Pokračujem ďalej bez zmeny

Cítim, že som dlžná príspevok do môjho blogu. Stručne. Pokračujem presne tak, ako som písala v predchádzajúcom príspevku. S tým rozdielom, že už je život zasa o niečo ľahší. Na jeseň som zvládla týždňovú dovolenku pri mori. Ale zvládla nie je správne slovo, lebo nič som nemusela zvládať, bolo mi fantasticky, až na väčšiu únavu večer. Kúpala som sa, opaľovala striedmo, viac som vyhľadávala tieň(nebol to problém). Istila som to faktorom 50 na tvár, krk a dekolt, faktorom 25 na ostatné časti tela. Toto píšem len na ilustráciu, aby bolo jasné, že mi je lepšie. Pred 2 rokmi, keď som začínala, som nevládala ani vlastnú kabelku niesť. Nemohla som doma absolútne fungovať, všetko robili ostatní členovia rodiny... Teraz robím všetko, pracujem na 4 hodiny. Zvládam celú domácnosť sama, nákupy varenie upratovanie, práčka, žehlenie... Nebudem vymenovávať postupne všetky príznaky, ale všetky, všetky sa lepšia. Objektívne, krvné testy sú stále pozitívne, raz vyššie, raz nižšie. Ale to ma zatiaľ veľmi netrápi, hodnotím to pocitovo.
Chcem podporiť všetkých začínajúcich liečbu. Prvé ozaj ozajstné zlepšenie som zaznamenal po roku, zhruba a ďalšie prišlo zhruba po 3/4 roku.
Ešte chcem napísať, že na začiatku mi bol veľkou inšpiráciou Evitin blog. Ešte nie som v cieli, ale pokračujem.

Zuna, gratulujem. Si jasny

Zuna, gratulujem. Si jasny priklad toho, ze ked je niekomu velmi zle, nema vyznam spekulovat o alternativach, ale vrhnut sa rovno do liecby. Je skutocne rozdiel, ked sa zacne liecba ked su nie este trvale zmeny v organizme. Drzim ti palce, aby si  liecbu uspesne zavrsila. Mam z tvojho uspechu velku radost. A ozvi sa znova.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k