Testy u Klubala

Zajímá mě následující - mám v ruce výsledky z imunologie, ale objednala jsem se ke Klubalovi. Sestry mi sdělily, že mi testy udělá stejně znovu. Chtěla jsem se zeptat, co všechno mi udělá, když mám urogenitální potíže (pálení moč. cest, bolest při sexu)? Bude mi dělat např. výtěr z krku, když nemám nijak zvlášť problémy s dýchací soustavou (ale někt. hodnoty CPN jsem měla pozitivní) a jsou schopni mi také udělat vaginální stěry? Nebo to nepřichází v úvahu? 
Také bych asi chtěla testy na různé pohl. nemoci (některé mi už dělali)... 
Moje gynekoložka mi vždy řekne do telefonu, že mám kultivaci v pořádku a dál se se mnou nebaví... :/ Moc se bojím interst. cystitidy. Z lab. napsali, že se jedná o chron. infekci chlamydií - na zákl. vyšetření proteinu HSP-60.
A ještě úplně základní dotaz - co znamená rodové/druhové? Děkuji.
Mám z toho hroznou depresi už, když jdu po ulici a vidím tam ty ostatní lidi, jak jsou relativně zdraví, ta únava a všemožné bolesti jsou ještě snesitelné, ale to STÁLÉ pálení moč. cest mě psychicky zabíjí. Co když se to už nikdy nespraví, 8 měsíců jsem s tím mohla žít (přežívat), proč by to tak nešlo dále... prakticky jsem tu nenašla nikoho, kdo by vyřešil tyto potíže :'( Omlouvám se za výlevy, už takhle dál nechci, s přítelem nemůžeme mít ani sex a já jsem na něm úplně závislá, finančně, nemůžu s tímto do práce, i citově, pořád potřebuju podporu... 
Díky za odpověď.

Ahoj Emily, podle me ti

Ahoj Emily, 

podle me ti Klubal udela, co uzna sam za vhodne a taky, co mu sama reknes, ze by bylo potreba. Tak si to sesumiruj a sepis na papirek.

Rodove testy jsou testy obecne na chlamydie, druhove jsou specificke na jednotlive druhy: pneumoniae, trachomatis, psitacci.

Ohledne tech potizi, tak treba ja jsem ti prece psala do inboxu, ze toho, co pises, jsem se zbavila. Ale rychly fix to nebyl, to tedy ne, trvalo to. Pokud hledas zazracnou lecbu, ktera vse vyresi za par dni, tak to tady bohuzel tezko naleznes..

Jinak tech lidi je tu vic, precti si treba prispevky od Leraka. 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já ani nevím, co by bylo

Já ani nevím, co by bylo potřeba, těch bakterií/virů/onemocnění, co mohou způsobit tyto příznaky, je tolik... Ale díky. 
Máš pravdu, tys mi psala, že ses toho zbavila. Za roky léčby... To mě úplně děsí. Objednala jsem si většinu doplňků, taky Nystatin a ke Klubalovi jsem obj. za měsíc, ale už to vzdávám teď, vůbec nemám vůli se léčit, ale nechat to být nejde, když mám bolesti.
 
Stále doufám, že by ta léčba nemusela být tak dlouhá, protože nemám ty neuro potíže jako jiní zde a jsem mladá a ty urogenitální potíže mám asi 8-9 měsíců, předtím jsem měla obtíže jiného rázu, to s tím možná vůbec nesouvisí... Já myslím, že mám chlamydie jakožto pohlavní nemoc, ty urogen. potíže mi začly až po rizikovějším chování. Lerakův blog jsem jsem pročítala, ale já jsem hrozná,  hned mám z toho depresi. Chci se jednoho dne probudit a o ničem nevědět a nemít problémy... 

 

Léčba bude tak dlouhá,

Léčba bude tak dlouhá, jak dlouho jsi nakažená i déle! Jsi hodně naivní, rizikový styk ano a léčba ne ?  Z  toho máš deprese?

Tak četla jsem tu názory,

Tak četla jsem tu názory, že CTR, která mi nejspíš způsobuje potíže, nemá takovou tendenci "rozlejzat" se po těle a není tím pádem tak nebezpečná (v porovnání s CPN). 
Ale nevím, co mi způsobovalo potíže dříve... 
Rizikový styk = styk s kondomem s rizikovou osobou. Můžu být ráda, že nemám hepatitidu C...
Depresi jsem měla už předtím, ale teď je to hnus. No nevím jestli naivní, spíš naopak, když tady každej den prořvu, že se toho už nikdy nezbavím... 

 

Můj názor je, že i

Můj názor je, že i chlamydií trachomatis se můžeš dlouhodobou léčbou ATB,/ ne AD/ zbavit  a to je velká naděje! Tak nezoufat, nebrečet, věřit a léčit!!! Stres není dobrý na imunitní systém .

Trachomatis bohuzel taky

Trachomatis bohuzel taky zpusobuje celkove obtize a to zejmena: v urogenitalnim traktu, pozdeji muze vest k chronicke panevni bolesti, bolestem kloubu, problemum s ocima a v neposledni rade k encefalitide, ktera se mimo jine muze projevit kuprikladu depresi.

Nicmene lecbou by se to melo dat dostat minimalne pod kontrolu a cim drive se zacne, tim lepe, ti kdo nevahali, maji dobre vysledky uz za par tydnu, jak tu nedavno psal Komik napr. U desitky let trvajicich chroniku je to pak skrabani se z pekla, to ale neni tvuj pripad, Emily. Tak bud rada, ze jsi jeste mlada a jak pises potize mas par mesicu, tak by se to melo dat zlikvidovat, jak pise Irena. Tak cti a cti a cti o vsem a nezoufej..

Pokud ti pomuzou leky na depresi, aby jsi byla lepe schopna resit situaci, docasne ber je. Az se vse zlepsi, bude lepe i psychicky. Ted je tvuj cil dostat se z bludneho kruhu ven.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k