Ignorováním pokynů může pacient zůstat bez lékaře

tak až příště nějaký doktor zas poradí "zkuste se tam dole neholit", opovažte se tím neřídit! :) 

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/161799-ignorovanim-pokynu-muze-pacient-od-jara-zustat-bez-lekare/ 

Peněz by chtěli doktoři

Peněz by chtěli doktoři přemíru, odpovědnost žádnou! Tak dlouho nás posílají s infekty na psychiatrii,ubezpečují, že nám nic není, až je z toho onkologie a smrt! To je jejich taktika. Zbavit se nemocných, odpovědnosti, ale peněz mít za to ranec ! Na co jsou hloupé přísahy a kolotoč s ukončením nějakého studia, když se z člověka stane nadčlověk - lékař, který rozhoduje o neléčení a smrti jiných lidí !?

toto mi teda pripadá ako

toto mi teda pripadá ako naozaj vážny extrém. Takže keď pacient odmietne chemoterapiu, resp. odmietne steroidovú liečbu RS, tak ho všetci lekári vyhodia pred ordináciu a nechajú bez pomoci, nech by mal v budúcnosti akýkoľvek problém??? To je otrasný alibizmus. Nehovoriac o tom, že rady našich lekárov sú úplne od veci a zastaralé, napr. liečba žalúdočných vredov zákazom kávy a stresu. Pritom vlastne na rozdiel od napr. USA naši lekári nenesú žiadnu zodpovednosť - ešte som nepočul, že by sa niekto s lekármi úspešne súdil o náhradu škody za zanedbanú starostlivosť - aj pri tých málo žalobách sa lekári vzájomne podržali.

Zdravotníctvo by urgentne potrebovalo nájsť proces, ako k pacientom sprostredkovávať informácie o neschopných lekároch a postup, ako týchto neschopných lekárov postupne dostať preč zo systému (nižšími platmi, nedostatkom pacientov, zákazmi činnosti). Pripadá mi tiež úplne absurdné, aby v zdravotníctve naďalej boli tabuľkové platy, navyše zvyšované odpracovanými rokmi, pri ktorých neschopný a arogantný lekár berie rovnaký plat ako vzdelaný a rozhľadený lekár.
WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Vždyť tohle už se děje,

Vždyť tohle už se děje, už jsem to zažila, i když to nebylo o postupu léčby...byla jsem jednu noc se žlučníkovým záchvatem (Candida, Candida) v nemocnici Na Františku. Ráno už mi bylo dobře, nic mě nebolelo, RTG sono krev všechno normál, zato mi ségra volala, že není schopná dát prášek velmi těžce nemocné kočce, které na tom závisel život. Tak jsem se uvolnila na revers (samozřejmě, kdyby mě ještě kroutily křeče, ať se ségra snaží!)...s tím, že si ještě dojdu na kontrolu... na to mi doktor sdělil, že kdyby to se mnou seklo, zpátky už mě nevezmou a vůbec, vypadněte. Sestra k tomu poznamenala, že "by si to takový měli platit"... (co třeba osamělá máti s děckem?).  Klidně by člověka nechali scípnout před branami. (No jinak, co jsem tam viděla, od vyvolávání na chodbu, kdo má větry, až po to, že jedné pacientce jaksi opomněli přinést večeři a jiná dostala po operaci žlučníku k jídlu rohlík s máslem a marmeládou... darmo mluvit).

Při podezření na zápal slepého střeva (byly to moč. cesty)  jsem asi před 10 lety odmítla nejnepříjemnější (psychologicky)  a dnes už při přítomnosti zobrazovacích přístrojů část vyšetření (nebudu jmenovat)  a chtěla místo toho sono (na revers). To bylo na Bulovce. Sono udělat odmítli a poslali mě domů s tím, že mě můžou nechat klidně zemřít a bude to jen a jen má zodpovědnost.


veraokb.....to,co pacient

veraokb.....
to,co pacient potřebuje,odmítají.Vnucují léčbu podle
sebe,na naléhání nehledí.

Dokud se neupraví vztah -
farmaceutická firma-lékař-pacient   na
lékař-pacient

nemá návštěva lékaře v dnešní podobě význam.

Navíc už neskládají přísahu,chybí jim morálka,
......moje nemocné tělo nepatří ani jim ani
ministerstvu zdravotnictví................je to ostuda.......
veraokb

Já k takovým nechodím, co

Já k takovým nechodím, co si myslí, že sežrali Šalamouna i s botama a fousama, a pro které je pacient jen cosi jako líný služebník, skorootrok, ale přiznám se, že se mi párkrát stalo, že jsem narazil na záskok a byl jsem zaskočen takovou arogancí, že mne málem odváželi v košatince! Člověk pak neví, jestli se smát nebo brečet, když mu takový "odborník"  nakonec vysvětlí, že Chlamydophila pneumoniae je vir, na co ATB nezabírají, nic to nedělá, přenáší se to jen pohlavně a mají to jen lehké děvy a přelétaví motýlci, co přelétávají s květiny na květinku a hlavně se to neučili, že by se to mělo léčit ...že by jim to musel nařídit ředitel .... a pacient si má pořídit ortopedické vložky do bot a posilovat HSSP! 

Na CAPu od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže...7/2010 ukončení nepřerušované léčby - momentálně od 2.10.2011 komplet CAP nepřerušovaně

březen 2013 ukončení CAPu 

.

.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k