Výsledky alternativní léčby

U Steva Jobse jde sice o jinou diagnózu, naštěstí pro místní, ale článek mi přijde jako vhodný doplňek předešlé hektické diskuze o alternativní léčbě, která tu proběhla. A věřím, že Steve Jobs měl k dispozici tu nejlepší možnou alternativní léčbu. Jinak zdravím všechny příznivce radikální ATB léčby.

http://zpravy.idnes.cz/jobs-dlouho-odmital-operaci-veril-alternativni-lecbe-tvrdi-zivotopis-1em-/zahranicni.aspx?c=A111021_114931_zahranicni_wlk

......."'Vážně jsem

......."'Vážně jsem nechtěl, aby mi otevřeli tělo, a tak jsem se snažil zjistit, jestli bude fungovat něco jiného,' řekl mi o několik let později s náznakem lítosti,"......"..... A věřím, že Steve Jobs měl k dispozici tu nejlepší možnou alternativní léčbu...." Jistě, zřejmě proto již není mezi námi živými ....

Na CAP od prosince 2005. Původní Dg.: chronický únavový syndrom, aktiví EBV bez defektu imunity, anti chlam. neg., cHSP60 +4,8, hromady problémů ...
Na CAP od prosince 2005. Původní Dg.: chronický únavový syndrom, aktiví EBV bez defektu imunity, anti chlam. neg., cHSP60 +4,8, hromady problémů ...

Zdenko, děkuji za

Zdenko, děkuji za zvýraznění toho, kvůli čemu jsem sem ten odkaz dávala. Zadělávala jsem kvásek a neměla jsem čas si s tím tak vyhrát.

asi je zybtečné ten

asi je zybtečné ten článek pitvat, protože je vlastně o ničem (tím spíše, když to píší debilové povrchní novináři). Muselo by tam být přesnější informace, atd. Na druhou stranu rakovina slinivky nebo co to měl většinou končí smrtí do jednoho roka.

No to je jako lecit syfilis

No to je jako lecit syfilis nebo tuberkulozu alternativne. O usta, tedy spis o zivot. A u chlamydii je to nemlich to same. 

Srovnavat alternativni medicinu s moderni medicinou je v tomhle smeru jako srovnavat kamennou sekyru s motorovou pilou...(tento vyrok neni z mych ust, nybrz ho vyslovil slavny cesky entomolog v knize Papuanske polopravdy).  Ostatne doporucuji tuto vyjimecnou knihu pro pobaveni precist, na Papuji Nove Guineji totiz zadne nemoci neexistuji, a pokud cestovatel onemocni, ma problem z urknuti.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k