Stop chlamydiím- Memento mori

Nákaza chlamydiovými mikroorganismy (Ch.trachomomatis, Ch.pneunomaie) je v současnosti po rakovině a AIDS třetím závážným problém světového zdravotnictví. Mikroorganismy chlamidií napadají zejména pohlavní orgány a plíce a posléze klouby, srdce a mozek. Přenáší se zejména pohlavním stykem, nedostatečnou hygienou a při porodu nakažené matky. Přenos nákazy je mnohonásobně snažší a tím nebezpečnější než u AIDS. Zákeřnost nákazy je umocněna prvotním latentním (skrytým) stadiem, kdy se onemocnění po dobu i několika let nemusí projevit metabolicky aktivními příznaky. Sekundárně rozvinuté stadium nákazy má zpočátku obdobné příznaky jako běžná léčitelná bakteriální napadení pohlavních organů (kandidozy, kapavka, trichomonáza) či virové nákazy ( chřipka,zápal plic, borelioza). Pokud není léčeno způsobuje v třetím stadiu nevratné poškození plic, kloubů a srdce a zborcení psychiky.

Diagnostikovaní onemocnění je sice snadné, ale běžná léčba antibiotiky nebývá vždy úspěšná a přináší řadu vedlejších účinků.

Prvotní výsledky klinického testování českého přípravku PM Chlamydil 60 tbl. však dle očekávání naznačily nový směr dechlamidizace organismu ( výrobce PURUS-MEDA, www.purusmeda.cz). Originální formule vícesložkového přírodního extraktu obohacené o klinicky testovaný a standardizovaný Propolis Moravia iniciuje autoimunitní reakci organismu během které se infikované orgány zbavují chlamidií během 1 až 7 měsíců i při rozvinutém stadiu po léčení antibiotiky.

Přípravek je dostupný bez receptu v lékárnách.

Chlamydie.info k výše uvedenému považuje za nutné uvést, že popis není v souladu s nejnovějšími vědeckými a medicínskými poznatky ohledně etiologie chlamydióz a jejich léčby, tudíž se neztotožňuje s výše uvedeným názorem přispěvatele.

Krom toho veškerá reklama tohoto druhu je v rozporu s pravidly této stránky.

Za veškeré důsledky v souvislosti s výše uvedeným příspěvkem provozovatelé nenesou žádnou odpovědnost!

Chlamydile dealery tady

Chlamydile dealery tady opravdu nepodporujeme, zvlast takovych nesmyslu.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

 Nejsem dealer. 23 let  se

 Nejsem dealer. 23 let  se zabývám vývojem přírodních přípravků se zaměřenín na  virové a bakteriální onemocnění. Vývoj si financuji sám, včetně klinického tetování. Vývoj chlamydilu inicioval léčitel p. Krsek a trval 3 roky. V konečném stadiu jsem využil poznatky evropských bylinářů a doplnil je o zapomenuté pvrky keltské medicíny, které  se klinicky osvědčily u herpesových dektů. Vzniklý přípravek je jednou alternativ jak na chlamydie a nevylučuje jeho kombinaci s jinými přípravky či metodami. V současnosti ho vyzkoušelo či ještě zkouší 956 postižených (ze své vůle či pod dohledem lékaře) bez negativní odezvy.

P.s.

O některých názorech prezentovaných v příspěvcích si také myslím své, ale toleruji je a nenazývám je nesmysly.   

Chlamydile, kdyby to

Chlamydile, kdyby to fungovalo a zbavilo by to člověka všech chlamydií za zhruba těch 3 a půl tisíce korunek (to jest zhruba 14 balení na proklamovanou jednu kůru), stal by ses jedním z největších likvidátorů farmaceutických kolosů. Asi by tě neměly rádi na rozdíl od nemocných. Ale bohužel, asi nemáš pravdu, alespoň jsi neuvedl jediný přesvědčivý důkaz. Ale máš možnost předvést jak to funguje, jak to působí a hlavně které složky na která stádia chlamydií.

Těch zmiňovaných 956 uživatelů je značně velký soubor. Jistě by stálo za to zpracovat výsledky na základě sérologie od počátku do konce léčby, při samotném užití a zvlášť v kombinaci s dalšími léčivy a statisticky to vyhodnotit. Výsledky vyhodnotit podle jednotlivých skupin podle jednotlivých diagnóz. Za předpokladu reprodukovatelnosti a ověřitelnosti.

"V současnosti ho vyzkoušelo či ještě zkouší 956 postižených (ze své vůle či pod dohledem lékaře) bez negativní odezvy." To zní hezky. A jaká je pozitivní odezva? Jak se projevuje?

Zde účastným lidem nejde ani tak o "bez negativní odezvy", jako o tu pozitivní odezvu v pravém slova smyslu, to jest zbavit se chlamydií. A to jaksi při užití současně známých účinných terapií nelze neboť nelze vyloučit reakce imunitního systému na uvolněné endotoxiny. Respektive nedochází-li k zabití patogenu, nedochází k uvolnění endotoxinů = užitá látka není účinná.

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Nestačím se divit s čím

Nestačím se divit s čím v tomhle státě jěště lidi přijdou, to snad nemyslíte vážně! Za takové bláboly bych sázel facky, poprosil bych autora příspěvku, aby si jednu výchovnou uštědřil sám a netahal z lidí, kteří mají potíže, zbytečně peníze!

Na Wheldonově protokolu od 08/2006 do 08/2007 ( pak změna ), pro CPN, únavový syndrom, závratě, bolesti a otoky kloubů, končetinové dysestezie, arthralgie, myalgie .... atd.....atd.....atd...

Optimisto, chybí Vám

Optimisto,

chybí Vám poněkud víra v optimismus a pozitivní myšlení. Na světě nejsou jen darebáci, kteří chtějí z lidí tahat peníze. Jestli se nebudete chtít jen fackovat, tak Vám Chlamydil pošlu zdarma. Můžete jej vyhodit nebo vyzkoušet. 

 

Was heisst das "pozitivní

Was heisst das "pozitivní myšlení"? Krom toho podle proklamace by bylo nutno nejméně 14 balení a pak po sedmi měsících provést vyhodnocení.  Pokud se někdo takový najde, budeme rádi sledovat.

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Jdu do toho, včera jsem si

Jdu do toho, včera jsem si Chlamydil objednal v lékárně a zároveň ve fabrice, ale začnu ho papat až po pondělních odběrech, souhlas? Co Vy na to?

Co já na to? Že jsi

Co já na to? Že jsi právě naletěl dealerovi. Jistě, ten preparát ti neuškodí, možná ti i na nějaký čas pomůže... ale rozhodně tě nevyléčí. Už jsme se s pár dealery setkali a jejich písnička je až hrůzně podobná, je sice skupina vyléčených, ale nikde není žádná studie, nikdo nic neví a vše se teprve dává do oběhu, a my máme to "štěstí" se léčit dříve než tyto slavné studie budou publikovány, celý svět se změní, nemocni povstanou ve zdraví a Pfizer a další zkrachují...

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Ale lovče, dealerů dneska

Ale lovče, dealerů dneska je, já mám také dealery, a ze zásady prodáváme kvalitní zboží, a na tom jedeme, když bude chlamydil mýtus, podruhé ho už nekoupím. Horší pro pacienta,  je podle mne stav znalostí o chlamýdiích a přístup doktorů. Howgh!

Islande, neboj se.Nenaletěl

Islande,

neboj se.Nenaletěl jsi dealorovi ani podvodníkovi. Přípravek nekomkombinuj s acylpirinem. Doporučuji doplnit  dále o očistné čaje ( např. Tawari negro, Pau d´Arco) nebo tabletový  PM Detoxikační elixír (zmírňuje již diskutovaní imunitní odezvy organismu). 

Tak autoimunitní reakce

Tak autoimunitní reakce organismu pomáhá zbavování se organismu chlamydií, jo? Tu facku by ten člověk za takové bláboly opravdu zasloužil.

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

 Detoxikace organismu

 Detoxikace organismu Chlamydilem je doprovázena tvorbou povrchových dermatologických defektů, které během 1 až 3 měsíců mizí i s přítomnými chlamydiemi. Odborná veřejnost, včetně vyléčených,  tento jev označuje jako jeden z druhů autoimunitní reakce a k mému překvapení mně nefackuje a naopak mně i dokonce poděkovala.  

Odborná veřejnost je kdo?

Odborná veřejnost je kdo?

Vyléčený je kdo? 

Vážně, tady nejde o legraci, těm lidem zde není do smíchu. A jestli to je tak převratné, dolož a budou tě nosit na ramenou, ale na druhé straně........ 

My nejsme anonymní hejno hlupáků hrajících si lehkovážně s vírou. Máš-li ověřitelné, doložitelné a opakovatelné důkazy, máš možnost. Jinak nech být! 

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane a ostatní výsledky

Jane a ostatní

výsledky klinického testování mají svá pravidla a budou publikovány po přeregistraci přípravku ze speciálních potravních doplńků do kategorie léčiv v 2.pol. 2007. Zveřejňování poděkování,jak to dělají jiní, považuji za nedůstojné.

V současnosti mám statisticky ověřenou účinnost i u těžkých případů plicních chlamidií. V současnosti se klinické testování přesouvá do Asie a USA , kde s chlamydiemi mají větší problémy než u nás.Jediné co nemám testováno je skutečnost zda se nevybuduje rezistence mikroorganismů na chlamydil. Přípravek je v oběhu cca 7 měsíců.

Pokud máš zájem poskytnu Ti celou kůru Chlamydilem zdarma , pokud se budeš ochoten zúčastnit klinického testování   na tebou vybraném pracovišti. Je to podle mne lepší řešení než do nekonečna polemizovat. 

 

Seznam klinik, kde se bude

Seznam klinik, kde se bude testovat zveřejni a můžeme  to zkonzultovat se SÚKLEM A PŘÍSLUŠNÝMI SPECIALISTY.

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Huntere, Chlamydil je

Huntere,

Chlamydil je zdrojem cca 450 biologicky aktivních přírodních složek, které přinášejí široké spektrum ozdravných procesů.. Zjištěná reakce organismu je jen jedním z projevů  úspěšné detoxikace organismu a bývá běžná i u jiných přípravků na jiná onemocnění.

Vy se ale chcete jen fackovat a urážet, takže Vás to nezajímá.  

 

Nejsem pritelem cenzury, tak

Nejsem pritelem cenzury, tak si prosim radej najdi nejake slusnejsi zamestnani..a prilezitostne si precti alespon basic info, abys vedel, jak se cpn siri a testuje a take, jake druhy mikroorganismu v prirode mame (borelie opravdu neni virova nakaza). Pripadne otevri vykladovy slovnik pod heslem autoimunita.
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriano, existuje i jiná

Adriano,

existuje i jiná literatura než naučný slovník. U chlamydií je v současnosti dost problém zda-li je to vir nebo bakterie(umí se chovat tak i tak). Chlamydil je vícesložkový přípravek koncipovaný jak na  viry, tak na bakterie i další nespicifikované mikroorganismy. V klinickém testování nám ho lékaři dokonce zařadili i na oddělení parazitologie. Nebudu to dále komentovat.

Zaměstnání měnit nebudu, protože bych ještě rád připravil na klinické testování AIDS Chlamydil. Věřím,že i když si o mně myslíš, že jsem imbecilní nedouk, tak mi budeš držet palce.

P.s.

Platí rovněž nabídka Chlamydilu zdarma.V prosinci snad budu moci přidat zaregistrovaný PM 21 na posílení organismu. Nemyslím si, že chlamydie jsou jen otázkou mikroorganismů.   

Promiň Chlamydile, ale tady

Promiň Chlamydile, ale tady ti lidé nestudovali naučný slovník, ale trochu jinou literaturu. Už tvůj vstup nesvědčí o velkém rozhledu, ale spíš o něčem, co bych snad nazval jako přezíráním vědomostí druhých.  A zatím jsi neodpvěděl jediným solidním argumentem.  

"V klinickém testování nám ho lékaři dokonce zařadili i na oddělení parazitologie. Nebudu to dále komentovat." Proč nechceš komentovat? A kde se konalo oné testování. Rádi bychom s těmi lékaři věc blíže probrali nebo je to tajné? 

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Tahle dikce mi něco, resp.

Tahle dikce mi něco, resp. někoho silně připomíná.

Přesně tak, místo

Přesně tak, místo Chlamydilu by stačilo dostadi "Goldeb baba Yagga" a jsme doma :) Ta rétorika je totožná, jen chybí MUDr. Sova a další jemné detaily :)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Taky o tom premyslim, mam 14

Taky o tom premyslim, mam 14 dnu stare vysledky Elisa a v prosinci jsem objednan k imunologovi, ktery mi udela dalsi. Takze asi zkusim mesic a pul papat Chlamydil v kombinaci s NAC. 

 

Chlamydie.info je nekomercni

Chlamydie.info je nekomercni webova stranka.

Ucet uzivatele Chlamydil byl zablokovan.

Dotycny je dealerem a zaroven jednatelem a generalnim reditelem firmy Purus Media v jedne osobe.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

A island bude nejspíš jeho

A island bude nejspíš jeho sparring-partner. Hezky to na nás klici ušili...:o))

Super, tleskám ti :)

Super, tleskám ti :)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Co to má znamenat Adriano?

Co to má znamenat Adriano? Považujete se tu za cenzora? Mě tedy vůbec nevadilo, že "jednatel a ředitel" tu informoval o tom co jeho firma vyrábí. Promiňte, ale Vaše jednání nechápu, dotyčný podal informace, se kterými Vy nesouhlasíte, pak ale svůj souhlas vyjádřete, a neomezujte svobodu slova! Omezování svobody slova a mazání příspěvků jsem zažil nedávno ...před volbami na komunistických novinkách, kde řádili socanští cenzoři. Podivné chování máte a podivná je reakce dalších diskutujících na Islanda.  

Islande, toto není žádná

Islande, toto není žádná sranda. Chceš-li Chlamydil, prosím, kup si ho a užij si ho. A prosil bych blíže vysvětlit "Mě tedy vůbec nevadilo, že "jednatel a ředitel" tu informoval o tom co jeho firma vyrábí".

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Tedy především jsem

Tedy především jsem chtěl říci, aby jste nechala na rozumu každého jedince, aby sám posoudil, co se jeví jemu jako správné, a nerozhodovala o přísunu "těch jedině správných informací"!

Jsem myslící a celkem inteligentní člověk. Svoboda slova je pro mne nade vše, víte Adriano?!

Islande, brzdi. Pokud chceš

Islande, brzdi. Pokud chceš hájit svobodu slova, běž tak činit někam jinam, zde se snažíme shromažďovat praktické zkušenosti a informace o léčbě problému, který nás všechny trápí. Nálety dealerů dělají v podobných fórech jen zmatek a znepřehledňují diskusi, ve které jsou přínosné osobní informace narozdíl od neověřených, neustále mlžených a nekonkrétních informací typu: Chlamydilem se léčilo 900 lidí, všichni jsou zdraví, ale studie bude publikovaná až v měsíci XX v roce XY. Je vidět, že s činností dealerů na webech postižených lidí nemáš vůbec žádné zkušenosti, protože jinak bys tu neplýtval příspěvky o svobodě slova a raději se věnoval studiu léčebných protokolů či vlastní léčbě. Pro tvou informaci, naprosto stejným způsobem atakují dealeři další weby, po projití několika témat na doktorka.cz si začneš myslet, že tam je víc dealerů, než nemocných, stejně útočí na web borelioza.cz. Jejich taktiky jsou neustále stejné - vymámit z lidí co nejvíc peněz za preparáty, které jsou často na přírodní bázi, takže snadno procházejí schválením k prodeji na našem trhu, které nijak neuškodí, mohou i určitým způsobem pomoct, ale nikdy neléčí. Proč, to vysvětlují tyto stránky, kde je popsána zatím jediná účinná metoda léčby a ta je od přírodních metod opravdu velmi vzdálená. Jsem Adrianě vděčný za to, že dealera zablokovala, protože za a) od nějse žádné relevatní informace, natož studie či výsledky podávání preparátu nedozvíme, za b) svými nicneříkajícími příspěvky zcela jasného reklamního charakteru tyto stránky velmi rychle zamoří a orientace mezi informacemi bude velmi stížená. Mimochodem, o Chlamydilu jsem věděl už dávno předtím, než se tento delaerský nájezd stal a už předtím jsem na něj měl jasný názor. 

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

No comment.

No comment.

  Islande, nemarni čas,

 

Islande, nemarni čas, založ vlastní webovou stránku. Sponzora jistě najdeš, respektive už jsi našel.

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Vážený Islande,svobodu

Vážený Islande,svobodu slova si zřejmě vysvětluješ jako možnost plácat veřejně absolutní nesmysly a čekat,že tě za to všichni budou klepat po ramenou,jak jsi myslící a celkem inteligentní člověk (podle mne si v tomhle trochu zbytečně neskromný), nebo parazitovat na nemocných lidech pod heslem "tonoucí se stébla chytá a naletí na všechno co mu podstrčíme"...A když se mnou nebudou souhlasit,budu jim nadávat do komunistů...Nevzpomínal si sám nějaké komunistické novinky,či co? Ptal ses na názor k tomu,že ses nechal zlákat na neprověřený prostředek Chlamydil. Bylo ti vyhověno. Myslím,že Hunter vyjádřil názor většiny lidí na tomto webu, kteří během své nelehké cesty za uzdravením potkali mnoho podobných Chlamydilů a Islandů,slibujících uzdravení bez toho,že by podali jediný rozumný argument,proč zrovna ten jejich zázrak funguje.Ale většina těchto lidí je na této cestě už nějaký pátek,aby rozeznala na první pohled, o co vlastně jde. Obávám se, že většině lidí na tomto webu je nade vše jejich zdraví. Pokud bys dočetl alespoň úvodní stranu tohoto webu(home), o čemž v tvém případě silně pochybuji,možná bys zaregistroval,že tato webova stránka je nekomerční, jak bylo výrazně připomenuto.Zkrátka v některých případech je cenzura zcela na místě...Tak si třeba založte nějakou svou stránku a můžete si u toho papat Chlamydil,určitě budete mít větší šanci někoho nachytat.Přeji Ti brzké uzdravení.   

Na Wheldonovu protokolu od 10/2006 pro Cpn, boreliózu; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, bolesti kloubů, autoimunitní reakce.... 

No comment.

No comment.

Islande, tady nejde o

Islande,

tady nejde o sireni svobody slova, ale o reklamni kampan a to je rozdil. Objevuje se tu mnoho prispevku o alternativnich pripravcich i vyroku, se kterymi nesouhlasim, ale nemazu je, protoze se jedna o vyjadreni nazoru. Chlamydil ovsem nevyjadruje svuj nazor, pouze papouskuje dealerske schema, ktere dobre zname. Jestli budu mit nekdy cas, hodim sem jejich prirucku k oblbnuti zakazniku, jejiz body chlamydil do puntiku splnuje. Pokud se podivas na slozeni pripravku Chlamydil:

Účinné látky:
Tužebník jilmový, Vrbová kůra, Olšová kůra, Propolis Moravia, zjistis, ze ingredience si muzes v lekarne zakoupit doslova za par korun v obrim mnozstvi. Jsou to latky dobre zname.

Tento web je nezavislym a nekomercnim zdrojem a nebude podporovat ani vyrobce farmaceutickych produktu ani poskytovat prostor pro propagaci produktu prirodnich. Uzivatele zde vetsinou vyjadruji sve vlastni zkusenosti a pokud nekdo uvadi tvrzeni o ucinnosti a pusobeni toho, ci onoho produktu, je zvykem k takovemu vyroku pripojit link na odbornou studii ci zdroj. Informace, ktere nejsou takto osetreny, nebereme v potaz jako relevantni. Nas zivot i zdravi jsou prilis cenne na to, abychom ze sebe delali bile kraliky jak konvencni medicine, tak medicine alternativni. Chlamydil mel dostatek casu uvest sve zdroje, stejne jako ostatni..Pokud se jedna o dealerskou cinnost na webech zamerenych na boj se zavaznymi nemocemi, mam dost vyhraneny nazor: hyenismus a parazitovani na lidech, kteri se casto nachazeji v zoufale situaci. Pokud mas pocit, ze ti chlamydil pomuze, nic ti nebrani si ho na jejich strankach objednat.

Za celou historii tohoto webu nebyl smazan jediny prispevek uzivatele ani zablokovano jedine konto. Chlamydil je prvni a dealery a spam budu potirat nadale, nebot jinak by se z puvodniho zameru shromazdovat dulezite informace k lecbe a vymenovat zkusenosti stala sbirka spekulaci a nesmyslu, ktere by tezko nekomu pomohly.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Promiň, ale děláte tu "z

Promiň, ale děláte tu "z hovna bič". Budiž, ale Chlamydil slušně uvedl obchodní sdělení, a nebyl primární důvod odmítat jeho informaci, včetně té, že ve výzkumu pracuje řadu let. Nikdo z Vás nemůže tvrdit, že přípravek u některých pacientů nezabere na ranná stádia, kdy se chlamýdie v těle nestačily zmnožit. Jsem přesvědčen, že na rychlost vyléčení, a úplnou likvidaci mikroorganismů v těle má výrazný vliv nejen brzké zjištění nákazy, ale také psychický stav a víra v uzdravení (jinak víru nemusím :o).

Každopádně Chlamydil je aktivní, a má určitou zásluhu na seznámení veřejnosti s problematikou - mrkněte se do dnešní MF Dnes, inzeruje tam, a docela komerčně. 

Á propous, co jste schopni, udělat pro to, aby informace o práci ing. Bazaly vešla rychleji ve známost, aby se o chlamýdiích a strastech které způsobují začalo mluvit nejen mezi doktory, aby se léčba co nejdříve platila zdravotní pojišťovnou, a aby jste se nemuseli dohadovat, kde nakoupíte ten který lék levněji? Co Vy na to?

Tak jo, jdu si naloupat

Tak jo, jdu si naloupat vrbovou a olšovou kůru, usušit, spařit, uvidíme.

Že se s tím magorem bavíte.

Vždyť je to totální Z M R D.

Promiňte, ale jiné přízvisko si nezaslouší.

Fakt neskutečný, jací hajzlové mezi námi...

BEZ KOMENTÁŘE HOŠANE.

BEZ KOMENTÁŘE HOŠANE.

  No a copak jsi učinil

 

No a copak jsi učinil ty? Aby práce pana Ing. Bazaly byla brána v potaz lékařskou veřejností! Oslovil jsi příslušné orgány státní správy nebo jen tak tady plkáš!  A věz, tvá slova jsou víc než urážlivá, jinou hodnotu bohužel nemají..

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Myslím, že by bylo dobré

Myslím, že by bylo dobré tento blog celý smazat, na co dělat reklamu něčemu co není lék ( je to pouze doplněk u kterého není prokázána účinnost ani na bodnutí od komára )  a ještě zadarmo! Lékem se ani nikdy nestane, protože nikdy nebude možno prokázat, že ničí nejaký mikroorganismus a o těch kecech shora si myslím své! Ještě určitě za chvíli dorazí golden yacca, tak tu taky rovnou vyhoďte a ušetřete lidem peníze a nervy! Vraťme se zpět k osvědčenému!

Nejvíc se mi líbí " borelie jsou viry" "chlamydie se chovají jako viry" takže s bakterií nemusíme mít strach, protože všechno to jsou jen viry, nasadíme virostatika a jsme z toho venku!

 

SMAŽTE TY BLÁBOLY AŤ TO NIKDO NEČTE NEBO SI O TOM WEBU BUDE NĚKDO MYSLET, ŽE JSME SE VŠICHNI ZBLÁZNILI A UŽ TO ANI NIKDO ČÍST NEBUDE!

Na Wheldonově protokolu od 08/2006 do 08/2007 ( pak změna ), pro CPN, únavový syndrom, závratě, bolesti a otoky kloubů, končetinové dysestezie, arthralgie, myalgie .... atd.....atd.....atd...

S tím souhlasím,věci co

S tím souhlasím,věci co jsou evidetní reklama a snaha napakovat se na nemocných zlikvidovat a příspěvky beze smyslu také, protože pak se tady v tom utopíme... tenhle web podobně jako další, kde se diskutuje potřebuje administrátora, který bude moct tenhle balast mazat a doufám, že to začne fungovat i tady. Neadministrované fórum je k ničemu. 

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Možná ani není třeba

Možná ani není třeba takovýchto výzev. Adriana je exkluziní administrátor:o)))

Ne ne, nechme to jako

Ne ne, nechme to jako memento mori! Tuhle stránku čtou i ti, kteří  by měli skutečně léčit! Nechť vidí, že nejsme spolek hlupáků ochotných skočit na svěcenou vodu. Toto memento mori jen přitvrdí, že se tu nejedná o diskuzi lidí s krédem "Věř a víra tvá uzdraví tě!" Tato vyvedená selenka je důkazem serióznosti tohoto svépomocného spolku. Ovšem dalším selankám podobného typu bych se na příště taky rád vyvaroval. Ale tuhle bych tu nechal pro výstrahu!

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k