1 měsíc na Weldonově protokolu

Moc Vás zdravím. Tak musím konstatovat, že po měsíci léčby se cítím skoro jako na začátku mého onemocnění . Hodně zesílily  potíže s brněním,pálením nohou.Hrozná únava, bolesti nosohltanu. Od páteře vystřelují bolesti do noh.Něco se děje.Zatím to zvládám,ale připadám si jako v nekonečném herxu.Asi mám dost silné reakce, a to beru 100 mg Doxi a 150 mg Roxi. Od paní doktorky jsem nafasovala 12 bal. Doxi a Roxi.Když to byl můj syn vyzvednout, tak se v lékárně hodně navyptávali, na co to maminka má, a jestli je to určitě pro mě.I když p.Dr. recepty rozepsala na dvakrát. Uvidím dál, jak budu Roxi zvládat, chystám se přejít na 300 mg. Hrozně mě drží nad vodou to, že vím, proč to dělám.Musím projít peklem, abych byla čistá.Držim palce všem souputníkům, Li, Věrce a ostatním.

Ivanko, dej si to prosim do

Ivanko, dej si to prosim do podpisu, at o sobe navzajem vime :-) A jinak gratuluju k uspesnemu zacatku. Pri chronicke infekci je bohuzel pocatecni herx temer nekonecny, aspon me se to tak zdalo..a i ted, kdyz jsem zvedla davku pri pulsech, tak mam zas po mesicich zimnice a kde co. Holt me taky tesi, ze je to z toho, ze jsou ty mrchy mrtve..bude lip!

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ivanko, děkuji za podporu,

Ivanko, děkuji za podporu, také držím palce. Mě se po měsíci zatím také neulevilo, naopak se něco přidalo. Začala mi trochu bolet pr. tvář, přes den to jde, večer se to vrazí do zubů. Nohy, ruka, žebra stále bolí, ale nějak jinak a hodně pálí. Dřív žádné boty nebyly dost teplé,nyní chodím doma bez ponožek. Pobolívá mi hlavy a v krku, tak si na noc beru šátek. Prostě super antikoncepce. Je hrozně moc dobře, že si zde mohu přečíst, jak jsou na tom druzí, pomáhá to.Vždyť koho to v okolí zájímá, a když trochu ano, tak to stejně nemůže pochopit. Adriano a ostatní DÍKY!!! 

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Na Wheldonově protokolu od března 2007 pro stále se zhoršující bolesti a únavu při R.S., CPN, artritida, inkontinence, a z toho všeho - deprese

Ahoj Ivčo!Já od soboty

Ahoj Ivčo!Já od soboty taky zase o krok zpět.Zase jakoby viroza.Možná,že když člověk začíná léčbu a něco trochu chytí-tak se s tou virozou či nachlazením svezou hned i chlamky.A nebo rovnou reakce.Já  jsem onemocněla na stejno se synem.Ten afty,rýma ,kašel.Já hlubší unava,bolestivé stavy zpět,zimnice,pocení,závratě,silná bolest v krku,motání hlavy,afty,včera i zle od žaludku.Dělám si velkou sklenici s vymačkanými pomeranči a citronem.Do toho nastrouhám uplně na jemno zázvor. Dnes bych řekla,že to je už lepší!Až se dám do kupy jdu na Doxy 200mg.Tak holky vzhůru do nekonečna a ještě dál.-))Držte se!!.-)

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k