolesti, tlaky do hlavy; poruchy rovnováhy, bušení srdce, píchání na hrudi, dýchavičnost, blokace páteře, brnění ruky, tuhost šíje, tikání svalu pod okem, noční pocení, nervozita, bolesti kl.)


Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k